צור קשר עם הרב ברלנד

צפו: הבירור האחרון, שיבוא בן דוד יהיה לו מאוד קל, כל מי שדיבר ופעל כנגד הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א יהיה מצד הקליפה הנבררת מהפרי

חֶרֶב, עוּרִי עַל-רֹעִי וְעַל-גֶּבֶר עֲמִיתִי–נְאֻם, יְהוָה צְבָאוֹת; הַךְ אֶת-הָרֹעֶה וּתְפוּצֶיןָ הַצֹּאן, וַהֲשִׁבֹתִי יָדִי עַל-הַצֹּעֲרִים. וְהָיָה בְכָל-הָאָרֶץ, נְאֻם-יְהוָה, פִּי-שְׁנַיִם בָּהּ, יִכרְתוּ יִגְוָעוּ; וְהַשְּׁלִשִׁית, יִוָּתֶר בָּהּ.וְהֵבֵאתִי אֶת-הַשְּׁלִשִׁית, בָּאֵשׁ, וּצְרַפְתִּים כצְרֹף אֶת-הַכסֶף, וּבְחַנְתִּים כבְחֹן אֶת-הַזָּהָב; הוּא יִקְרָא בִשְׁמִי, וַאֲנִי אֶעֱנֶה אֹתוֹ–אָמַרְתִּי עַמִּי הוּא, וְהוּא יֹאמַר יְהוָה אֱלֹהָי. (זכריה יג פס' ז-ט)

אחרי שיתקיימו דברי הנביא ושני שליש מאוכלוסיית העולם וביניהם כל עובדי העבודה זרה, מחטיאי הרבים, המינים והאפיקורסים יהפכו לאבק – יגיע זמן הבירור האחרון. "וְהֵבֵאתִי אֶת-הַשְּׁלִשִׁית, בָּאֵשׁ, וּצְרַפְתִּים כִּצְרֹף אֶת-הַכֶּסֶף, וּבְחַנְתִּים כִּבְחֹן אֶת-הַזָּהָב", גם בין הנשארים יערך בירור קשה, אלו התהליכים שעוברים כעת. רואים אדם שנראה חיצונית כעבד ה', אך למעשה בפנימיות הוא רחוק לחלוטין ואלה למעשה הם החולקים על כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

שואלים את גדולי ישראל שמכירים את הרב שליט"א, צדיקים כהרב המקובל בצרי שליט"א, הגאון הרב דוד אבו-חצירא שליט"א, הרב עמוס גואטה שליט"א מנתניה, הרב דב קוק שליט"א מטבריה, הרב בעדני ועוד רבים אחרים. כולם אומרים פה אחד שהרב ברלנד שליט"א הוא צדיק, מלאך ה' צבקות הנמצא בעליונים ובתחתונים, מזיז מערכות ועושה למען ה' ומשיחו. אחרי כל זה אנשים טועים והולכים שולל אחרי התשקורת שניזונה מחרדים מתחזים, אנשי ערב רב שמאכילים אותה בשקרים. מה קורה לאנשים? כל גדולי ישראל מדברים בשבח הרב ברלנד שליט"א ואתם מאמינים לשקרים הללו?!

זו היא דרכם של אנשי אמת, ובראשם הרב ברלנד שליט"א, שכולם נלחמים בהם ומבזים אותם ובפרט בזמן הזה של אחרית הימים, אפילו אם קפצו על השקר הזה כמה רבנים בעלי אינטרסים – אסור לשמוע את השקר הזה. רבי נחמן כבר גילה לנו שאי אפשר להבין את הנהגתם של צדיקי האמת, הם הרי מדמים ליוצרים – ואת ה' יתברך הרי אי אפשר להבין.

תראו את התלמידים המבהילים שיצאו מהרב ברלנד שילט"א: הרב שלום ארוש שליט"א הוא כלום בעינך? הרב עופר ארז, הרב שמואל שטרן, הרב משה צנעני, הרב מיכאל גול, הרב מאיר מלכה, הרב אברהם חנניה, הרב משה גרשנוביץ, הרב יוסף גל, הרב דב רובינשטיין, הרב מאיר שלמה, הרב מירב, הרב משה שאול, הרב עמנואל וייס ועוד רבים וטובים אחרים המוכרים יותר והנסתרים מעיני הרבים – חברים ישנו כאן בירור, זה בירור וצריך להיות עיוור בכדי לא לראות את זה – האם אתה הולך עם החכמים, רבני האמת, עם הקדושה, הרי הסטייפלר הקדוש היה חברותא של הרב ברלנד שליט"א. או שאתה הולך עם התשקורת וכל הערב רב?!

שיבוא בן דוד יהיה לו מאוד קל, כל מי שדיבר ופעל כנגד הרב ברלנד שליט"א, כל מי שהפיץ סרטונים כנגדו, הפיץ שקרים כנגדו בוודאי יהיה מצד הקליפה הנבררת מהפרי. הרי יש פה עניין של לשון הרע חמור כנגד צדיק שמוחזק בכשרות. מה גם שברור שאין שום אמת עם הרעל שמפיצים הרודפים, שונאי הקדושה.

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הסוכה זה חיבוק שמחבק אותנו הקב"ה – דברים קדושים לפני חג הסוכות

זאת לא ניסת עדיין לצעוק כל היום: "רבונו של עולם, הטעימני טעם סוכה"! איזה טעם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *