ראשי / מדיה / אודיו / הרב מרדכי אליהו זצ"ל גילה לפני פטירתו – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א והרב דב קוק שליט"א מעקבים את ביאת המשיח בכדי שעוד יהודים יזכו לחזור בתשובה

הרב מרדכי אליהו זצ"ל גילה לפני פטירתו – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א והרב דב קוק שליט"א מעקבים את ביאת המשיח בכדי שעוד יהודים יזכו לחזור בתשובה

"את הסיפור הבא אודות הרשל"צ הרב מרדכי אליהו זצ"ל לפני פטירתו, שמעתי ממקורות מוסמכים מאוד. אשתו הרבנית צביה חנה אליהו תבדל"א שאלה אותו בהיותו על ערש דווי – הרי הבבא סלי הבטיח לכם שתזכו לראות משיח, והנה אנו רואים שאתם הולכים ונחלשים ומה יהיה עם הבטחתו של הבבא סלי?"

"ענה לה הרב זצ"ל: דעי לך שהקץ היה צריך לבוא ואכן הגיעה עת הגאולה, אולם מה אעשה ושני צדיקים מעכבים אותו מלבא? הם רוצים שעוד ועוד יהודים יזכו לחזור בתשובה, כי לאחר ביאת המשיח כבר לא יוכלו לחזור בתשובה ( "אין מקבלים גרים לימות המשיח", יבמות כד, ב; עבודה זרה ג, ב. ) כל אחד ישאר במעמדו ולפי זה יקבע גורלו."

"המשיכה ושאלה אותו הרבנית: מי הם שני הרבנים?" 

"ענה לה הרב הקדוש והמקובל זצ"ל: הרב דב קוק שליט"א מטבריה והגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א."

      עדות-על-דברי-הרב-מרדכי-אליהו

באדיבות קו המידע – 02-800-8800

ומזה יבין המשכיל וילמד מה הסיבה העיקרית בגינה מקבל על עצמו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א ייסורים וביזיונות כה  רבים. ובמקום להיות כפוי טובה ולהרהר אחר הצדיק שליט"א יאזור חלציו ויתפלל להצלחתו של הרב אליעזר ברלנד בן עטיא – שהיא הצלחתנו.

צור קשר עם הרב ברלנד

ראה עוד

כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א עם רבי אברהם ויזמאן שליט''א

תפילות לרפואת הרב ברלנד שליט"א – חוג בית באשדוד בבית משפחת ויזמאן

לדאבוננו, הצדיק נמצא כעת בבית הרפואה בזמן שהמוני בית ישראל מתפללים לרפואתו. בשעות אלו, ליל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *