צור קשר עם הרב ברלנד

שבת ההתאחדות הגדולה של אברכי ק"ק קודש ברסלב שובו בנים תלמידי הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

"אני אומר בדמעות שכזו שבת כבר 30 שנה לא הייתה. איזה ארגון, הכל ממש מעל הטבע. כל הצדיקים הגיעו לשבת ההתאחדות, הרב שלום ארוש שליט"א, הרב משה צנעני שליט"א, הרב שמואל שטרן שליט"א, הרב מאיר סעדה שליט"א שמסרו דברי תורה והתחזקנו יחד בתפילות."

""וְכַאֲשֶׁר יְעַנּוּ אֹתוֹ כֵּן יִרְבֶּה וְכֵן יִפְרֹץ" (שמות א יב) – אלף איש הגיעו לשבת התאחדות במירון."

כך מסכם הרב נחמן ביטון שיחי' את שבת ההתאחדות הנפלאה של אברכי ק"ק ברסלב שובו בנים בנשיאות מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

300 מקומות הוקצו לאברכי הקהילה, אך ההיענות הייתה גדולה מאוד ואלף אברכים הצטופפו יחדיו בעיר הקודש מירון, ליד ציונו הקדוש של רבי שמעון בר יוחאי. הדבר לא הפתיע אף אחד, כולם הרי מכירים את הפסוק: "וְכַאֲשֶׁר יְעַנּוּ אֹתוֹ כֵּן יִרְבֶּה וְכֵן יִפְרֹץ" (שמות א יב) המתאר בדיוק את מה שעוברים אנשי קהילת שובו בנים חסידי ברסלב ותלמידי מורינו הרב ברלנד שליט"א.

השבת התנהלה באור של התחזקות נפלא, תפילות בהתעלות, שיעורי תורה ודברי קודש שמסרו גדולי רבני ברסלב שובו בנים. אלה מקצת הדברים שנמסרו.

דברי הרה"צ הרב משה צנעני על שבת ההתאחדות הנפלאה במירון עם אלף אברכי ק"ק ברסלב שובו בנים, תלמידי כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

"שיהיה כזה קיבוץ בכזו אהבה עם כל ההר געש שיש מסביב, אי אפשר לתאר איזה דבר זה, זו מכה לסטרא אחרא."

"כשיושבים יחד באחדות יורד אור השלום, אור השם, זה האור של הצדיק – זה אור עצום. אלפים שהיו בישיבה ועזבו עם השנים הפסידו את האור שיכלו לזכות בו, לכן צריך להתפלל, ריבונו של עולם זכה אותי לאמונה בצדיק."

דברי הרב שמואל שטרן שליט"א בשבת ההתאחדות במירון

"אתה קורא לעצמך היום חסיד ברסלב? בא נראה מה היה אם היית חי בתקופת רבינו, היית חולק עליו או לא? אם אתה חולק על הצדיקים שבדורנו, אז וודאי שהיית חולק גם רבינו."

"אברך ליטאי שלא מכיר את מורינו הרב ברלנד אמר, אני מתחיל להאמין שהרב ברלנד הוא צדיק גדול, כאלה דברים שעושים לו לא ראינו אף פעם, צדיקים גדולים לא עברו את זה. הרב ברלנד מתקן את העולם בעז"ה, בזכות רבינו הקדוש, בזכות כל הצדיקים ונזכה לגאולה השלימה במהרה בימנו אמן."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לבחורי חכמה ודעת במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מבצע 'קימת שחרית' ○ תקציר מתוך השיעור ביום שני כ"ח אדר התקיים בבית מורנו הרב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *