צור קשר עם הרב ברלנד

'נס קריעת ים סוף' – כיצד הגיב הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א לתוצאות הבחירות

כל מי שעקב אחרי השיעורים האחרונים של מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א לא יכל לפספס כי הבחירות הפעם היו בנפש של מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א, כאשר הוא מתבטא על חשיבות ההצבעה, ואומר שזו מלחמה אמיתית על היהדות, התורה ולומדיה.

נכדו וגבאו של מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א – הר' דוב צוקר הי"ו מספר בראיון לקו המידע על תגובתו של מורינו הרב שליט"א לתוצאות שהראו שגוש תומכי התורה השיג ניצחון אמיתי, לפניכם קטע מתוך הראיון;

"הרב הגיב לתוצאות היה פה נס קריעת ים סוף, זה הביטוי הראשוני, הרב התעניין איזה מהמפלגות שנגד התורה לא עברו, וראו שממש שהרב היה חשוב לו שקֶרֶן התורה מתרומם. כל אחד ראה את זה שרואים בכל מקום של תלמידי הרב עלה קרנה של 'אגודה'".
"אחר כך הרב שליט"א הרחיב ואמר שכל יהודי מכבד את התורה, כי גם אלו שהצביעו למפלגות שנגד התורה זה בגלל שהטעו אותם…"

מורינו הרב ברלנד שליט"א בבחירות תשפ"ג יחד עם נכדו וגבאו ר' דוב צוקר

לאחר מכן הסביר באריכות במה שונה מערכת בחירות זו, משאר המערכות ומדוע התבטא מורינו הרב שליט"א בכ"כ חריפות על עניין הבחירות;
"אפשר לומר שהרב נלחם בעצמו בצורה חסרת תקדים, כל השנים הרב דיבר על הבחירות, אבל עכשיו היה פה עניין של מלחמה, כמו שהרב הדגיש זה לא בחירות זה מלחמה, היה פה יהודי שאף פעם לא הלך להצביע, שהוא הלך להצביע, הוא אמר לי אני מבחינתי לא הצבעתי בבחירות, זה לא בחירות זה מלחמה, אני הלכתי להלחם הלכתי לזרוק אבן על ראש הסטרא אחרא בזה שהלכתי להצביע. ואפשר לומר שזה ממש השפיע, כזאת התגייסות. התקשרו אלי היום מאגודה היום להגיד תודה מיוחדת לרב ולקהילה על ההתגייסות הגדולה, הם מרגישים את זה בפועל בהצבעות, שהרב פעל את זה, הן ברוחניות והן בגשמיות".

לאחר מכן דיבר על עניין הרוחני שמורינו הרב שליט"א פעל שהיו ניסים גלוים של ממש בבחירות האלו, כמו"כ דיבר על כך שמורינו הרב שליט"א דווקא השכים להצביע כפי ניתן לשמוע את הראיון המלא.

לפניכם הראיון המלא כפי ששודר בקו המידע דחסידי ברסלב 9148*:

      ראיון עם נכדו וגבאו ר' דב צוקר תוצאות הבחירות - באדיבות קו המידע דחסידי ברסלב
התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

סוד הלוויתן • המאמר היומי מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מודע רק איוב זכה לסוד הלוויתן? ומה הקשר בין הריקודים לבין היסורים שאיוב קיבל על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *