צור קשר עם הרב ברלנד
הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א והרה"ג חוקר צפונות התורה הרב מתתיהו גלזרסון שליט"א

הרב גלזרסון בצפונות התורה – "הערב רב נלחם בצדיק והקדוש הרב ברלנד לפני הגאולה"

הרב מתתיהו גלזרסון שליט"א בגילויים חדשים ונפלאים בצפונות התורה, אודות מאסרו של מורינו הרב ברלנד שליט"א, ומלחמת הערב רב בקדושה ברגעים שלפני הגאולה.

הרב גלזרסון מציג טבלת קודים בתורה המאשרת את דברי עוה"ד אפרים דמרי על מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

בפתח דבריו הרב גלזרסון נרעש ונפעם מהראיון של עוה"ד דמרי, בין דבריו אמר עוה"ד דמרי:

"אני יכול לומר דבר כזה, כמי שמכיר גם את הרב ברלנד באופן אישי, אני סבור ומשוכנע שהוא לא היה שותף לשום דבר שקשור לרצח עצמו, אולי בתור רב, אולי אני אומר, הוא ידע מזה כשאנשים באים להתייעץ איתו בתור רב, ועל כך יש חיסיון של כהן דת בדיוק כמו עו"ד, רב שמתייעצים איתו, אבל לא מעבר לזה."

"להערכתי הרב ברלנד לא נתן לאף אחד חלילה לרצוח, ולא להחביא גופה."

"לדעתי חלק ממסע הרדיפה מתקיים על מנת לפרק ולפורר את כל האירגון של חסידות ברסלב, כל האירגון של ישיבת שובו בנים."

"יש מטרה אחת – לפורר את כל מה שמסביב, כנראה שזה מציק למישהו או למשהו מסויים. אין לי מושג איך יש את כל הארגונים האלה שטוענים שזה כת, אבל זו בכלל לא כת, אלו חסידים שמאמינים באיזו שהיא דרך מסויימת, ולכן מכאן ועד גיבוש כתב אישום אני חושב שזה מאוד מאוד רחוק."

עוה"ד אפרים דמרי בסרטון – "תרגיל משטרתי לנסות לקשור את הרב ברלנד לתיק"

מיד אח"כ ממשיך הרב מתתיהו גלזרסון שליט"א להסביר את הפנימיות לסיבת הרדיפה הקשה הזו כנגד הקדושה, תוך התבוננות והוכחות מהקודים שבתורה.

"הנה אנחנו רואים בקודים של התורה עניין שמתייחס להאשמת הרב ברלנד שליט"א – כמובן שהכול תלוי בעניינים של הערב רב."

"כדי מאוד לדעת על המושג שנקרא 'ערב רב' לפני ביאת המשיח, כתוב על זה הרבה במקורות התורניים של תיקוני הזוהר והגאון מווילנא. שם כתוב, כי בזמן שלפני הגאולה 'הערב רב' הם ראשים על ישראל, כאילו שולטים על הקב"ה – והם שמעכבים את ישראל בגלות יותר מאומות העולם."

ממשיך הרב גלזרסון לתאר את רעות הגלות תחת שלטון הערב רב:

"כל טוב שהם עושים, לעצמם עושים."

"אוי להם לישראל כשהערב רב הם הראשים."

"הערב רב דבוקים מאוד בישראל ולא תהיה הגאולה עד שהם יתבררו מתוך ישראל על ידי קושי הגלות."

"יראי החטא ימאסו בעיניי הערב רב."

"רב הדור האחרון ומנהיגיו הם ערב רב. משה בא בעבור אחת ל 50 שנה שלא יטעו ראשי הערב רב (מדברי הבעש"ט)."

"לצערנו הדברים מאוד אקטואלים לזמננו, שיש מלחמה של הערב רב נגד קדושים וטהורים, נגד צדיקים, נגד התורה וקיום המצוות. לכן, חיפשנו בספר דברים, שהוא כנגד האלף שלנו, על מה שקורה היום – האשמת הרב ברלנד."

 

"לא יאומן מה שמצאנו, המילים, 'האשמת הרב ברלנד', מופיעים בדילוג קטן ליד המילים 'ערב רב, נגע הצרעת, נחש (הסטרא אחרא)'. וכן כתוב בספרים הקדושים שמשטרת הערב רב, כוח הטומאה קשורים בזה ללא ספק. וזהו ללא ספר הכוח שלהם."

"עוד מופיעים ליד המילים 'הרב ברלנד', המילים 'משיח בן יוסף' שזה הרב ברלנד ללא ספק. וכן, המילים 'טומאה, תאוות, לילית', המתארים את המצב הרוחני הקשה בדור הזה בהשפעת הערב רב."

"עוד מופיע על הרב ברלנד מלבד המילים 'משיח', המילים, 'קדוש וטהור' המארים את צורת חייו. מי שמכיר את דרך החיים של הרב ברלנד שממשיך בעבודתו למרות הרדיפות הנוראות הללו. זה ללא ספק מראה על גדולתו, מי שיודע איך הוא חי בקדושה וטהרה, כידוע שהוא טובל ארבע וחמש פעמים ביום, ולמרות זה מעלילים עליו כאלה עלילות."

"כבר מצאנו בקודים של התורה מספר פעמים על האשמות נגד אנשים שהכול שקר וכזב. בתקווה שאלה שנלחמים נגד אותם שקרים ועלילות יצליחו – רואים בחוש שזוהי מלחמה שאין לה הסבר הגיוני, הושקעו כספים רבים מאוד כשלמעשה ההאשמות הם קטנות מאוד באופן יחסי. כל זה רק בכדי לתפוס ולעצור צדיקים קדושים וטהורים שיש להם השפעות גדולות של החזרת אלפים רבים בתשובה. למעשה, זוהי רדיפת הערב רב כמו שרדפו גם את הרב פינטו."

"ככה מנסה הערב רב לעכב את ביאת המשיח, כמו שכתוב בספרים הקדושים שהעיכוב הזה יכול, חו"ש, להביא דינים קשים על עם ישראל. לצערנו רואים את הקשיים והלחצים שמופעלים על עם ישראל, כל זה לצערנו מגיע כתוצאה מפגיעה בצדיקים קדושים וטהורים בישראל.

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

"פתאום יהיה אור גדול" – החיזוק היומי מהגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

החיזוק היומי ממורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – נמרוד זרק את אברהם לכבשן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *