צור קשר עם הרב ברלנד
המקובל הרה"ג הרב שלמה אלמליח משתתף בהפגנת המחאה נגד מאסר הרב ברלנד שליט"א

עצרות תפילה בכל הארץ נגד המאסר הפושע של הרב ברלנד שליט"א – דברי המקובל הרב שלמה אלמליח שליט"א: גלריית תמונות

לאור ההתנהלות הנפשעת של מערכת המשפט כנגד מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, כאשר חרף מצבו הבריאותי הקשה שרק הולך ומחמיר, ההתנהלות מולו רק הופכת יותר אכזרית וחסרת היגיון. יהודי בן כמעט 84 שמובהל לטיפולים רפואיים וניתוחים ארוכים ומצילי חיים, וכמעט מיד אח"כ מוחזר לבית המאסר. ושוב, מובהל לבתי חולים, ושוב ממהרים להחזירו לבית המאסר. כל זאת, בזמן שמורינו הרב ברלנד הוא העציר המבוגר ביותר בכול מערכת בתי הסוהר. יתרה מזאת, שום משפט לא התחיל נגדו, והוא עצור עד תום ההליכים – כרגע כבר מעל תשעה חודשים.

תלמידי הרב, חסידיו ואוהדיו הרבים מתארגנים כל העת בעצרות תפילה מיוחדת, יחד עם אמירת ה- 7 תיקוני הכללי כל יום וכיוצא בזה. עם זאת, המצב הפך להיות מעבר לפיקוח נפש וסכנת חיים מוחשית, לכן התאספו וועד הרבנים של ק"ק 'שובו בנים' וקבלו החלטה לצאת ולמחות.

הרב ברלנד בן 83, חולה ומוצא מבית החולים על אלונקה באמבולנס לבית הכלא!

בכול יום יוצאים אברכים לנקודות שונות בארץ ונעמדים עם שלטי מחאה, מול ציבור שנחשף לאמת שאותה התקשורת הכללית לא מספרת. אלה דבריו של המקובל, הרה״ג ר׳ שלמה אלמליח שליט״א, בקריאה לכל אברכי 'שובו בנים', תלמידי הרב ואוהדיו, יחד עם כל מי שיש לו לב יהודי – לבוא ולהפגין.

"אנחנו עומדים למחות ברחוב ויש התעניינות גדולה מצד הציבור, הרבה אנשים עוצרים ומצלמים. כמובן, הגיעה משטרה שניסתה לפנות אותנו, אבל אין להם שום סיבה לעשות את זה, אנחנו מתנהגים כראוי."

"בינתיים, אנחנו מקבלים הרבה תגובות טובות מאוד."

"אנחנו מבקשים מכול בחורי הישיבה לא להגיע להפגנות, בפרט מישיבת הבחורים של מורינו הרב ברלנד, 'חכמה ודעת'. אבל, מאברכי הישיבה אנחנו מבקשים להירתם במסירות נפש להפגנות המחאה, זה ממש קידוש שם שמיים. אני מרגיש פה ממש קידוש שם שמיים. אני מאוד מבקש להגיע בכול יום להפגנות המחאה, רבינו אמר ש'אין ייאוש בעולם כלל'."

"ב- 13:45  מתכנסים באולם התפילות ברח' עידו הנביא בירושלים, משם יוצאים יחד למסלול המחאה – זה ממש מעורר הדים בעולם."

"תדעו לכם שלמי שמשתתף במחאות תהיה זכות וחלק בשחרור של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – זה יותר גבוהה מפדיון, יותר גבוהה מהכול."

לפרטים נוספים ניתן לפנות לקמב״ץ שובו בנים ר' אהרון שוורץ בטל': 0533-155-313

מראות הקודש מהפגנות המחאה כנגד המאסר הלא חוקי של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

 

להשתתפות במגבית החירום עבור פדיון השבויים של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

מרכז עזרה וחסד ע"ש מוהר"ן מברסלב להצלת מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א  לתרומה ישירה לחץ כאן

לתרומה במענה טלפוני פנו למס' – 0527-184-729

להאזנה לדברי רבני הקהילה ולהרמת התרומה הקדושה בכרטיס אשראי (100% לקרן פדיון שבויים) חייגו כעת *9148 שלוחה 10

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הָרַב יְהוּדָה דֶּרְעִי עוֹדֵד אֶת כָּל מִי שֶׁנִּהְיָה חֲסִיד בְּרֶסְלָב שׁוּבוּ בָּנִים • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בדברי הספד על הגאון הגדול רבי יהודה דרעי זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון האלוקים – אמש יום שלישי ג' בתמוז התשפ"ד הסתלק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *