צור קשר עם הרב ברלנד

הרב שלום ארוש בקריאה נרגשת לפני ימי ראש השנה – "ראש השנה האחרון בלי משיח"

הקיבוץ הגדול באומן ראש השנה תשפ"א גדל מיום ליום. ההכנות כבר בעיצומם ורבים מקדימים להבטיח את מקומם סביב ציונו הקדוש של רבי נחמן בימי ראש השנה הקדושים.

הרב שלום ארוש שליט"א, ראש מוסדות חוט של חסד ומזכה הרבים, פונה בקריאה נרגשת אל כלל עם ישראל המתלבטים לפני הנסיעה הקדושה. הרב ארוש משתמש במילים שלפי דבריו לעולם לא השתמש בהם.

אלה דברי קודשו, חובה לקרוא.

"אני אומר לכם בוודאות, שהקב"ה יעזור לנו, אנחנו ניפגש אחרי ראש השנה, תיזכרו מה שאני אומר לכם: ראש השנה הזה הוא האחרון שיהיה בלי משיח ."

"יכול להיות מאוד שעוד בראש השנה הזה יתגלה המשיח, מי שמכיר אותי, יותר מ- 40 שנה אני מוסר שיעורים, כמה שנים אתה שומע אותי מנחם? 10 שנים! האם אי פעם שמעת אותי מדבר על משיח?"

"לא דיברתי, אבל עכשיו זה כבר דברים שרואים אותם, לא יכולים להסביר, אבל בבקשה אל תפסידו. כי השנה תקבלו מתנות…, אין, מי שיגיע השנה לאומן…, בגלל זה יש על זה מניעות. כמשל נגיד אם לדוגמה בשנים הקודמות מי שהגיע לאומן קיבל מליון דולר, מי שיגיע השנה יקבל כמה מליארדי דולרים."

"ואני יודע שכל מילה שאני אומר בשמיים ישאלו אותי עליה, אני לא יכול להגיד סתם דיבורים בלי משמעות. השנה יקבלו מתנות עצומות – לא להפסיד אותן, להתאמץ, לא לפחד. חז"ל אמרו לנו ששלוחי מצווה אינם ניזוקים לא בהליכתם, לא בזמן המצווה ולא בחזרתם. וזה רק למצווה קטנה, וזו המצווה הכי גדולה להיות בראש השנה אצל רבינו, אז וודאי שאף אחד לא יינזק, אף אחד לא יחלה, אף אחד לא יפגע."

"אנחנו בישיבה עושים על זה שעות של התבודדות שאף אחד לא יינזק, שאף אחד יפגע, אף אחד לא יהרג, אף אחד לא ימות תהיה כזו שמחה גדולה וכזה שלום – יהיה ראש השנה עם כל היופי של ראש השנה של רבינו, כל הפאר, כל ההדר."

"ממש בבקשה – תזדרזו ותבואו, כולם לבוא, וניפגש בראש השנה באומן."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לתושבי שכונת 'הר חומה' בירושלים במעון קודשו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

אתמול יום שני ליל י"א אדר־א' פרשת תצווה, לפני תפילת ערבית, נכנסו אנשי שלומינו משכונת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *