צור קשר עם הרב ברלנד
הרה"צ הרב אלמליח שליט"א בברית אצל הרב ברלנד שליט"א

זעקת המקובל הרה"צ הרב שלמה אלמליח על מצבו הקשה של הגה"צ הרב ברלנד שליט"א

זעקת המקובל, הרה"צ הרב שלמה אלמליח שליט"א על מצבו הקשה של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א 

"התכנסנו פה, במקום הקדוש הזה, המון צדיקים קבורים פה במקום הזה – זכותם תגן עלינו, אבל פה אנחנו מוחים מחאה נמרצת נגד המשפט, שללא משפט, למעשה דנו את הרב כבר 11 חודשים בבית הסוהר – בלי משפט."

"כבר נגמר תום ההליכים של מורינו הרב ברלנד שליט"א אחרי תשעה חודשים והרב אליעזר ברלנד בן עטיא, עדיין לא הביאו לא ראיות ולא עדויות – זה פשע נפשע שלא נשמע כדוגמתו מיום שקמה המדינה הזו, שמנפנפת בדגל של צדק ושל חוק ושל משפט."

"שפטו את הרב ברלנד ללא משפט ועל לא עוול. סה"כ האשמה שיש לו על פדיונות, פדיונות כמו שכול גדולי הדור עושים פדיונות. כל קופות וועד…, הנה קופת העיר תסתכלו מולכם…, קופת העיר וועד הרבנים, קופת העיר במאה שערים – כל האדמו"רים כולם מקבלים פדיונות."

"אז בשביל פדיונות צריכים לדון את הרב ברלנד בלא דין? אין דין ולא דיין."

"ובפרט, יש לנו אצבע מאשימה פה בכנס הזה כנגד סגן פרקליט המדינה, שאחרי שהפרקליטות כבר המליצה שלחרר את הרב ולעשות עימו עסקה, אז סגן פרקליט המדינה, זה שאחראי על הפרקליטות, נתן להם לעבוד שלושה חודשים יום ולילה, והוא החליט ברוב רשעותו שלא לשחרר את הרב. וכמובן שביהמ"ש העליון והשופטים שם משוחדים מהתקשורת, משוחדים מהאייפונים והוואטסאפים ומה שהם רואים בחדרי חדרים – אז וודאי שלא נעשה פה משפט אמיתי."

"אנו אנשי 'שובו בנים', זה רק חלק מה שאתם רואים פה מאנשי שובו בנים, מוחים נמרצות כנגד ביהמ"ש העליון – אויייי (צעקה), אויי…"

"אויי טאטא גוועלד (צעקה)."

"מי שראה את התמונות של הרב, איך הוא נראה, במצב מאוד מאוד קשה, כמו שאמר הרב נחמן. ואיך אפשר להחזיק יהודי שחולה ב- 28 מחלות? איך אפשר להחזיק אותו בבית האסורים?"

"אוייי…"

"רבותי, הפרקליטות בעצמה עם כל החוקרים שלהם, הם הודו בפני ביהמ"ש העליון שהרב ברלנד לא כשיר למעצר – הרב ברלנד שליט"א לא יכול לשבת עוד דקה בבית האסורים, ופה אנחנו מוחים וצועקים צעקה עד לב השמיים…"

"אוייי…"

"טוב, בעז"ה, היום יום הולדת של מורינו הרב ברלנד – היום יום הולדת של הרב ברלנד.."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

מֵאֲנָה לְהִנָּחֵם עַל בָּנֶיהָ כִּי אֵינֶנּוּ • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בתפילה בציון רחל אמנו

הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א פקד את ציון רחל אמנו בתפילה להצלחת עם ישראל ולהחזרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *