צור קשר עם הרב ברלנד
הרב יקותיאל פיש שליט"א

מזעזע: הצדיקים מגלים את סיבת האסונות – המלחמה נגד המשיח

"הרה"ג הרב יקותיאל פיש שליט"א, מחבר סדרת הספרים 'סוד החשמל' ומזכה הרבים, בגילוי רוחני נפלא ומזעזע לגבי הסיבה לאסונות שפוקדים את עם ישראל לאחרונה. הרב פיש משתף את הציבור בדברים שבקריאה ראשונה יכולים להישמע כשונים, אבל מאחר שהדברים נשמעים מצדם של תלמידי חכמים וצדיקים גדולי הדור, הוא לא יכל להשאיר זאת לעצמו והחל משתף את הציבור בסוד הנורא. אלה דבריו."

"יש דברים שלא רציתי לומר, וגם עכשיו אני לא מעוניין לומר, אבל במחשבה שניה אני אומר חלק מהדברים, אולי יהיה בזה תועלת."

"יש יהודי תלמיד חכם וצדיק שאמר לי משפט אחרי האסון במירון, ועכשיו הוא אמר לי שוב אחרי האסון בקרלין, הוא אמר שאותו הדבר נכון גם פה. והוא הוסיף משפט נוראי: שהסכנה עדיין קיימת מאותה סיבה שהייתה במירון וקרלין, עדיין הסכנה קיימת."

"אני לא יכול לומר את כל הדברים מכמה סיבות. אני רק אומר חלק מהדברים, אולי יהיה תועלת."

"יכול להיות שהדברים ישמעו מוזר לחלק מהמאזינים אבל זה לא מעניין אותי"

"הוא אמר: למרות שיש הרבה רבנים שאומרים כל מיני סיבות של האסונות האלה אבל כמו כל דבר, מי שיודע לא אומר ומי שאומר לא יודע. ודבר כזה ברור שמי שיודע לא אומר כי אי אפשר לומר את זה."

"שאלתי אותו: מה בכל זאת?"

      הרב יקותיאל פיש מלחמה על הצדיק

"הצדיקים אומרים שמשיח נמצא בעולם"

"אז הוא אמר: אתה יודע שהרבה צדיקים כבר אומרים, ביניהם הרב חיים קניבסקי שליט"א שאומר את זה כבר עשר שנים, והרבה צדיקים אחרים, כולם מתבטאים שמשיח נמצא כבר בעולם, הגוף של משיח נמצא בעולם."

"ישנו צדיק אחד, יהודי אחד, שהצדיקים יודעים שהוא יהיה המשיח, והגוף שלו נמצא בעולם והוא עדיין לא קיבל את הנשמה מהיכל קן ציפור, הוא עדיין לא קיבל את כל הדברים שהוא יקבל אותם ואז יהיה גילוי משיח לכל עם ישראל, אבל הגוף שלו נמצא כאן בעולם, והם יודעים מי הוא. יכול להיות שהמשיח בעצמו לא יודע, אבל יש צדיקים שיודעים."

"לא מתאים להם גאולת ישראל"

"הוא אמר: יש בעולם כאלה שמבינים שזה הולך להתרחש, גאולת ישראל, ביאת המשיח הולך לקרות אוטוטו, והם לא מעוניינים בזה. זה לא מסתדר להם בעיקר מהאינטרסים האישיים שלהם, והם לא מעוניינים בדבר הזה, אז הם מצאו לעצמם פתרון – להילחם בגוף המשיח, עד כדי כך, פשוט הם יודעים מי הוא המשיח והם החליטו שהוא ימות."

"יש להם דרכים רוחניות לעשות את זה, כביכול איזו מלחמה רוחנית, וכמובן, עד הסוף כפשוטו, ה"י. הם גזרו מיתה על המשיח, והם חושבים שבזה הם יפתרו את הבעיה. לא מסתדר להם התוכנית של גאולת ישראל עם האינטרסים שלהם. דברים קשים מאוד לשמוע, ודברים לא מובנים לגמרי, אבל הוא אמר לי בשתי מילים, זו מלחמה על המשיח בעצמו."

"אלה שקשורים עם נשמתו הם חיילי בית דוד"

"ולמשיח יש את חיילי בית דוד, אלה שקשורים עם נשמתו ושאמורים לעזור לו, ובמלחמה יש קרבנות, וזה מה שראית במירון. ועכשיו הוא הוסיף לי גם על האסון בקרלין שזה המשך של אותו הדבר, אלה הקורבנות של המלחמה על המשיח בעצמו – כלל ישראל עם המשיח בעצמו יחד יהיו חייבם לקורבנות האלה את החיים שלהם והגאולה והכול – לעולם ועד, עד כדי כך."

"העונש של אותם אלה שעושים את הדבר הזה, שיצאו למלחמה רוחנית על המשיח, יהיה גרוע משל טיטוס הרשע."

"כל הטעמים שאמרו הצדיקים אחרי האסון במירון וקרלין…, ודאי הם נכונים, ודאי בכל מה שצריך להתחזק צריך להתחזק, כל מה שאמרו הצדיקים הכול אמת, אבל הנקודה הכי פנימית, יש הרבה סיבות, יש את האסון עצמו, אח"כ יש את הצורה של האסון למה הוא קורה פה…, יש הרבה דברים מסביב, כמו שאמרו הצדיקים שהאנשים רמסו אחד את השני, צריך ללמוד לא לרמוס, וכן הלאה…, אהבת ישראל, צניעות, ללמוד פנימיות התורה…, הכול אמת, אבל הוא בא לומר למה זה קורה דווקא עכשיו? כל הדברים האלה היינו צריכים לתקן ולחזק, והם קיימים אצלנו כבר הרבה שנים, מה קרוה עכשיו?"

"הוא אומר שיש המלחמה על משיח צדקנו שנמצא בנינו, יש משיח צדקנו שנמצא בנינו, כך אומרים כל הצדיקים."

      הרב יקותיאל פיש מלחמה על הצדיק 2

"האסונות בגלל המלחמות במשיח"

"מדברים על גוף המשיח, יכול להיות גם מלחמות על משיח שמגיעות גם לנשמה, לא נכנסים לנקודה הזו. אבל יש מלחמה על משיח צדקנו, משיח בן דוד, והמלחמה הזאת עכשיו הגיעה לשיאים מאוד מאוד מסוכנים ונוראים, אני לא יכול לומר את כל מה ששמעתי, עד מיתה ממש. לא סתם מתרחשים דברים כאלה, זה אסונות נוראים מה שקורה פה בקודש הקודשים במירון ועכשיו בתוך חסידות קרלין, זה לא דברים פשוטים."

"איך כל זה נוגע לנו?"

"הרבה שואלים מה נעשה עם הדברים, התשובה הפשוטה היא תפילות. תמיד צריך להתפלל ולבקש מה' ישועה, עכשיו צריכים הרבה יותר מזה, שה' ישמור על משיח צדקנו כפשוטו. להתפלל על משעי צדקנו. ממש ככה. אם הוא נמצא בסכנה ועד כדי כך הסכנה גורם מה שזה גורם… צריך לבקש מה' 'הושע ברחמיך הרבים משיח צדקך ועמך'."

"ואם התגלה כזה דבר…, למה לא לומר אותו ולתת כוח למשיח ולהתפלל על המשיח?"

"זה דבר פשוט שאפשר לומר, וניתן לומר, וראוי לומר."

"הקב"ה בוודאי ינצח את המלחמה, אף אחד לא יוכל נגד ה', מי שיוצא על משיחו זה על ה' ממש ודאי שתהיה לו מפלה גדולה, צריכים להיות בטוחים בזה. אבל זה לא צריך למנוע מאתנו לעשות את ההשתדלות למנוע את האסונות שקורים מסביב."

"שפיכת הדם הזו זה דבר נורא, ואנחנו עדיין בתוך הסכנה. היא לא הסתיימה. אם אנחנו יכולים ע"י תפילות וחיזוקים שלנו…, כל אחד בדרכו, אע"פ שאני יודע שכול העבודה הזו כרוחה בהרבה מסירות נפש, אין ספק בזה. הוא אמר שזו מלחמה בראש הנחש עצמו, דברים לא פשוטים."

"שיסגרו לי את הקו לא מעניין אותי מה שיעשו לי, אני מוכן ללכת במסירות נפש על הדבר הזה, מה השאלה, למנוע שפיכת דם של יהודים, לעשות מה שאפשר בשביל משיח צדקנו, צריך לעשות כאן ועכשיו בלי להסתכל ימינה ושמאלה."

"להיות עם אמונה הכי פשוטה בדבר הכי פשוט הזה."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הָרַב יְהוּדָה דֶּרְעִי עוֹדֵד אֶת כָּל מִי שֶׁנִּהְיָה חֲסִיד בְּרֶסְלָב שׁוּבוּ בָּנִים • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בדברי הספד על הגאון הגדול רבי יהודה דרעי זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון האלוקים – אמש יום שלישי ג' בתמוז התשפ"ד הסתלק …

One comment

  1. הנקודה שחסרה בנושא הזה היא שהם יודעים היטב דרך אמצעים שברשותם שהמשיח מתגלה והם יודעים היטב שהוא יוצא לפועל והם לא יכולים בשופ"א לעצור את זה והם משתגעים מכעס כפשוטו.
    האסון במירון זה רק תוצאה קשה מהמלחמה הנוראה וח"ו לא חלק מהמלחמה שתפקידה למנוע כל אסון כלשהוא.
    והכי חשוב זה שהם כבר השלימו עם העובדות היבשות (כי כל המלחמה שלהם היתה שלא נגיע למצב כזה, כי מול משיח הם אפסים ממש, אין). ועכשיו הם נלחמים שלכל הפחות ינהג איתם ברחמנות יתירה ולא ישיב להם כגמולם.

    ואכמ"ל. ואנחנו לא צריכים להתעסק בזה. רק תמימות כמו שאמר ר"ן ז"ל "איי איי איי פראסטיק" שעיקר הנח"ר והנסיון הוא כשלא יודעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *