צור קשר עם הרב ברלנד
הגה"צ הרב אליעזר ברלנד מפונה לכלא איילון אחרי שני ניתוחים קשים

מגבית חירום! "הרב חי ממש בניסי ניסים" – דברי הרבנים שליט"א

מגבית חירום! "הרב חי ממש בניסי ניסים" – דברי הרבנים שליט"א


לצערנו, כ"ק מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, הועבר באכזרית ובְּכַוָּונַת מְכַוֵּון למר"ש כלא איילון. מדובר בעוד מהלך ציני של הרשויות בעקבות הדיון שאמור להתקיים ביום חמישי. הרי מורינו הרב שליט"א עבר בימים האחרונים שני ניתוחים מצילי חיים בהרדמה מלאה. מלבד הניתוחים המסובכים, מצבו הרפואי המעורער של מורינו הרב שליט"א וגילו המופלג, שיבדל"א, היו לכול הדעות נתונים שמצריכים את הישארותו בהשגחה צמודה בביה"ח, אבל שב"ס בהכוונת הפרקליטות, החליט באכזריות להחזיר את מורינו הרב ברלנד שליט"א לבית האסורים.

הרה"צ הרב עופר ארז שליט"א אמר בשיעור שמסר אתמול, "יש למורינו הרב ברלנד 26 חוליים שונים, הרב חי ממש בניסי ניסים שלא היו מבריאת העולם".

הרה"ח הרב אליהו מירב שליט"א דיבר על החשיבות הגדולה לתרומה למגבית החירום. הרב מירב מזכיר את הקשר החזק בין המצב הקשה שעובר על העולם כולו לבין מאסר מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

"רבנו אומר בספר המידות, שכאשר איש הישראלי נתפס בתפיסה, איזה שהוא, לא משנה איזה איש ישראלי, אז לפי הנשמה של האיש הזה – נסתמו מהדור מעיינות התורה והחכמה. וכאשר נתפס צדיק הדור בעצמו תבין בעצמך שהכול נסגר – אין כלום."

"בגלל זה העולם נמצא עכשיו בטירוף מוחלט."

      הרב מירב על מגבית החירום

"הכוונה שלפי בחינת הנשמה של הנתפס העולם נכנס לכאוס, וכשגדול הדור נכנס לתפיסה, אז ה' ירחם, תראו איך העולם נראה. לא צריך לספר על מופתים של מורינו הרב ברלנד, מספיק לראות איך העולם נראה, מזעזע, איפה שאתה מסתכל מתפרק. השמועות מבהילות הן בכלל והן בפרט."

"צריך לעשות הכול, אבל הכול, בכדי שרבינו הקדוש, מורינו הרב ברלנד ישתחרר מהכלא. ומה באמת אפשר לעשות? להתפלל, ואכן עושים בכול יום 7 תיקונים כלליים, אבל צריך גם לגייס הון עתק."

מרכז עזרה וחסד ע"ש מוהר"ן מברסלב להצלת מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א  לתרומה ישירה לחץ כאן

לתרומה במענה טלפוני פנו למס' – 0527-184-729

להאזנה לדברי רבני הקהילה ולהרמת התרומה הקדושה בכרטיס אשראי (100% לקרן פדיון שבויים) חייגו כעת *9148 שלוחה 10

"יש פה גיוס חירום של מי שיכול ומי שאינו יכול, למעננו אם לא למענו. הרב נמצא במעלה הרוחנית שהוא נמצא, אין לו בכלל גוף, אבל אנחנו, כל אחד נמצא בכאלה צמצומים, לכן צריך לעשות כל מאמץ. אני יודע שזה קשה, אבל כלל ישראל "נתבעים ונותנים" ("אמר רבי בא בר אחא אין את יכול לעמוד על אופי של אומה הזאת – נתבעין לעגל ונותנין, נתבעין למשכן ונותנין", ירושלמי שקלים).

"צריך לעשות הכול בכדי שמורינו הרב ברלנד ישתחרר מהכלא, בדבר כזה גדול צריך לעשות מאמץ בכול המישורים האפשריים. מה שביקשו לתרום זה אולי קשה, אבל לא סוף העולם."

"חייבים, כי כשמעיינות העולם נסתמים העולם נחרב – וכול המוסיף מוסיפים לו מהשמיים."

"מחכים שהרב ברלנד ישתחרר, כדי לפתוח את מעיינות החכמה, ולהביא את הגאולה השלימה, בעז"ה – שזה מה שיהיה."

 

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לבחורי חכמה ודעת במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מבצע 'קימת שחרית' ○ תקציר מתוך השיעור ביום שני כ"ח אדר התקיים בבית מורנו הרב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *