צור קשר עם הרב ברלנד

"הרב ברלנד הציל אותי באמצע תפילת 18" – סיפור הצלה ייחודי

"שלום שמי דניאל ח, אני בן 34, מתגורר בחדרה ואני רוצה לשתף ולחזק בסיפור המדהים שקרה לי."

"חבר סיפר לי שבאחד הימים היצר הרע תקף אותו, והוא נזכר שהרב ברלנד שליט"א אמר שבכל מקום אפשר לקרוא לו והוא ישמע, לכן הוא קרא לרב ברלנד שליט"א וביקש ממנו עזרה."

"הוא מספר שפתאום הוא שמע את הקול של הרב ברלנד אומר לו: "תהי חזק אל תשבר אני איתך". הוא אמר לי שזה ממש חיזק אותו, ואני, מאז ששמעתי ממנו על כך התחלתי גם לפנות אל הרב ברלנד ברגעים הקשים…"

"יום אחד היינו בשיעור של אחד הצדיקים בבית הכנסת בעיר מגוריי חדרה, לאחד ממשתתפי השיעור הייתה רוח רעה בתוכו, הוא ממש עבר שם התקף מול כולם."
"כולנו התקרבנו אליו בכדי לעזור לו, המתנו איתו עד שאבא שלו הגיע ולקח אותו, אחרי השיעור התפללנו מנחה. תוך כדי שאני בתפילת עמידה, ממש ראיתי מולי באופן שקשה לתאר את הרב ברלנד שליט"א. הרב צעק אליי "צא!! צא!! צא!!'."
"חשבתי שהרב התכוון שאני צריך לצאת מבית הכנסת הזה…, אחרי התפילה סיפרתי לחבר עם דעת דקדושה על שהתרחש איתי. הוא אמר לי, 'הרי הרב ברלנד יודע שאתה בתפילת 18 ושאתה צריך להתרכז בתפילה, הוא לא דיבר אליך, אלא הוא צעק על משהו שניסה לתקוף אותך ואמר לו שיצא ויעזוב אותך'."
"לפני שהחבר האיר לי בדבריו את המקרה בתפילת ה- 18, שכחתי ממנו ולא קשרתי זאת לכך שלפני התפילה התקרבתי לעזור לבחור עם הרוח רעה…, אבל אחרי דברי החבר הבנתי פתאום ממה הרב ברלנד הציל אותי.
"בשיתוף הסיפור אני למעשה רוצה למסור דרכם תודה לרב ברלנד שליט"א גדול הדור! אני מודה לו על כך שהוא עזר לזה, ב"ה, ששום דבר לא יוכל להזיק לי."
"אני מייחל לרגע שנזכה לראות אותו במציאות. ה' ישמור אתכם!"
התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לבחורי חכמה ודעת במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מבצע 'קימת שחרית' ○ תקציר מתוך השיעור ביום שני כ"ח אדר התקיים בבית מורנו הרב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *