צור קשר עם הרב ברלנד
אמירת הפרקים נבחרים עוזרת למשיח לנצח במלחמות

"המשיח צריך את התפילות שלנו לנצח במלחמות" – גילוי מהצדיקים הנסתרים

"הרה"ג הרב יקותיאל פיש שליט"א, מחבר סדרת הספרים 'סוד החשמל' ומזכה הרבים, יצא לאחרונה בגילוי רוחני נפלא ומזעזע לגבי הסיבה לאסונות שפוקדים את עם ישראל לאחרונה ואמר: "הצדיקים מגלים את סיבת האסונות – המלחמה נגד המשיח". הרב פיש סיפר שאת הגילוי הזה הוא שמע מאחד הצדיקים הנסתרים של הדור, ומכוון "שהסכנה עדיין קיימת מאותה סיבה שהייתה במירון וקרלין, עדיין הסכנה קיימת, אני אומר לציבור את הדברים."

דברי הרב פיש עשו רעש בעולם והרבה התעוררו לשמוע את דברי הצדיק הנסתר כהווייתם, לכן המשיך הרב פיש ופרסם את כללות דברי הצדיק הנסתר כפי שאפשר לפרסם כעת.

      הצדיק הנסתר - המלחמה על המשיח

"המשיח צריך מאוד את התפילות שלנו"

"הצדיק הנסתר גילה לי גילויים ממש נוראיים שלא אוכל להגיד את כולם, אגיד בעיקר את מה שנוגע למעשה: מה שהרב פיש אמר שלמשיח צדקנו אפשר לעזור בתפילות, זה נכון מאוד מאוד, ומשיח צדקנו זקוק מאוד לתפילות של עם ישראל, כי בשנים האחרונות.., אני לא אוכל להגיד בדיוק מה שקורה, אבל הוא אמר לי שמשיח צריך מאוד את התפילות של כל יהודי ויהודי."

"אי אפשר לתאר את גודל הזכות והמעלה של יהודי שמתפלל בשביל משיח צדקנו. שאלתי אותו איזו תפילות להגיד בשביל המשיח? הוא ענה: תגיד את התיקון הכללי מרבי נחמן מברסלב. והעיד על עצמו אותו הצדיק שבכול יום הוא אומר כמה פעמים את התיקון הכללי אך ורק להצלחת משיח צדקנו."

"הצדיקים הנסתרים כבר כמה שנים מתפללים על המשיח"

"הצדיק הנסתר אמר שהצדיקים הנסתרים כבר כמה שנים מתפללים על המשיח, כי כבר עכשיו לפני התגלותו תלוי בו כל העולם כולו – כשהמשיח בצער זה משפיע על כל העולם כפשוטו. הוא אמר לי שהמשיח קיבל על עצמו כאלה ייסורים ששום אדם מבריאת העולם לא קיבל על עצמו."

"כל הייסורים שהמשיח קיבל על עצמו זה בשביל להקל על עם ישראל את הצער בסוף הגלות, ובשביל שעוד יהודים יהיה להם הכוח להתעורר בתשובה לפני התגלות המשיח."

"התגלה סוד סדר התפילה של הצדיקים על המשיח"

"הצדיק הנסתר אמר דבר נוסף שעד עתה היה סוד בין הצדיקים הנסתרים, אבל היות שמשיח צריך מאוד את התפילות של עם ישראל, אפשר כבר לגלות את זה: מדובר בסדר מסוים של פרקי תהילים לאמרם להצלחת משיח צדקנו, הצדיקים הנסתרים כבר כמה שנים אומרים את הסדר הזה."

"הסוד בזה שאלה הפרקים שדוד המלך אמר על המלחמות שהיו לו ברוחניות ברוחניות ובגשמיות, אבל דוד כיוון בזה בעיקר על המלחמות שהמשיח ילחם, ומה שהוא יצטרך להילחם עד הגאולה."

"הפרקים האלה שהוא גילה לי אי אפשר לתאר את המעלה של מי שיגיד אותם אפילו פעם בשבוע, הכי מובחר להגיד אותם השבת. הוא אמר לי להגיד את הפרקים לפי הסדר וזה ייתן כוח עצום למשיח להצליח במלחמות שלו."

"סדר התפילה שדוד התפלל על המשיח"

"פרקי התהילים לפי הסדר הם: לא, לה, לו, ס, סח, פ, פג, פח, פט, קט. הצדיקים הנסתרים כבר כמה שנים אומרים את סדר הפרקים הזה להצלחת המשיח, וכשתהיה התגלות משיח, יקבלו אין סוף שכר אלה שהשתתפו בצער שלו והתפללו עליו. כי כמו שיש לימוד תורה לשמה, כך יש גם תפילה לשמה, שאדם לא מתפלל על עצמו, אלא רק על צער המשיח."

"כתוב בספר 'כוכבי אור' מדברי רבי נחמן שאנשים שאומרים תהילים בפשיטות הם שישימו את הכתר על ראשו של המשיח. אפשר להסביר שכוונת רבי נחמן על אלה שאומרים תהילים על המשיח עצמו, שהם שישימו את הכתר על ראש המשיח."

"בליקוטי מוהר"ן תורה ב' כתוב שכל המלחמות שהמשיח ילחם בעולם עד להתגלות השלימה, הכול יהיה רק על ידי תפילה, זה יהיה הכלי זין של המשיח. זה מה שחיזק הצדיק הנסתר הזה, שהתפילות של כל יהודי על המשיח הן חשובות מאוד ולא חשוב באיזה מצב רוחני נמצא זה שמתפלל על המשיח – הוא נותן כלי זין למשיח להילחם את מלחמותיו."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת ויצא לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת ויצא: עלון שביבי אור לפרשת ויצא שיעוריו מאמריו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *