צור קשר עם הרב ברלנד

עצרות תפילה קורעות רקיעים בארץ ובעולם לשחרורו של הרב ברלנד והצלחת עם ישראל

עצרות תפילה אצל האבות והאימהות הקדושים בחברון, וכן ברחבי הארץ והעולם, התקיימו אתמול בלילה, יום שני ט"ו כסלו תשפ"א, בהתעוררות גדולה לשחרורו של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

כולנו יודעים שמורינו הרב ברלנד שליט"א לוקח על עצמו את מסכת הייסורים בכדי לפעול את הגאולה ברחמים גדולים, וע"י כך ממתיק את הגזירות מעל ישראל. עם זאת, כתלמידים, חסידים ותומכים חובתנו היא לקום ולמחות בתפילה כנגד מעשה העוולה הנוראיים שמתרחשים. צדיק בן 84, זקן האסירים, שבגילו המופלג ובמצבו הרפואי הקשה יושב בבית האסורים שעוד משפטו לא התחיל – אין עינוי הדין גדול מזה.

כולם מבינים שלפרקליטות אין דבר, ולא חצי דבר, כנגד מורינו הרב ברלנד, וכי הם יודעים שהם טיפסו על עץ גבוה ועכשיו מנסים ללחוץ על הרב להגיע לעסקת טיעון. הרי כנגד טענות ההבל והשווא שמנסים לגבב, ישנם עשרות עדויות איך שהרב ברלנד שליט"א פועל ישועות מפחידות בעזרת פדיונות נפש, וכי אלפים נושעו מברכותיו. 

אנשי הוועד למאבק הציבורי, בתיאום עם מוסדות האכיפה בארץ, נענו לבקשה והודיעו לציבור הענק כי לאור המצב לא תוכל להיערך עצרת רבבות במערת המכפלה. לאור זאת פורסמו מס' מוקדים בהם יאספו הציבור לאמירת התהילים ולזעקה עבור הרב ברלנד ועם ישראל. ואכן, עצרות תפילה מעוררות התרגשות נערכו בארץ ובעולם, אך לדאבוננו – מוסדות האכיפה לא עמדו בהסכם. הציבור הגדול שהגיע למערת המכפלה בחברון, אע"פ שהגיע מאזור ירושלים בלבד וכמוסכם, לא הורשה להיכנס לאזור התפילה. הציבור הגדול התחיל לחשוב בקול, "ממה הם חוששים? הם יודעים שהם טועים וכי שתולעת יעקב כוחה בפיה"!.

אבל, "הֶן אֵל כַּבִּיר וְלֹא יִמְאָס " וההתנכלות של גורמי האכיפה כנגד המתפללים, למרות שנהגו לפי הכללים וההסכם, רק הביאה להתגברות התפילה ולהתעוררות הציבור.

עצרות תפילה שעל ידי קהילת קודש 'שובו בנים' נערכו במקביל בחברון על מערת המכפלה, וכן במוקדים נוספים בין השאר: באומן אצל ציונו הקדוש של רבנו נחמן, רבי נתן ברסלב אוקראינה. במירון אצל ציונו הקדוש של רשב"י. בטבריה אצל ציונו הקדוש של רבי עקיבא. בבית לחם בציון הקדוש של רחל אימנו. אצל הבאבא סאלי, בנימין בן יעקב כפ"ס, וכן  בעוד מוקדים.

גלריית תמונות מעצרת התפילה במערת המכפלה 

(קרדיט צילום: אברימי ויטמן)

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

יארצייט החזון איש – דברי הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

היום, ט"ו חשוון חל היארצייט הקדוש של החזון איש, הרב אברהם ישעיהו קַרֶלִיץ זצ"ל (י"א בחשוון תרל"ט, 7 בנובמבר 1878 – ט"ו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *