צור קשר עם הרב ברלנד

פעילי הקמפיין להצלת "התחדשות" בכנס הוקרה בביתו של מורינו הרב שליט"א

כנס ההוקרה לפעילי הקמפיין ○ שיעור אש להבה יחד עם מורינו הרב שליט"א ○ חלוקת שי ממורינו הרב שליט"א

בחודש שבט האחרון נערך קמפיין להצלת מערכת התחדשות מסגירה, עם כל זאת שהקמפיין לא הצליח במיטבו, היות ועדיין לא הגענו שהמערכת עדיין בקשיים, אך בוודאות לולא הצטרפותם של מאות מנויים, לא היה יוצא כעת גיליון התחדשות וכמובן לא את הגיליונות שלפניהם. מאחורי כל הקמפיין הקדוש עומדים מספר מאברכי ובחורי אנשי שלומינו אשר נעתרו לדבריו המעוררים של מורינו הרב שליט"א בחובת קיום גיליון "התחדשות", ובתוקף צו השעה לעשות הכל למען מניעת סגירתו. אלו הפעילים זכו למסור נפש בהתנדבות מלאה על מנת להביא עוד מנוי ועוד מנוי על מנת לקיים את תיעוד ההיסטוריה על פני גיליון הדגל של קהילת שובו בנים, הלוא הוא גיליון"התחדשות".

ביום שני ליל י"ט אלול נערך כנס הוקרה לחלק מאותם פעילים יקרים במעון קודשו של מורינו הרב שליט"א לפני תפילת ערבית. בשיעור מורינו הרב שליט"א עורר על נושאים רבים בהם; שלום בית, קדושת הבית, כמו כן דיבר על עניין שמואל הנביא שהיה במשכן שילה במשך שנות ילדותו.

עם סיום השיעור עברו הפעילים על פני הקודש וקיבלו שי מיוחד מידיו של מורינו הרב שליט"א, את הספר "עלי שיח" מכתביו של מורינו הרב שליט"א אשר יצאו לאור על ידי מכון "באר הנחל".

מכאן שלוחה ברכת התודה מטעם מערכת "התחדשות" לכל אותם אלו שעזרו וסייעו במהלך הקמפיין ובברכת "יפוצו מעיינותיך חוצה!".

לפניכם תיעוד מהשיעור:

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

ההפטרה של הנביא שיום וליל יהיה ריקודים • השיעור היומי מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

לפניכם השיעור היומי המלא כפי שמסר מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א ביום שלישי ליל י"ב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *