צור קשר עם הרב ברלנד
הרב שמואל אוירבך
הרב אליעזר ברלנד לומד כם הרב שמואל אוירבך (ארכיון)

הרה"ג הרב שמואל אוירבך שליט"א: ובערת הרע מקרבך "הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א הוא צדיק גמור"

"ביום רביעי כ"ט בחשון תשע"ז ה- 30.11.2016 למניינם, זכיתי להשתתף בחתונה המרגשת שנערכה לניצולת התאונה המצמררת מקו 402 ולשמח את החתן והכלה", מספר הרב אהרון בוימל. "החתונה נערכה בבנייני האומה בהשתתפות רבים וחשובים ומשם נסענו להתפלל מעריב בזכרון משה, השעה הייתה כבר קרוב ל- 1:30 בלילה.  לשמחתנו מצאנו בזכרון משה את הרה"ג הרב שמואל אוירבך שליט"א ראש ישיבת מעלות התורה וחבר נשיאות ועד הישיבות, חיכיתי קרוב לחצי שעה בכדי לשוחח עימו.
      בוימל-1

"כאשר יצא הרב אוירבך שליט"א מבית התפילה ניגשתי אליו ואמרתי לו בכאב: הרב אוירבך, הרב אוירבך, מה יהיה? הם משמיצים את הצדיק הרב ברלנד. משמיצים אותו ואת הקהילה שלו, הם לא מפסיקים להשמיץ, תראה יש פה קונטרס שהם הוציאו, מלא בשקרים ודברי הבל".

"ענה לי ביידיש רב שמואל שליט"א: 'נו.. ובערת הרע מקרבך, דבר ראשון צריך לבער את זה' !!!, מצווה עלי הרב אוירבך. לא הבנתי את כוונתו של הרב, אז שאלתי את הגאב"ד שהיה עימו לפשר כוונתו".

"עונה לי הגאב"ד: 'הרב אוירבך שליט"א אומר לך שאתה צריך לעשות בערת הרע מקרבך, אז קדימה תקרע את הקונטרס הזה וקיים את המצווה'! עמדתי מולו וקרעתי את זה ממש לגזרים. רב שמואל כ"כ נהנה ואמר לי: 'או, ובערת הרע מקרבך'.

אז אמר הרה"ג הרב שמואל אוירבך שליט"א: 'הגה"צ הרב אליעזר ברלנד הוא צדיק גמור'.

"כל האדמור"ים והרבנים אומרים שאסור לנגוע בזוהמה הזו, אין אפילו רב אחד שעומד מאחורי זה ושמתיר לו לחלק זאת ולהכשיל את הרבים. משלמים חמישים שקלים לשעה לאנשים שמוכנים לטמא את נפשם ולאבד את שני העולמות בעבור חלוקת עלוני הטפלות והשקר הללו. חבל שהוא מטמא את הציבור בדברי ההבל הללו".

הראיון של דודו באדיבות קו המידע 02-800-8800 מארה"ב 18456400007 מאנגליה 442038073333

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

סוד הכרפס שאוכלים בליל הסדר • המאמר היומי מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

הפנימיות של אכילת הכרפס בליל הסדר, ומדוע לא מפסיקים בין כוס שלישי לרביעי? כל זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *