צור קשר עם הרב ברלנד

נפלאות התפילה – עם התפילה אפשר לפעול הכל – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

דרך התפילה הייתה מאז ומעולם הדרך שמורנו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א לקח לעצמו והנחיל לרבים. הסיפורים הרבים על נפלאות התפילה של מורינו הרב ברלנד באריכות ובמתיקות, הם רק טיפה בים מהאור הגדול שעדיין גנוז. איפה עוד מתפללים בניגון ושמחה כמו בבית התפילה של הרב שליט"א?

אנו מביאים מקבץ מהדיבורים הנפלאים של מורינו הרב ברלנד שליט"א על מעלת התפילה, דברים שהתפרסמו בעבר ועכשיו מקבלים חיות חדשה. 

"שהדיבור יוצא יוצא עם הנפש, נפש חיה רוח ממללא ונשמע לאוזניו, כמו שאמרו רבותינו זכרונם לברכה השמע לאוזניך ותתפלל לאט -את ה-18 לאט."

"וזה מה שהצדיק רוצה שאנחנו נתפלל כל אות בכוונה, כל אות בכוונה, ולהרגיש שה' מדבר איתי שה' שם את האוזן ליד הפה שלנו – להרגיש איך שה' שם את האוזן שלו ליד הפה שלנו."

"וכך אדם הולך והולך, וככה הצדיק מוליך אותו בתוך ה-18 מוליך אותו, ברוך אתה ה' אלקינו ואלקי אבותינו. אחרי זה אלקי אברהם אלקי יצחק אלקי יעקב, כשהוא אומר ברוך ב' ב-ב' הזה יש כבר את כל השפע ל-2000 שנה. שרק הוא אומר את ה-ב' הוא כבר לא צריך ללכת לשום גמ"חים, לשום מקום הוא רק אמר את ה-ב'."

"בברוך יש כבר את כל הברכות, את כל הישועות את כל הרפואות, הוא צריך רפואה לאשתו, רפואה לילדים, אשתו צריכה להיפקד – במילה ברוך לבד יש כבר את כל הישועות וכל הניסים וכל הנפלאות."

"עומדים לפני מלך נאמן ורחמן שעושה הכול לתת לנו, וזה רק תלוי ב-18 בכוונה. תגיד ברוך לאט לאט תקבל דירה תקבל הכול מה שאתה צריך, רפואה ישועה הכול תקבל, תגיד ברוך לאט לאט. מה אתה בורח? הרי אני אוהבת אותך! האות אומרת, אני רוצה שתגיד אותי לאט אני, הכול ייתן לך."

"אז כל האות, כל המילה ברוך מבקשת תעמוד פה עוד כמה שניות, אמרת ברוך אז תעמוד עוד כמה שניות, אל תמהר אל תרוץ. שיהיה לך סבלנות תעמוד לידי, ברוך אתה ה', אומרים ה' הוי"ה הוי"ה אפשר לברר את כל הקליפות."

"והכל מסתדר ע"י התפלה, הוא יכול לפעול כל דבר."

"ה' זה הכל, ה' אין אין חוץ מה' אין כלום, אין כלום זה רק ה', רק ה' עושה את הכול." 

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

האישה היא השכינה הקדושה – החיזוק היומי מהגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

החיזוק היומי ממורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – מתחתנים בשביל להביא את מלך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *