צור קשר עם הרב ברלנד
הרב ברלנד שליט"א מוריד נשמה של אימא שנפטרה לעיניי המשפחה

הורדת נשמה מהעולם העליון – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

כבכול שבוע, מצטרפים אנ"ש מכול רחבי הארץ להאזין לדברי חיזוק, אל החבורה הקדושה מבית נצח נצחים. בכל שבוע מגיע אורח אחר, תלמיד חכם, עם סיפורים חדשים שלא שמעתן אוזן. הסיפורים הם אודות מורנו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, כאשר בכל פעם מתוודעים המאזינים לזווית חדשה של הצדיק.

בפגישה האחרונה הגיע תלמיד חכם שסיפר סיפור מצמרר אותו ראה במו עיניו. ברעד וחלחלה הוא שיתף את הציבור במחזה אותו ראה, איך שהצדיק הוריד נשמה מהעולם העליון ממש מול עיניי הנוכחים.

מדובר במשפחה של אבא עם שלשת בניו, שאמם, חנה בת יהודית ז"ל, נפטרה, והרב הוריד את נשמתה יישר אל מול פניהם.

להשתתפות בחבורה הקדושה – יום ה', פתיחת שערים בשעה 19:00 (רחוב הכנסת אורחים 2) כיבוד קל במקום.
לתרומות חייגו 0527115687

אנו מביאים לפניכם את עיקר התמלול מתוך הסרט – "הורדת נשמה".

"הרב שאל את הילד, אתה רוצה שאני אביא לך את אימא? כן אני רוצה את אימא! טוב, אני אביא לך את אימא! תכף אימא תבוא ואני אביא לך את אימא!"

"הרב נמצא במרכז השולחן, מצד ימין נמצא האבא, לידם הילדים לפי סדר, הגדול, הבינוני והקטן."

"הרב פרס טלית וכולם חיברו ידיים, אני מאחורה לא מבין כלום. אני מאחורה שומע את הרב נושם ומתנשף, כמו חרחורים."

"אני אביא את אימא, אימא תבוא, ופתאום הוא צועק – חנה בת יהודית, חנה בת יהודית, להתרחק, להתרחק, אף אחד לא נוגע בה, היא טהורה, היא לבנה. היא קדושה, לא נוגעים. חנה בת יהודית, הרב מתנשף ומחרחר."

"אני נוגע בגב של הבעל ומרגיש שהכול אבן. במשך לא פחות מעשרים דקות הרב מתנשף ומחרחר. רואים שנביא מתנבא כולו מפרקס, יוצא קצף."

"תוך כדי שהרב ככה, נפתלי ביטון הגבאי פתח את הדלת, צעק וואו, סגר את הדלת, ברח ונעלם. נדמה לי שעוד מישהו פתח את בדלת, אבל כבר לא נכנס אף אחד."

"כל רגע הרב צועק, חנה בת יהודית, לא נוגעים בה, לבנה, צחה, טהורה, זכאית, לבנה, טהורה. הרב צועק בשלבים, כול פעם את אותה הצעקה."

"פתאום הילדים צועקים – אימא בצעקה גדולה. והרב צועק – אתה לא נוגע, אתה לא מתקרב. נשיקה אחת לכול אחד, נשיקה אחת, והילדים צועקים – אימא."

"האבא צועק חנה, והרב צועק לו – אתה לא מתקרב, לא נוגע, אתה לא נודע. הרב חוזר – נשיקה אחת לכול אחד. פתאום הרב נופל, צונח מהכיסא ונשכב על הרצפה, ושואג שאגות – העיניים, שורפות לי העיניים. הרב צועק, ונדמה לי שנפתלי נכנס עם מים ושם לו."

"הרב נשאר על הרצפה, והם יושבים בלי לזוז. עשר דקות עד שהרב התיישב ואז הוא אמר לי, אברהם, אני שולח אותך איתם לרבי שמעון בר יוחאי. קח אותם, היא תהיה איתכם ומשם היא תחזור חזרה."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א על הבמה בשמעון הצדיק

היסטוריה – הרב ברלנד שליט"א הגיע עם רבבות להילולת שמעון הצדיק והעולם כולו רגש ורעש

בשבת,  כ"ט בתשרי, חל יום היארצייט הקדוש של שמעון הצדיק שהיה אחרון אנשי כנסת הגדולה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *