צור קשר עם הרב ברלנד
אח של ליאור לביא, שקיבל ברכה מהרב אליעזר ברלנד שליט"א שפעלה כנגד כל מה שאמרו האחרים

הרב ברלנד שליט"א מבטיח רפואה לאדם שהמוח שלו נהיה כספוג – – נגד כל הסיכויים

 "אחי נכנס לניתוח בבטן שהיה אמור אמור להמשך כשעתיים, אולם רק אחרי שמונה שעות יצאו הרופאים ואמרו שהניתוח היה מורכב ואחי לא מתעורר. מתברר שהוא עבר אירוע מוחי וקריש דם נכנס לו למוח. לקחנו את הניירת של אחי והעברנו אותה, לחוות דעת, לרופאים מאוד בכירים. כולם אמרו שהמוח שלו כמו ספוג והוא לא ישרוד את הניתוח שעבר. אם הוא בכלל יישאר בחיים יהיה זה רק כצמח."

"הלכנו לרבנים, הרב הרנטגן אמר שהוא לא רואה סיכוי וצריך רק להתפלל. הרב אבוחצירא מנהריה, אמר גם שנתפלל ואולי יהיה טוב. היחיד שנתן לנו תקווה היה יוסי שור, המוהל של שובו בנים. הוא הלך לרב, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, שנתן לי פתק להניח לאחי תחת הכרית."

"בסוף הפתק היה כתוב, "הוא עוד ילך, יעמוד, ידבר." התפללנו וקיווינו לטוב. הרב ברלנד שליט"א הוא היחיד שהאמין וברך, והיום אחי ליאור מדבר, הוא יכול להגיד כן ולא. הוא מצליח לעמוד על רגליו עם קביים, הוא הולך בצעדים קטנים. אמנם, רוב הזמן הוא על הכיסא גלגלים עם כל המכשור שהוא צריך, אבל הוא עומד והולך, הוא מדבר מילים ספורות, הוא זוכר."

"בהזדמנות זו אני רוצה להודות ליוסף שור על שעזר והיה השליח לרב ברלנד. ליוספה לביא אשתו של אחי, ליאור לביא, שהאמינה בו ותמכה בו, הייתה איתו 24 שעות ביממה ועדיין איתו. אני מברך את כל עם ישראל שיהיו כאלה זוג אוהבים."

"כמובן, כבוד הרב ברלנד שליט"א שהאמין ושלח את הברכה שלו, ובאמת זה קרה כמו שהוא אמר. רק שתבינו, אחי קיבל את הרישיון נהיגה שלו בחזרה והוא נוהג."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

44 שנה לפטירתו של רבי חיים סינוואני לפניכם תפילה מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א ליומא דהילולא

ביום שני האחרון התקיים יום ההילולא של הצדיק מורי חיים בן רבי יחיא סינוואני הוא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *