צור קשר עם הרב ברלנד

"במקום הכי נמוך בגיא זוכים ליהלום" – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

פנינים מדברי קודשו של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, כפי שנמסרו מאיילון רמלה ביום שלישי של שבת כי תצא תש"פ, ה' אלול, 25.8.20

רק עקרבים תקבלו ממני, רק עקרבים! רחבעם אמר להם אני לא כמו שלמה אבי אצלי רק עקרבים! כי האדם אוהב עקרבים, אוהב יד קשה אצל שלמה היו קמים בעשר 12 מהדרין ב- 16. "עקרבים תקבלו ממני" אדם אוהב עקרבים! מזל עקרב חודש שמיני מה זה מר חשוון? מרח- שוון. מרח זה מילה ארמית עתיקה שפירושה ירח (חודש) שוון (שמיני).

כך אמר רחבעם עקרבים צריכים פה! ואז יהיה בית מקדש של אש אם יהיה עקרבים ויקומו בארבע בבוקר יהיה בית מקדש של אש. ארבע בבוקר תקום!! ונעשה סליחות ב- 4 בבוקר.

לאשה יש יותר שכל מהאיש יש לה חכמה ובינה יותר מהאיש. כי הוא לומד גמרא ומחדד את שכלו אז היא קבלה שכל במתנה "ויבן"- בינה יתרה – התגלה הסוד.

מה רבינו אומר ש"דרך לוז מגיעים לבית אל" מה זה טקטיקת מלחמה? פה זה שדה קרב?! למי אכפת איך כבשו את בית אל? דרך לוז או דרך שיטה או תדהר או סתם מנהרה?! אלא רבינו אומר, זה כל העץ חיים פה בתורה הזאת! שדרך לוז נכנסים לבית אל זה עצם לוז אי אפשר לפרק אותה לעולם ממנה יהיה תחיית המתים. אפילו שלמה המלך ששברה לו אמו את עצם הבריח, אבל הלוז לא הצליחה לשבור לו מזה הוא קם מחדש. בסדר הוא קם בעשר מה קרה?! אוי איזה מכות איזה כאפות היא נתנה לו! אשתו הרדימה אותו- בת פרעה, לא אמא שלו, היא מכשפה, מכשפה שפלה. שמונה בבוקר מתעורר רואה ירח, תשע רואה כוכבים הוא קם בתשע כוכב מאדים, בעשר כזה חושך.. פתאם אמא שלו נכנסה עם מקל וחגורה בום כאפות כל העצמות נשברו לו מסכן (כי איחר לחנוכת בית המקדש והיה לה בושה גדולה, עיין מדרש "מַשָּׂא אֲ‍שֶׁר יִסְּרַתּוּ אִמּוֹ").

..אלף קילומטר לשניה, אז מה שקרה שלמה המלך הגיע ל200 מיליון בשנייה. איזה פרימיטיבים היום מה אנחנו לפני מיליון שנה? שלמה המלך הגיע ל200 מיליון ק"מ בשניה הכל בשנייה אחת הגיע ל"אלפא קנטאורי" (קבוצת כוכבים) שם הקים ישיבה חדשה לקח את כל המשפיעים כל הבחורים שהיה להם קשה ללמוד. אלפא קנטורי- איזה צמחיה איזה הדר איזה פאר! הכל מזהב: בתים מזהב ישיבה מזהב אפילו הגמרות מזהב! אין אחד שלא לומד. רחבעם אמר: אם יהיה לכם עקרבים יהיה לכם ישיבות מזהב.

..מים תיכון לים כנרת כל הענין שני הימים לנסוע למצפה הימים .. ים המלח במקום הכי נמוך בגיא זוכים ליהלום הכי גדול בעולם יהלום של 40 מיליון! מטה מטה כל עבודת האדם להיות מטה מטה! מטה מטה! למצוא אוצרות יהלומים כל היהלומים בעולם הוא ימצא מטה מטה! "כי תצא למלחמה" להיות מטה מטה!

מלך עמלק שורשו גבוה בקדושה נין של יצחק אבינו

היה כפר ערבי בשם פולה הוסיפו 'ע' עשו עפולה

כוכב צדק מינוס 200

"עקרבים תקבלו ממני מהיום רק עקרבים אני אקרע אותכם לגזרים עם עקרבים!" זה מה שאדם רוצה לשמוע מהיום יהיה יד קשה תקומו ב 4 מקוה קפוא.

הברכה שלו כהנה וכהנה.

מאה בחזקת מאה אלף מיליארד טריליון.

אברהם מל את עצמו היה לו קשה עקרב הגיע ומל אותו אותיות רק ע"ב.

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור למתפללי בית הכנסת מורי סאלם בראשון לציון במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

בית הכנסת מורי סאלם בראשון לציון ○ המקווה ○ תקציר מתוך השיעור בשיכון המזרח בראשון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *