צור קשר עם הרב ברלנד

בשורה משמחת – יצא לאור הגיליון 'התחדשות' שרבים ציפו לו.

חידוש מרענן שעורר קורת רוח מרובה הינו הירחון התחדשות שמחדש את פניו וכעת – לאחר הפסקה ארוכה – שוב יוצא לאור, בעז"ה מידי חודש בחודשו.

גיליון התחדשות הינו אוצר בלום משיעוריו וכתביו של מורינו הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א, שרבים רבים מצפים ליהנות משיעוריו העמוקים והמעוררים ודמותו הגדולה מלווה רבבות יהודים המתחממים לאור כבשנו, בהיותו ממשיך הלפיד של רבינו הקדוש מברסלב זיע"א, הצדיק שכובש את העולם על כל חלקיו וגווניו.

בגיליונות שיצאו עד כה, ישנם מאות כתבות מרתקות על חסידות ברסלב על משנתה דרכה ומנהגיה, על גדולי החסידות מזמן רבינו הקדוש ועד לימינו אנו, על תורתה ועומק צפונותיה הלכה למעשה, כפי שזוכים אנו לקבל מאת מורינו הרב ברלנד שליט"א, שהוא בעצם הדמות היחידה המסמלת בכל מהותה את גדולי ברסלב ממשיכי הדרך מאז ועד עתה.

אין הגיליון בא להוות עוד חומר קריאה כזה או אחר, זו חוברת ייחודית, שמה שתוכלו לקבל באמצעותה, לא תמצאו בשום גיליון אחר. ייחודיות שיעוריו של מורינו הרב שליט"א באה לידי ביטוי בכך שהיא מביאה את האנשים לעבודת הבורא והליכה בדרכיו בפועל!

גם הכתבות ההיסטוריות שבה אין מטרתם סיפור גרידא אלא להצית את הלבבות באש קודש לעבודת הבורא, וכפי שהתבטא רבינו הקדוש מברסלב זיע"א, שעיקר ההתעוררות שלו לעבודת ה' הגיעה משמיעת סיפורי צדיקים.

ומשום כך 'התחדשות' שם את הדגש על סיפורי עבודת ה' של הרב שליט"א, היות והוא משמש לנו דוגמא חיה – עד מאה ועשרים בעז"ה – כיצד להעפיל במסילה העולה בית קל.

הביאו ברכה אל ביתכם, בהימנות על הירחון שיחולק למנויים, וטלו חלק בהפצת אור הצדיק, אצלכם, בתוך הנשמה ואצל אחרים.

למנויים לחצו על כאן

לצפייה בגליון המלא:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

למנויים לחצו על כאן

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור למתפללי בית הכנסת מורי סאלם בראשון לציון במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

בית הכנסת מורי סאלם בראשון לציון ○ המקווה ○ תקציר מתוך השיעור בשיכון המזרח בראשון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *