חובה בכל בית: המזוזות של הצדיק – מזוזות בהשגחת הגה”צ הרב אליעזר...

חובה בכל בית: המזוזות של הצדיק – מזוזות בהשגחת הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א

"המזוזות הללו יביאו שפע של פרנסה ומליארדים לכל בית ובית"

התפילין של הגה
התפילין של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א
מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א חזר למשכנו הקדוש ואנו זוכים למתנות וחידושים שלא היו מימות עולם. “כל המזוזות שנמכרות בהשגחת הרב, הרב השגיח על כל תג ותג, על כל אות ואות. את האות האחרונה הרב כתב.” מספר מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א על פרויקט המזוזות החדש שנפתח בהשגחתו המלאה.”
“המזוזות הללו יביאו שפע של פרנסה ומליארדים לכל בית ובית, רפואות, ישועות, ניסים. כל הסרטנים יתרפאו, כל השיתוקים ייעלמו, בזכות המזוזות הללו לא יכנס שום נגע ומחלה או קטטה לבית הקדוש שקובע את המזוזה בפתחו ובפתח כל חדריו. כל הקונים את המזוזות הללו יאריכו ימים ושנים עד 120 שנה.”
מי ישמע דברים אלו ולא ירכוש את המזוזות בהשגחת מורינו הרב ברלנד שליט”א, אשר מעיד עליהן בעצמו שהן משפיעות שפע רב לבעליהם?! כולנו נוכחנו במעמד התפילה הנורא בבית הרב שליט”א וראינו איך הרב עבר בעצמו על כל מזוזה ומזוזה ואף כתב את האות האחרונה שלה.
מורינו הרב ברלנד שליט”א פתח את המיזם בעצמו כצינור נוסף למשוך שפע לעם ישראל. הרב שליט”א מחליט בעצמו על זהות סופרי הסת”ם אשר עמלים על כתיבת המזוזות והוא אף עובר בעצמו על כל מזוזה ומזוזה ומדקדק בהידורה קלה כבחמורה, כמו שהעיד בדבריו לעיל.
ליצירת קשר עם המשווק מטעם מורינו הרב ברלנד שליט”א – 050-418-7241
מכתב המלצה של הרב ברלנד עבור התפילין בהשגחתו
מכתב המלצה של הרב ברלנד עבור התפילין בהשגחתו

אין תגובות

השאר תגובה