צור קשר עם הרב ברלנד
רבי דוד אבוחצירא שליט"א

ר' דוד אבוחצירא שליט"א: "חוצפה, עזות מצח, שפלי הבריאה, לא היה ולא נברא, מעולם לא דיברתי כנגד הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, להפך, תמיד אמרתי שהוא אדם קדוש"

כמו שהבטחנו, אנו נחשוף לפניכם את כל דברי השקר, לפיהם ישנם רבנים ובניהם ר' דוד אבוחצירא, שחו"ש דברו כנגד כ"ק הרב שליט"א. הרב פרסטר שליט"א, מחשובי עסקני חסידות גור ומהמקורבים ביותר לאדמו"ר הרב דוד אבו חצירא שליט"א במסר מיוחד: "ברוך ה', אני אוטם אוזני משלשמוע השמצות ורכילויות  כנגד כל יהודי, פשוט הגיעו אלי הודעות על אדם מסוים שכביכול הצטלם עם רבי דוד שליט"א במירון. אותו אחד ביקש ממנו ברכה, דאג שיצלמו אותו ולצערנו, אח"כ הפיץ כאילו ר' דוד דיבר איתו חו"ש כנגד כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א".
      רבי-דוד-אבוחצירא-2

"ראשית אני מדבר מעצמי. כל מי שיעז לנגוע בשלומו של האיש הקדוש הזה, הרב ברלנד, שאני מכיר אישית כמתמיד עצום בתורה, יושב יומם ולילה על הלימוד, עובד ה' שכולו רוחניות שמבטל את גופו לגמרי, ינזק מזה".

"הערב הייתי אצל רבי דוד שליט"א שביקש ממני במילים הללו: 'תפרסם בשמי שכל הדברים הנ"ל, שכביכול דיברתי כנגד הרב ברלנד שליט"א הם שקר וכזב. זה חוצפה להגיד בשמי, להפך, אני מדבר עליו תמיד חיובי, שהוא איש קדוש'. הוא חזר וכפל את דבריו מס' פעמים: 'זה שקר, זה שקר, תפרסם בשמי. זו חוצפה, מה אני כבר לא יכול ללכת ברחובות? אדם מצטלם איתי ומפיץ בשמי דברים שלא היו, באיזו זכות הוא עושה זאת? האדם הזה הוא שפל'".

"האדם הזה שדיבר על הרב ברלנד שליט"א אין לו יראת שמיים ולכן יכול לדבר גם כנגד ר' דוד אבוחצירא שליט"א. אדם שפל כזה יכול להשתמש בכל האמצעים בכדי לקיים את הדמיון המטורף שלו נגד גדולי ישראל".

"כל מה שהם כתבו בחוברות הטינוף שלהם, שכביכול הרב דוד אבוחצירא שליט"א התבטא כנגד הרב ברלנד שליט"א זהו שקר שלא נברא. לצערנו, אנשים מנצלים לרעה את טוב ליבו של ר' דוד שמקבל אלפים אל מעונו לברכה ועצה והופכים דבריו. אנחנו חיים בעלמא דשיקרא בו אפשר לקחת דברי אנשים קודש טהורים ולבזות אותם תוך היפוך דבריהם לרעה".

"אני מקווה שזה שפוגעים בקדושי עליון לא יעקב את הגאולה. זאת הגלות שאנו חיים בה, כמו שהאחים תפסו את יוסף הצדיק, רואים זאת בכל הדורות. מי שמכיר את הסיפור של האדמו"ר, האמרי אמת מגור, הוא היה קדוש עליון ורדפו אותו בדברי שקר והבל. השקר רודף את האמת עד שתגיע הגאולה, בינתיים הטומאה מרגישה שהיא נחנקת והיא נלחמת בכל הכיוונים לצערנו היא מתחזה לפעמים לאנשים שנראים בחיצוניותם כשומרי תורה ומצוות".

"ה' ישמרנו מידם, מי שיש לו שכל לא יקרא דבר משקריהם, לא יחזיק פתק מדבריהם, לא להאמין לשום דבר. העולם אוהב שקר ורוע,  אך זו עצת השקר. אמונת צדיקים – לפני בא המשיח צריך ללכת בעיניים סגורות היטב, "ויאמינו בה' ובמשה עבדו". בלי אמונה בה' ובמשה עבדו אי אפשר לשרוד בדורנו. ההנהגה חייבת להיות דרך הצדיק ומי שלא מאמין בצדיק ולא מקושר אליו אין לו שום קשר לעולם היהודי".

"הצדיקים לוקחים על עצמם, זה שהעולם לא מתהפך עם כל הקטרוגים שיש מסביב זה בזכות הצדיקים שלוקחים ייסורים על עצמם".

"אני חוזר על דברי רבי דוד אבוחצירא שליט"א: 'חוצפה, עזות מצח, שפלי הבריאה, לא היה ולא נברא, מעולם לא דיברתי כנגד הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, להפך, תמיד אמרתי שהוא אדם קדוש'".

"מי שיש לו שכל לא מקשיב להם וכך ניצל מהשיטה הרעה שלהם לפרסם בכל יום דברי שקר בשם רב כזה או אחר."

הדברים מצטרפים לדברים שהבאנו אתמול בשמו של האדמו"ר, ר' דוד אבוחצירא.

באדיבות קו המידע 02-800-8800 מארה"ב 18456400007 מאנגליה 442038073333

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

"וּבְכֵן צַדִּיקִים" • שמחת השבע ברכות לנינת הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בהשתתפות האדמו"ר מספינקא דונולו שליט"א

שיעור במעלת החתן וימי השבע ברכות ○ שירה וריקודים ○ שבע ברכות אמש ראש חודש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *