צור קשר עם הרב ברלנד

מגבית התרמה למשפחה במצב קשה עם אישה שמאושפזת יותר מחודש "ולרש אין כל"

בעזרת השם יתברך, אנא הקדישו דקה מזמנכם היקר

אימא לילדים קטנים שוכבת כבר חודש מיוסרת  בבית החולים!!!

מצבה לא פשוט בכלל.. במהלך חודש האשפוז היא עברה ניתוח לא פשוט, מצבה הסתבך, היא הגיעה לתַת-משקל ועל פי החלטת הרופאים בבית החולים חיברו אותה לזונדה (הזנה עם צינור לקיבה דרך האף, תהליך זה כרוך בייסורים נוראיים, ה"י ל"ע).

במשך כל התקופה הזאת אין לאב-המשפחה לא יום ולא לילה, בגלל שרוב הזמן הוא מרותק למיטת אשתו בבית החולים ובין לבין הוא מטפל בילדיו, כך שהוא לא יכול לעבוד ולכלכל את הבית. כל זה מצטרף לחובות הגדולים שהצטברו מהשנים האחרונות בהם האימא שכבה בבתי חולים ברחבי הארץ תקופות ארוכות וממושכות ועברו על המשפחה הזו הרבה קשיים וטלטולים..

אב המשפחה קורס מהעול ומהלחץ האדיר שעל כתפיו, הטיפולים באשתו והדאגה המתמדת לתשלומים השוטפים ולכלכלת הבית.

המצב כעת הוא שהילדות לא לומדות בגני ילדים מחוסר כסף. הן עם כאבי שינים איומים ואין כסף לטיפולים. המשפחה הגיעה למצב שפעמים אין להם  אפילו לחם וחלב בבית…

אנא רחמו עליהם אחים ואחיות יקרים ואהובים, תצילו את המשפחה שלא תתפרק. וכבר אמרו חכמינו זיכרונם לברכה ש"כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו" (מסכת סנהדרין פרק ד')!!! וקל וחומר שכאן מדובר בהצלת משפחה שלמה!!

ובזכות העזרה, התרומות וכל ההתגייסות לעזרה וההצלה הזו -בורא עולם ייתן לכם בריאות, רפואה שלמה, אושר ועושר, פריון, זיווג הגון והרבה מזל ושמחה בחיים לכם ולכל בני משפחתכם אמן!

תמונות של אם המשפחה בבית החולים מיוסרת עם הזונדה

צילומים של אם המשפחה שוכבת מיוסרת עם זונדה בבית החולים

ניתן לתרום גם מכספי מעשרות

ניתן לתרום דרך הקישור לתרומה ישירה בנדרים פלוס דרך עמותת מרכז הצדקה לקרן 'הצלה ורפואה למשפחה'

(אפשרות לקבלת החזר מס לפי סעיף 46)

כמו כן ניתן להפקיד תרומות ישירות לחשבון הבנק של המשפחה בפרטים הבאים:

בנק מזרחי.

מספר חשבון: 316522.

מספר סניף: 455.

על שם שלמה ואודליה ויזמן

צפו בזעקתו של אב המשפחה הרב שלמה ויזמן מירושלים

המקובל הרה"צ רבי שלמה אלמליח שליט"א הצטרף בקריאה נרגשת לציבור להרים תרומה למען משפחת ויזמן

      המקובל הרב אלמליח על התרומה למשפח' ויזמן

רבותיי שמעתי את ההודעה של הרב ויזמן שמתחנן על נפשו, על מצבו הקשה. אני חייב להגיד שאני מעורב בתמונה ואני בקשר עימו בכול מה שקורה ועכשיו בקשר לאשתו ששוכבת בביה"ח במצב לא פשוט בכלל. וגם הוא מטלטל מביה"ח לבית ומטפל גם בילדים.

המצב שלו מאוד קשה מבחינה כלכלית ורוחנית שכמעט ואינו יכול ללמוד, לא ביום ולא בלילה. וגם הטיפול בילדים ובפרט באשתו שנמצאת בשמירת הריון מאוד קשה.

באתי לדבר על לבבות האנשים בכול מקום ששומעים אותנו, לעזור לאברך היקר הזה, הרב ויזמן, שבחיים לא עסק בהתרמות ולא ביקש כספים. תמיד דאג להחזיק את עצמו, גם במצבים הכי קשים.

האברך על סף קריסה כלכלית ונפשית, כל צדקה שנותנים פה היא יותר לנפש מאשר לגוף. צדקה שמרימה את נפשו של האברך הזה, שהנה עוד יהודי חושב עליי ותרם לי. כל אחד ייתן כמה שיכול, זה חמישים, זה מאה, זה מאתיים, כל אחד כפי יכולתו, ובעצם נתינת הצדקה מרימים את נפש היהודי הזה ומשמחים אותו.

כל מי שיכול לעזור יתברך מהשמיים בכל מילי דמיטב, בריאות איתנה, פרנסה טובה. אדם נותן לחבר הוא מקבל בחזרה פי כמה, בפרט במצב כזה.

מצווה לתרום לאברך כזה, אי אפשר לדעת כמה זמן התקופה הזו תמשך, לפחות את המעט שנוכל נעשה, בעז"ה.

בשם ה' נעשה ונצליח.

ובזכות אהבת החברים.., השתתפות בצער החברים, כשחבר בצער לא שמים אותו בצד, ובזכות זה נזכה שמורינו הרב ברלנד שליט"א ישוחרר מבית האסורים ויבוא להנהיג את קהילתנו ביד רמה, ונזכה לגאולה השלימה.

 

 

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עצרת תפילה וזעקה לפני הכנסת מורינו הרב ברלנד שליט"א למאסר

ביום רביעי הקרוב, מוצאי כ"א חשוון תשפ"ב, בשעה 21:00 נתאסף כולנו תלמידי ונאמני מורינו, כ"ק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *