צור קשר עם הרב ברלנד

הרב שלמה אלמליח והרב בעדני בקריאה: חובה להגיע לעצרת הגורלית ברמלה

קריאת קודש של המקובל הרה"צ הרב שלמה אלמליח שליט"א להשתתפות בעצרת התפילה והמחאה לפני החזרת מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, למאסר. הרב אלמליח מעביר את המסר של הרב שמעון בעדני שליט"א על החובה להגיע לעצרת

"לכלל אנשי שלומינו שלום רב.., החלטנו רבני קהילת שובו בנים לערוך עצרת תפילה ומחאה בלילה לפני המאסר של מורינו הרב, שלא יהיה."

היום, רביעי 27/10/21 בשעה 21:00 נתאסף כולנו תלמידי ונאמני מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, לעצרת תפילה ומחאה לביטול הכוונה הנוראית של הכנסת הרב שליט"א ביום חמישי הקרוב למאסר.

"אנחנו מבקשים מכול אנ"ש ברחבי הארץ להגיע לעצרת החשובה מאוד."

"אתמול הייתי בשיעורו של הרב שמעון בעדני שליט"א וספרתי לו שמורינו הרב ברלנד שליט"א הולך להיכנס לבית האסורים. הרב בעדני נתקף בהלה, שאלתי אותו אם יוכל להגיע לעצרת, הוא אמר שישתדל בכול כוחו."

"כידוע, קשה לשמוע ולהבין את הרב בעדני והוא ביקש ממני לרשום את הדברים שאומר בשמו, זהו לשון המסר מהרב שמעון בעדני לעצרת למען הרב ברלנד: חובה להשתתף בעצרת התפילה להצלת הרב הצדיק, רבי אליעזר ברלנד שליט"א שנמצא במצב קשה מאוד. אם הוא יחזור לבית האסורים זה סכנת חיים ממש וזה יכול לסכן את חייו. על כן חובה על כל יהודי להשתתף בעצרת התפילה והמחאה מול כותלי בית הסוהר ברמלה ביום רביעי בלילה, כדי להמתיק את כל הדינים."

"בברכת התורה הרב שמעון בעדני."

"זה מה שהרב בעדני ביקש למסור – היו לו דמעות בעיניים."

"אני מתכוון, בעז"ה,  ללכת היום גם לרב עמוס גואטה שליט"א (זקן המקובלים בדורנו), הרב שיינפלד שליט"א אמור להשתתף גם בעצרת, אנחנו בקשר עם האדמו"ר מספינקא שליט"א שבעז"ה ישתתף בעצרת. ועוד ועוד, הרב שטרן מבני ברק.."

"אנחנו מבקשים מכול אנ"ש להגיע, המצב מאוד קשה ולא פשוט אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים, חובה על כולם להגיע."

"ובעז"ה נקים שם גם אוהלי מחאה כל זמן שמורינו הרב ברלנד שליט"א ישהה שם. נעשה שם שיעורים, תפילות, דף היומי, תיקונים כלליים, רבני הקהילה ירדו להגיד שם שיעורים, חייבים לעשות לפחות את ההשתדלות הזאת."

"ה' יראה בעונינו, יבעיר את ליבנו ויגאלנו גאולה שלימה במהרה בימנו אמן."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

תפילה לעני מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א לט"ו בשבט

לפניכם לקט תפילות מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א לט"ו בשבט תפילה לעני המלא: א אָב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *