ראשי / Uncategorized / חזק: חסיד ויז'ניץ מבני ברק מספר מה עשתה לו המחלוקת על הרב ברלנד שליט"א – פרשת קרח

חזק: חסיד ויז'ניץ מבני ברק מספר מה עשתה לו המחלוקת על הרב ברלנד שליט"א – פרשת קרח

פרשת קרח מספרת על המחלוקת הקשה של קרח ועדתו על משה רבינו. לפי גדולי החסידות המחלוקת הזו חזרה ולבשה פנים כמעט בכל דור מאז ועד היום. לצערנו, גם בדורנו אנו חוזרת אש המחלוקת ומכלה כל חלקה טובה, ובעיקר עומדת המחלוקת על הצדיק האמת של הדור. הנה מספר דברים שאמר חסיד מבני ברק על מה שעשתה לו המחלוקת על הצדיק האמת, הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

"כמידי יום הוצאתי את הדואר מהתיבה שלי רק שלצערי, ה"י, הפעם מצאתי בנוסף פַּשְׂקֶוויל נגד הרב ברלנד שליט"א. היו חתומים עליו רבנים מסוימים, אך בהחלט אי אפשר לדעת אם חתימתם היא אמת או לא."

      מה עושה המחלוקת

הדבר הזכיר לי את המקרה המפורסם מהעת האחרונה בו תקפה אישה מחוצפת יהודי שזיכה את הרבים בהנחת תפילין, ביזתה אותו וצעקה עליו, אך ראו זה פלא, מאז רק יותר אנשים התחזקו בהנחת תפילין. כך גם עם הרב ברלנד שליט"א, לפני שנחשפתי לדברי הבלע של רודפי הרב ברלנד בכלל לא הכרתי אותו ופתאום אמרתי לעצמי בא נתבונן על מה כל הרעש."

"השגתי את פרטי קו המידע של הרב ברלנד שליט"א ובעדכון הראשון שמעתי שהרב התפלל שחרית 4 שעות רצופות עם הציבור כולו. עדכון שני הודיע על שיעור בקצות החושן עם הרב ברלנד. ואילו, כשהתקשרתי לקו של חולקי הרב שמעתי בדיוק ההפך, רק דיבורי נאצה והכפשות נגד הרב ותלמידיו. הלשון הרע בקו הרודפים לא מפסיק אף פעם."

"כאחד שגר בבני ברק מעולם לא ראיתי שהרבנים יצאו כנגדו, ואילו החתומים על המכתב הנם רבנים שמעולם לא נתקלתי בשמם, כל אחד נעשה לרב בעיני עצמו. אנו נמצאים בפרשת קרח וכנראה שיש התעוררות של עדת קרח שיוצאת מהאדמה לצעוק, אך מי שמעורר מחלוקת כנראה יצטרך לתת על זה את הדין."

דברי החסיד באדיבות קו ברסלב העולמי 02-800-8-800

צור קשר עם הרב ברלנד

ראה עוד

דברים נדירים שלא נשמעו מעולם: סיפור ההתקרבות של הרב מיכאל גול שליט"א חלק 1

סיפור ההתקרבות המרגש של הרה"ג הרב מיכאל גול שליט"א, ראש ישיבת 'מגיני ארץ' בירושלים ומתלמידיו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החנות החדשה שלנו היא באונליין! לחץ על חנות מהתפריט הראשי. סגור