צור קשר עם הרב ברלנד

הרב יהודה זרחיה סגל זצ"ל על כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א: "לא מגיעים לקרסוליים שלו"

"כאשר חתמו נגד הרב שליט"א ושוחחתי על זה עם הרב סגל, והזכרתי את אחד החותמים, אמר לי הרב סגל זצ"ל: "הוא לא מגיע לקרסוליים שלו. "איפה הוא ואיפה הרב ברלנד?, איך אתה משווה זה שני עולמות שונים. ואת הדברים האלו הרב סגל זצ"ל אמר על אדם שהרב סגל מאוד מעריך. בהזדמנות אחרת הרב נתן לי "מוסר" שאני לא מספיק מכבד את הרב ברלנד שליט"א", כך סיפר ר' מיכאל גול ראש מוסדות 'מגיני ארץ' ל'קו המידע' של ברסלב

ר' מיכאל גול ראש מוסדות 'מגיני ארץ' מתלמידי מורינו כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א שהיה קרוב גם לרב יהודה זרחיה סגל זצ"ל רב ומקובל שכיהן כרבה של שכונת קריית שלום בתל אביב במשך כחמישים שנה, סיפר לקו המידע על יחסו של הרב סגל זצ"ל על מורינו כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

"הייתי בן בית אצל הרב סגל זצ"ל והוא היה בחתונתי שם למעשה הוא הכיר את מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א. הרב סגל זצ"ל אמר לי: "ההיכרות שלי עם הרב ברלנד שליט"א באתגליא (היו גם היכרויות באתכסיא) היתה בחתונה שלך, זאת הזכות שלך".

"הרב סגל זצ"ל אמר לי שלכל מקום שהוא מגיע החיצונים מתרחקים חמישים מטר, אבל אצלך בחתונה ברדיוס של 2,000 מטר לא היו חיצונים"

"כאשר חתמו נגד הרב שליט"א ושוחחתי על זה עם הרב סגל, והזכרתי את אחד החותמים, אמר לי הרב סגל זצ"ל: "הוא לא מגיע לקרסוליים שלו. "איפה הוא ואיפה הרב ברלנד?, איך אתה משווה זה שני עולמות שונים. ואת הדברים האלו הרב סגל זצ"ל אמר על אדם שהרב סגל מאוד מעריך. בהזדמנות אחרת הרב נתן לי "מוסר" שאני לא מספיק מכבד את הרב ברלנד שליט"א".

"הרב לוקח על עצמו את הבזיונות הגדולים עבור כולנו ואנחנו צריכים להעריך את זה ולהשתדל בשביל הרב שליט"א"

      001 הרב יהודה זרחיה הלוי סגל
התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

איזה צדיק משלם כסף לרודפים אותו? סיפור אישי של הרב מרדכי סופרין שליט"א

יש צדיקים שהגיעו לדרגה רוחנית של – לא להחזיר לרודפים אותם. אבל, מי ראה צדיק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *