צור קשר עם הרב ברלנד
מורינו הרב ברלנד שליט"א - לא פוסק מלימודו גם בבית החולים
מורינו הרב ברלנד שליט"א - לא פוסק מלימודו גם בבית החולים

"המשיח שוכב בבית חולים והם לא מצליחים להרוג אותו" – דברי המתקשרים האוטיסטים

כתוב בגמרא ״חכם עדיף מנביא״ (בבא בתרא יב א): נביא רואה את האסונות לפני שהם מתרחשים, אך הוא יכול רק להזהיר. לעומתו, הצדיק לא רק רואה, הוא גם ממתיק ומבטל את הגזירות, מלמד זכות כל עם ישראל, ומקבל את הכול על עצמו. ולמה ההקדמה הזו? מכוון שאנו מביאים לפניכם את דברי האוטיסטים במלואם, ולאור מה שקורה מסביבנו, הדברים הם קשים.

דברי האוטיסטים הם נכונים, אבל כידוע, ישנם עולמות על עולמות עד אין סוף, וכול אחד מדבר מהמקום שהוא משיג בו. האוטיסטים רואים מה שלפי הדין צריך, חו"ש, להתרחש, אבל הצדיק האמת עולה לשורש הדברים וממתיק את זה גבוהה מעל. לכן, החכם, הצדיק, עדיף מהנביא. ולכן גם מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, מבקש מאיתנו שנאמר בכול יום 7 תיקונים הכלליים. אנו זוכים לתת גם פדיונות, וכמובן עבודת ה' בתורה, תפילה וגמילות חסדים – עם זה מורינו הרב עולה מעל כל בתי הדין, וממתיק את הדינים בשורשם, כך הוא פועל את הגאולה ברחמים.

כל אחד יכול לקרוא את דברי בנימין גולדן מ- כ"ג חשון תשפ"א בעלון המצורף לכתבה, הדברים ברורים ואין מה להוסיף. אנו מביאים את הדברים הקשורים ישירות אלינו:

"ועם ישראל אין זמן, משיח כבר פה, והוא פועל לעזור לכל היהודים. הוא פה בירושלים עיר הבירה, הוא שוכב חולה בבית חולים והרשעים לא נותנים לו מנוחה, מנסים לגמור אותו, חו"ש."

"בכלל עצרו את הרב ברלנד בלי שום הוכחות שהוא עשה משהו מנוגד לחוק, ולא לקחו אותו בעדינות, אלא התנפלו עליו, אפילו שהוא לא התנגד. בשחרית כשהוא התפלל, הם תפסו אותו וזרקו אותו לרצפה, אפילו שהוא יהודי מבוגר בן 84. יהודי שסובל מנמק ברגל, עם בעיות בלב, עם כליה אחת, שלא התנגד להם, אבל הם קיבלו הוראות, לעשות כאילו שהוא מתנגד, להעניש אותו, ואולי גם חשבו שזה יהרוג אותו."

"ומאז מעבירים אותו מבית סוהר לבית סוהר, והוא חולה מאוד וסובל מאוד. הוא הצדיק של הדור וזה מרגיז את הרשעים, כי הם לא מצליחים להרוג אותו. כמה שניסו בביה"ח להרוג אותו – לא הצליח להם. שלחו אותו מיד לבית הסוהר אחרי ניתוח של ארבע שעות. ברוך השם, הרופא בבית הסוהר אמר, שהוא לא יכול לקחת אחריות על בן אדם שהוא במצב גופני מאוד קשה, החזירו אותו לבית החולים."

הרב אליעזר רפאל ברוידא עם האוטיסט -מתקשר בנימין גולדן

 

"בבית החולים גם מענישים אותו, אבל הוא לא מפחד, כי הוא יודע מי הוא, הוא יודע שהשם איתו, והוא יודע שרשעים לא משנה מה הם עושים, הם לא יכולים לפגוע בו."

"עם ישראל, כדי שהמשיח יוכל להילחם נגד הרשעות, הוא חייב את התפילות שלנו, זה נותן לו כוח להילחם נגד הרשעות. ואנחנו צריכים להתפלל עם דמעות, עם לב שבור, שתהיה לו רפואה שלמה, כדי שיוכל לחזור לבית הכנסת שלו, בשביל לחזור לקהילה שלו, שיחזור לעם ישראל."

"הקהילה "שובו בנים" מחכה לו מאוד עם געגועים חזקים ועם הרגשה של יתומים, כי הוא התקווה שלנו, שהשם שלח לנו עם ישראל, וזה צריך לתת לכול יהודי את הכוח להתפלל עוד יותר חזק – שתהיה רפואה שלמה לאליעזר בן עטיא."

"עם ישראל, העולם מבולבל ואלים ומפוחד. גם מדינת ישראל במצב הזה. הדבר היחיד שיכול להציל אותנו עם ישראל, זה שאנחנו נעשה תשובה מלאה, שאנחנו נתקרב מאוד לקב"ה. שאנחנו נתפלל על הרב שלנו (הרב אליעזר ברלנד בן עטיא), שכ"כ דואג לנו יום ולילה ומתפלל על עם ישראל בדמעות."

"הרב שלנו שבוכה יחד איתנו על המצב האישי שלנו, של כל אחד בנפרד, ועל המצב הכללי הקשה שלנו. השלטונות יודעים שהוא מסוכן להם, שהם לא יכולים להרוג אותו ולא יכולים לעצור אותו, אבל הם בכל אופן מנסים עם כל הכוחות שלהם להעלים אותו מהעולם הזה, חו"ש."

"אבל, לא לדאוג עם ישראל, הוא באמת משיח בן דוד, הוא נשלח להציל את עם ישראל, אבל עם ישראל צריכים לרצות. אם כל עם ישראל יקח על עצמו לעשות תשובה עם כל הלב, אז בעתיד הקרוב נקבל משיח בשמחה וששון, אבל לא נראה שככה זה יהיה."

"אנחנו, כל אלה שמאמינים באמת בגדלות של הרב ברלנד ומתפללים עליו עם כל הכוח, אלה ישרדו בקלות."

"העולם רועד, העולם בסכנה גדולה, המקום הכי בטוח בעולם זה ירושלים עיר הקודש. והיום המקום הכי קדוש – חוץ מהכותל.. – זה החומה השלישית, איפה שהרב ברלנד גר, וכשהוא יחזור הביתה נרגיש את האור הקדוש הרוחני שייצא משם ויאיר את כל ירושלים, ובסופו של דבר את כל ארץ ישראל, ואפילו מעבר לארץ ישראל, לגלות…"

"מה שאני כותב עכשיו זו אמת. אני יודע שהרבה יהודים לא רוצים להאמין בזה, אבל זו האמת. בעתיד הקרוב כל אחד, כל יהודי אמיתי, יאמין בזה, כי זו האמת…"

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לחג סוכות תשפ"ד לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לשבת יום טוב ראשון סוכות התשפ"ד: עלון שביבי אור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *