צור קשר עם הרב ברלנד

"הכלב נשך אותי ולא הפסיק לנבוח" – סיפורה המחזק של ליטל שם טוב

ליטל שם טוב מחולון משתפת אותנו בדרך המרגשת שלה לפתור בעיה שהתעוררה לה בחיים, ועל הדרך מחזקת את כולנו באמונה תמימה ואהבת הצדיקים. 

"אנחנו גרים בחולון בשכונה מעורבת ולאחד השכנים שלנו יש שני כלבים נורא תוקפניים. חשבתי שבזה שאני מגלה כלפי הכלב חיבה התגובה תהיה הדדית אבל טעיתי."

"המקרה עליו אני מספרת התרחש חצי שעה לפני כניסת שבת, אחד הכלבים הפתיע אותי מאחור ונשך אותי ברגל. נתקפתי פחד מהכלב והחלטתי לעיין בספרי רבינו נחמן בתקווה לקבל מסר משמיים מה עליי לתקן ולשפר, כי אנחנו מבינים שהכול זה ה'!"

"הבנתי מה עליי לשפר, אבל בכל פעם שעברתי באזור של השכנים והכלב היה ממש משתגע עליי מעבר לגדר, ההרגשה הייתה שהכלב ממש רוצה לטרוף. החלטתי שאני לא מפחדת יותר משום בשר ודם ומשום בעל בע"ח, רק מה'! הכול זה ה' ואני צריכה להתחזק יותר באמונה וביטחון בה'!"

"התחלתי להתפלל לה' שהכלב יחבב אותי ויפסיק לפחד ממני, הרי אני מאוד אוהבת בעלי חיים ומעולם לא הזקתי להם. במשך תקופה שהתפללתי הכלב המשיך בשלו, ודווקא מיום ליום השיגעון שלו רק הלך החמיר."

"באחד הימים ייצא לי מהפה בשקט – 'בזכות הרב אליעזר בן עטיה ברלנד אתה תפסיק את השיגעון כלפיי'. באותן השניות תוך שהוא ממשיך לנבוח לא ייצא לכלב קול! הוא ממשיך לנבוח מול עיניי, אבל לא יוצא לו שום קול!"

"נדהמתי והמשכתי לצעוק לעברו – 'בזכות הרב אליעזר בן עטיה תקבל פחד ולא נשמע אותך יותר'. כשהוא שמע אותי מוציאה את שם הצדיק, ראיתי במו עיניי איך הכלב בורח לכיוון ביתו  -מאז בכל פעם שהוא רואה אותי הוא בורח ממני."

ליטל מסיימת בחיזוק מניסיונה האישי, "תדעו לכם רק מלהזכיר את השם של הצדיק רואים ניסים גלויים."

 

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לבחורי חכמה ודעת במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מבצע 'קימת שחרית' ○ תקציר מתוך השיעור ביום שני כ"ח אדר התקיים בבית מורנו הרב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *