צור קשר עם הרב ברלנד

שבת התאחדות במירון תשפ"א – אברכי ק"ק שובו בנים: צפו

מאות אברכי קהילת קודש ברסלב שובו בנים מהארץ והעולם הגיעו לשבות בשבת ראש חודש מנחם אב במירון.

שבת ההתאחדות וההתעלות של חסידי ברסלב שובו בנים התנהלה ע"י מרכז עזרה וחסד שדאגו לארגון כל פרטי האירוח בצורה נהדרת ומעוררת התפעלות.

רבני קהילת הקודש השתתפו באירוע ביניהם אפשר לציין את הרה"צ הרב משה צנעני שליט"א, המקובל הרה"צ הרב שלמה אלמליח שליט"א, הרה"צ הרב שמואל שטרן שליט"א ראש מוסדות נחלי נצח, הרה"צ הרב עופר ארז שליט"א, הרה"צ הרב מרדכי סופרין שליט"א, הרה"צ הרב נחמן ברלנד שליט"א, הרה"צ הרב אלדד שמואלי שליט"א, הרה"צ הרב אהרן פרקש שליט"א, הרה"צ הרב אליהו סוכות שליט"א, הרה"צ הרב שלמה חיים ריכטר שליט"א שגם שימש כשליח ציבור ובעל קורא בחלק מהתפילות ועוד רבים וטובים אחרים.

ביום שישי הגיעו האברכים הנפלאים אל מתחם בני עקיבא במירון, וכן רבים אחרים שוכנו בדירות אירוח מסביב.

תפילת מנחה וקבלת שבת יחד עם תפילת הערבית של שבת קודש וראש החודש, נערכו במתחם תולדות אברהם יצחק ממש למרגלות ציונו הקדוש של רבי שמעון. ההרגשה הייתה של התעלות קודש, מול הרי מירון הירוקים הרעידו האברכים את הסביבה בשירתם ובניגון מילות התפילה. רבים השקיפו מהצד וניסו להבין מה כל היופי הזה. רק לקראת השעה 22:00 לערך הסתיימה התפילה בשירת "בר יוחאי".

סעודות השבת התנהלו מול שולחנות ערוכים כל טוב באולם ההסעדה של בני עקיבא עם זמירות השבת ודברי תורה מעוררים.

כבר בארבע בבוקר התאספו כולם לזמירות הבוקר ולתפילת השחרית בחצר הציון הקדוש, הקירות ממש הזדעזעו משירת התפילה. הרגשת קודש מילאה את החצר כולה, כאשר התפילה התארכה כארבע וחצי שעות.

לפני תפילת מנחה התאספו שוב כולם לאמירת שבע תיקוני הכללי בניגון בחצר הציון להצלחת כ"ק מורינו, הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א ומיד אח"כ המשיכו לתפילת המנחה של שבת.

את הסעודה שלישית של שבת קודש וכן תפילת ערבית של מוצ"ש ערכו הציבור באולם התפילה של בני עקיבא בהתעוררות גדולה כשמיד אחריה המשיכו בזמירות המלווה מלכה.

את השבת הקדושה מלאת ההתעוררות חתמו במצגת מרגשת מחייו של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

את מי צריך לדון לכף זכות – שיעורו השבועי של הרה"ח הרב עופר ארז שליט"א לשובו בנים מיאמי

האם צריך לדון רשע גדול לכף זכות? מה עושים שרואים מראה לא טוב? מה דרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *