צור קשר עם הרב ברלנד

הרב גולן מזהיר: מי שמדבר על הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – אין לו חלק לעולם הבא

הצדיק הרב גולן שליט"א שרבים השיב מעון ורבים התברכו מברכותיו יוצא בדבריך קשים כנגד המחרפים את כ"ק מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א. "תדעו שמי שמדבר, על הרב אליעזר בן עטיא שליט"א אין לו חלק לעולם הבא!
מי שמדבר על הרב אליעזר בן עטיא תלמיד חכם אמיתי – אין רפואה למכתו! על זה הגמרא בשבת אומרת דף קי"ט עמוד ב'!  להיזהר, להיזהר!
      הרב-גולן-על-הרב
את הדברים אמר הרב גולן שליט"א ביום ה' האחרון, ערב ר"ח אב. "תביאו את כל האדמו"רים את כל ה"מתוקים מדבש",  את זה את זה, אבל התורה מבוזה…, בא בנאדם שרוצה לעשות בעלי תשובה, קמו עליו אנשים מתוך ביתו…
מי זה בעלי תשובה? אני בעל תשובה ! בזכות הרב ברלנד חזרתי בתשובה, בזכות הרב ברלנד אני שומר את העיניים, בזכות הרב ברלנד אני שומר את הברית! בזכות העצות הקדושות והטהורות שהוא נתן לנו בעבודת ה' יתברך"!
"מה זה מה זה???" "אני מוחה, אני מוחה ואני מוחה!!!""במשך 40 שנה הרב מסר את נפשו לעם ישראל, זה לא יום ולא יומים!! בתורה בעבודה,
במסירות נפש…"
עם ישראל היזהרו! יותר מידי צדיקים אמתיים מזהירים אותנו מהביזיון הנורא שעובר הקדוש מורינו הרב שליט"א. מזהירים אותנו מגזרות נוראיות וממשיכים וזועקים שנטעשט לפני שיהיה חו"ש מאוחר. חבל.. חבל.. חבל ששוב נפסיד את בואו של הגואל. להפיץ ולמחות כנגד כל דיבור ארס כנגד הצדיק יסוד עולם.
התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לאברכי כולל הוראה במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

ביום רביעי ליל י"ט סיון נכנסו אברכי כולל הוראה לשיעור מיוחד ממורינו הרב אליעזר ברלנד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *