צור קשר עם הרב ברלנד

תרומות לאתר

מערכת "שובו בנים אינטרנשיונל – כנישתא חדא" הוקמה בשנת תשע"ג בכדי לתת מענה לצמאי דבר השם ברחבי הארץ והעולם.

מטרת המערכת בראש ובראשונה היא זיכוי הרבים ובכדי לעשות זאת לקחו על עצמם חברי המערכת עיסוקים רבים. העיקריים שבהם הם, הפצת דברי תורה בשפות השונות ע"י אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. פרסום עלונים מקוריים וכן הוצאת ספרים ודיסקים ברחבי הארץ והעולם. בנוסף לכך טרחנו רבות על הקמת חטיבה מתקדמת של שידורי וידאו עימם אנו מעבירים שיעורים חיים של גדולי משפיעי ברסלב ורבנים שונים לצופים ברחבי העולם.

הודות להקמת חטיבת השידורים זכינו להעביר שידורים חיים של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א בזמן שהותו בחו"ל החל ממרוקו, המשך בזימבבואה, בואכה יוהנסבורג והולנד. כעת אנו ממשיכים ומעבירים שידורים חיים של כנסי תורה והתחזקות המתקיימים  מפעם לפעם ברחבי הארץ.

מערכת "שובו בנים אינטרנשיונל – כנישתא חדא" אינה ממומנת ע"י גוף כזה או אחר, וכן אינה דורשת תשלום עבור פעילותיה המגוונות. המערכת אינה ממומנת ע"י עמותת "שובו בנים אינטרנשיונל" שמספרה 580608610 ואינה קשור אליה. המערכת מומנת אך ורק ע"י תרומות של אנשים כמוכם הנהנים ומתחזקים מהחומר הרב, האיכותי והייחודי שמועבר על ידינו. לכן, נהניתם – אנא עזרו לנו להמשיך הלאה וקחו חלק במפעל הענק של זיכוי הרבים שנעשה על ידי מערכת זו.

הרימו את ידכם והשתתפו במצווה אדירה זו של זיכו הרבים ותרמו בעין יפה ע"י הו"ק עבור המפעל האדיר.

תוכלו לתרום ציוד לשידורים חיים והדפסת עלונים וספרים ע"י יצירת קשר.

 

התחבר אלינו בוואצאפ