צור קשר עם הרב ברלנד
הרב אברהם ברוך במסר חשוב

מסר לעם ישראל מצדיק נסתר – משיח בצפון ירדנו לגלות עמלק

מסר לעם ישראל מצדיק נסתר בעל גילוי אליהו, מדובר במסר מהשמיים, מכתב שמימי המודיע מה רוצים מעם ישראל בתקופה הזו – "משיח כבר כאן, משיח נמצא בצפון, ירדנו לגלות האחרונה למשך תשעה חודשים".

"אני מתחייב בעולם הבא שלי שמדובר בצדיק יסוד עולם בעל גילוי אליהו שמעביר אלינו מסר שמימי", אומר הרב אברהם ברוך ומוסיף, "כמו פנחס בן אלעזר אני מוסר את העולם הבא שלי עבור עם ישראל – כי גזירה מרחפת."

נוסח המכתב:

"עם ישראל נמצא במצב שברירי ביותר, ויש לחזקו הרבה לפני ניסיון האמונה שלפנינו ואסור להתייאש כלל וכלל. כמה שהרשעים מתכוננים חזק לכוכב, כוכב עומד לעבור לידינו ומשיח צדקנו קשור בכוכב הזה, הוא ילחם את כל מלחמות ישראל עם הכוכב הזה – בכל זאת הכוכב יכה בהם חזק."

"משיח כבר כאן, משיח נמצא בישראל", תשאלו את הצדיקים הגדולים שאומרים שהמשיח נמצא בצפון, הוא בשר ודם, רגע לפני לחיצה על ההדק, לפני שהוא מתגלה לעם ישראל – המשיח יכול להתגלות ברחמים ע"י שעם ישראל יעשו אחדות, אז הוא ילחם את מלחמות ישראל וכל הצירים ימחקו ויעברו לשונאי ישראל, הווירוס יתבטל, גן העדן של אדם הראשון ירד."

"משיח כבר כאן, אך ניסיון האמונה שלפנינו הוא גדול"

"מסר חשוב לכל הרבנים, האדמורי"ם ומזכי הרבים בישראל: בעת הקשה הזו עלינו לדעת שאין לנו מנוס אלא לפעול בכל כוחנו לעורר את עם ה' להשם יתברך לתשובה מאהבה, על מנת שנזכה לגאולה ברחמים. כי בעוונותינו הרבים מבלי לשים לב, כבר ירדנו לשעבוד גלות עמלק האחרונה והקשה מנשוא. בסיום הגלות הזו תתפשט המלכות הרשעה הזו בישראל ובעולם כולו במשך תשעה חודשים וממנה ניוושע ונגאל במהרה בימינו אמן."

שימו לב שזה מתחיל בסגר ועוד סגר.. עד שכולנו נהיה בסגר מוחלט – אל תגידו שלא אמרו, אפשר היום לעצור את זה. פרעה התחיל בפה רך עם עם ישראל.

"אם נעשה תשובה, אך לא בשלמות כוונת ליבנו, נצטרך להשלים החלק היחסי בייסורי חבלי משיח הקשים רחמנא ליצלן. על כן, בואו כולנו כאיש אחד, בלב אחד, נתפלל יחד, נעשה תשובה מאהבה ונזכה לגאולה ברחמים היום אם בקולו תשמעו."

100% שלא חוזרים יותר לשגרה, אנחנו בתהליך סופי של גאולת עם ישראל , רק איך זה יבוא, בדין או ברחמים תלוי בנו.

ד

המסר החשוב שמעביר הצדיק הנסתר דרך הרב אברהם ברוך מתחבר מאוד עם דברים קודמים שהבאנו לא מזמן. 

בכתבה בה הבאנו את דברי המקובל הרה"צ הרב שיינפלד הוא אמר: "מקובל מהצדיקים שאנחנו בתקופה של חבלי משיח – בשלב האחרון – אנחנו בתשעה חודשים אחרונים של חבלי משיח."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

העיקר זה לימוד התורה – החיזוק היומי מהגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

החיזוק היומי ממורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – "מנשה בפוטנציאל יותר צדיק מאפרים" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *