צור קשר עם הרב ברלנד
הרב ברק ברבר עם הנס בידיו - מזל טוב על הרך הנולד

25 שנה ציפו לילד ואז התרחש הנס – מחזק מאוד מתוך 'רדיו ברמה'

הגבאי הרב ברק ברבר בשידור חי ברדיו 'קול ברמה', על הישועה – הולדת הבן אחרי 25 שנה.

הרב ברלנד שליט"א אמר לי ש- "הוא נכנס לכלא לפעול בשבילי את הישועה", ואכן נושעתי!

הריאיון המלא

"שבוע טוב ברק"

"שבוע טוב ומבורך"

"ספר את ניסך ונפלאותיך בחסדי ה' יתברך על הדברים הנפלאים, תשתף אותנו את עם ישראל, לומר תודה רבה להקב"ה."

"ברוך ה', ישתבח שמו לעד, קודם אלף פעם תודה רבה להקב"ה, כמה מזמור לתודה אמרנו."

"הרבה אנשים התפללו עלינו במשך 25 שנה, פגשתי בכול יום אנשים שאמרו לי: עשינו עליכם תהילים, ותפילות והתבודדויות – מה לא. הרבה אנשים התפללו עלינו במשך 25 שנה, פגשתי בכול יום אנשים שאמרו לי: עשינו עליכם תהילים, ותפילות והתבודדויות – מה לא."

"עכשיו אני מזדהה על כל האנשים, שאני הייתי בצד השני בלי ילדים. כמה אכזבות וציפיות, כמה תפילות וכמה אתה כבר מתייאש. אין סגולה שלא עשינו, ואין מקום שלא היינו, כמה התחייבויות, מה לא עשינו! אבל, ברוך ה' – בסוף רואים שאין ייאוש בעולם כלל!"

"כמה שאדם מתעקש, ברוך ה' אימצנו גם ילד, כזה צדיק שאני בטוח שהוא פתח לנו את כל הדרך הזו."

"איפה אתה גר ברק?"

"אני גר בחולון."

"בן כמה הילד שאימצת?"

"הוא היה בן 10 עכשיו הוא בן 14 וחצי."

"ארבע וחצי שנים עשו את שלהם בחסדי ה' יתברך, עם התפילות.., ואתה כאן מפרסם את הנס הנפלא."

"אתה יודע במה לתלות את הנס, כמובן התפילות?"

"תראה, אני אגיד לך, היו הרבה שהתפללו עלינו, ברוך ה', גם עברנו שנה וחצי לא קלים מצד כל מיני ייסורים שעברנו, אני בטוח שזה גם בזכות הילד, וגם בכול שבת הקפדתי לשיר 'זרעא חיה וקיימא'. מי שיודע בתפילה בנוסח ספרד זה מופיע, וכול שבת היינו שרים את זה."

"לפני בערך שנה וחצי עד שנתיים הרב אליעזר ברלנד אמר לי: 'אני רואה שאין כבר מה לעשות, אני חייב ללכת, עוד חצי שנה אני נכנס לבית האסורים ובזכות זה יהיו לך ילדים ממש, היו הרבה דברים עד שאי אפשר למנות אותם: כמה התחייבויות שהתחייבנו לצדקות ולסעודות בקברי צדיקים, כמה טיפולים."

"קראנו לו יוסף בנימין על שם יוסף הצדיק שאנחנו מאוד מחוברים אליו, כי אחי נפגע בפיגוע שם, ובנימין זה השם של אבי וכיוונו על בנימין הצדיק. שניהם הבנים של רחל אמנו שאשתי הדליקה לה נר קבוע במשך כל ההיריון, והיה לה בזכות זה ממש היריון קל, הרבה התפללו עלינו אצל רחל אמנו, זה תינוק של עם ישראל ממש."

"יקוים בכם: יוסף ה' לך בן נוסף."

"אמן, כל מי שצריך, כל מי שמתפלל שידע שאין דבר כזה ייאוש, אפילו שאמרו לי כמה פעמים, אמרו לי הרופאים אין סיכוי שיהיה לכם ילד, והם רק מייאשים, כל הזמן הם מנסים לייאש, אבל ב"ה זה היה."

"אברך אחד הגיע אל הסטייפלר זצ"ל במשך 5 שנים והסטייפלר אמר לו לחזור אליו, לבסוף הוא אמר לו, כבוד הרב כבר 7 שנים אני מתפלל להמשיך להתפלל?"

"ענה לו, יש תפילה שנענית אחר שנה שנתיים, יש כאלה אחרי 10 שנים, ישנן תפילות שנענות אחרי 15 שנה, אמר ככה ולא יסף. האברך המשיך להתפלל, כעבור 15 שנה בדיוק נולד לו בן והוא הבין למפרע את דברי הסטייפלר, ואתם החזקתם 25 שנה, סימנך 'כה' – .כה תברכו את בני ישראל, כמו שאתה אומר, ילד של עם ישראל."

"אנחנו שמחים בשמחתכם ומודים לאסף שפר ששיתף אותנו עם הנס הגדול והנפלא הזה, ברק ברבר הרבה מזל טוב ושתגדלו אותו ברוב נחת אמן כן יהי רצון."

"אני מאחל לכולם לכול מי שצריך, שהשנה הזו, בזכות התינוק הזה שיפתח לכולם, וכולם יפקדו, ויתרפאו וזיווגים בעז"ה."

"אמן."

"ה' ישמור אתכם, שבוע טוב."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

סוֹד הַ"י" שֶׁל שָׂרַי • המאמר היומי מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מדוע דווקא יהושע זה מי שקיבל את הי' של שרה אמנו? ומי רצה להרוג את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *