צור קשר עם הרב ברלנד

פדיון השבויים: אברך ליטאי מעיד על נס שקרה לו אחר התרומה להצלת הרב ברלנד שליט"א

לאחר הפרסום על מגבית החירום לפדיון השבויים של כ"ק מורינו, הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, סיפר אברך ליטאי מאנגליה על נס פרטי שקרה איתו לאחר להחליט לתרום.

אותו אברך ליטאי מעיד על עצמו שראה את מורינו הרב ברלנד רק פעם אחת בחייו, ואעפ"כ  מספר שהחליט לתרום 500 שקל לפדיון שבויים (כבקשת הרבנים). הדבר היווה מסירות נפש עבורו, אך התרומה לא איחרה לחזור – אלו דבריו.

"אני מפחד לדבר לכזו קהילה קדושה (ק"ק קודש ברסלב 'שובו בנים'), 'שובו בנים', 'כנישתא חדא', הקהילה היחידה בעולם שמקרבים בה את הגאולה ממש. אני אברך ליטאי שגר בגייטסהד אנגליה ( Gateshead, בעיר שוכנת קהילה יהודית חרדית המונה כ-500 משפחות המחזיקה בין היתר את ישיבת גייטסהד), והגם שאני ליטאי אני מרגיש את האהבה שיש לרב ברלנד לכול יהודי – הרב ברלנד יודע מה שהוא מקבל על עצמו עבור כלל ישראל."

"אני משתדל להגיד בכל יום שבעה תיקוני הכללי (כמו שהרב ביקש עבור הצלחתו), ואני רואה בזה הרבה סיעתא דשמיא בכול העניינים שלי."

"למרות שאני אברך כולל (וידוע מצב האברכים), כששמעתי שעורכים מגבית חירום עבור הרב ברלנד, לא חשבתי פעמיים ותרמתי 500 שקלים."

      התרומה הוחזרה מיד

"ממש עם התרומה קיבלתי הודעה מהבנק שחרגתי ממסגרת האשראי, לא ידעתי איך לספר לאשתי. התפללתי ואמרתי לה', לא עשיתי את זה בשביל עצמי, אלא בשביל הצדיק, וגם אם אפסיד מכך אין לי שום חרטה."

"תקשיב להשגחה הפרטית – באותו יום למדתי בכולל עם חשק ובמחשבה שעשיתי את הדבר הנכון. בסוף סדר הלימוד פנה אליי מזכיר הכולל וסיפר לי על חשבון שכתוב בו שבמשך יותר משנה הם חייבים לי יותר מ- 500 שקלים. למחרת, אתמול, הכסף כבר הופקד לחשבון שלנו, לא הפסדתי, רק קבלתי יותר."

"אני לומד מכך 'קל וחומר', אני ליטאי שנמצא תחת הקליפה של חו"ל (לדבריו), ומה אני בכלל מבין ממורינו הרב ברלנד שליט"א? (ותרמתי וראיתי ניסים), ברוך ה' שהתפללתי לא להיות מושפע מכול השקרים שנשמעים בעולם, בקשתי מה', ריבונו של עולם תנחה אותי בדרך האמת לראות מיהו הצדיק האמתי. 'קל וחומר' אתם שמאוד מקורבים לרב ברלנד, מתפללים איתו כל יום, הרב ממש החזיר הרבה מכם בתשובה, וודאי שתקבלו בחזרה הרבה יותר מ- 500 שקל."

"אתם יודעים מקרוב על גודל המסירות נפש של הרב ברלנד, אני רק מרחוק, רק פעם אחת פגשתי את הרב, בכלל לא ידעתי אז מיהו. וודאי שלא תפסידו, אני ממש מקנא בכם שאתם מקורבים לרב ברלנד. אם הציבור יכול להתפלל עליי, ישראל מאיר בן חווה, שאהיה מקורב יותר אל הרב ברלנד, תהיה לי הרבה הכרת הטוב על זה. שאזכה גם כן להיות בירושלים ולראות את השחרור של הרב, יחד עם כל תהליך הגאולה בירושלים עיר הקודש."

להשתתפות במגבית החירום עבור פדיון השבויים של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

מרכז עזרה וחסד ע"ש מוהר"ן מברסלב להצלת מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א  לתרומה ישירה לחץ כאן

לתרומה במענה טלפוני פנו למס' – 0527-184-729

להאזנה לדברי רבני הקהילה ולהרמת התרומה הקדושה בכרטיס אשראי (100% לקרן פדיון שבויים) חייגו כעת *9148 שלוחה 10

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת במדבר לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת במדבר התשפ"ד: עלון שביבי אור לפרשת במדבר שיעוריו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *