צור קשר עם הרב ברלנד
כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א בכתיבת מזוזה
כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א בכתיבת מזוזה

חובה בכל בית: המזוזות של הצדיק – מזוזות בהשגחת הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א חזר למשכנו הקדוש ואנו זוכים למתנות וחידושים שלא היו מימות עולם. "כל המזוזות שנמכרות בהשגחת הרב, הרב השגיח על כל תג ותג, על כל אות ואות. את האות האחרונה הרב כתב." מספר מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א על פרויקט המזוזות שמתחדש בהשגחתו המלאה."
"המזוזות הללו יביאו שפע של פרנסה ומליארדים לכל בית ובית, רפואות, ישועות, ניסים. כל הסרטנים יתרפאו, כל השיתוקים ייעלמו, בזכות המזוזות הללו לא יכנס שום נגע ומחלה או קטטה לבית הקדוש שקובע את המזוזה בפתחו ובפתח כל חדריו. כל הקונים את המזוזות הללו יאריכו ימים ושנים עד 120 שנה."
      תפילין של הרב
מי ישמע דברים אלו ולא ירכוש את המזוזות בהשגחת מורינו הרב ברלנד שליט"א, אשר מעיד עליהן בעצמו שהן משפיעות שפע רב לבעליהם?! כולנו נוכחנו במעמד התפילה הנורא בבית הרב שליט"א וראינו איך הרב עבר בעצמו על כל מזוזה ומזוזה ואף כתב את האות האחרונה שלה.
מורינו הרב ברלנד שליט"א פתח את המיזם בעצמו כצינור נוסף למשוך שפע לעם ישראל. הרב שליט"א מחליט בעצמו על זהות סופרי הסת"ם אשר עמלים על כתיבת המזוזות והוא אף עובר בעצמו על כל מזוזה ומזוזה ומדקדק בהידורה קלה כבחמורה, כמו שהעיד בדבריו לעיל.

לרכישה ישירה של המזוזות – לחץ כאן

מכתב המלצה של הרב ברלנד
מכתב המלצה של הרב ברלנד

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור למתפללי בית הכנסת מורי סאלם בראשון לציון במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

בית הכנסת מורי סאלם בראשון לציון ○ המקווה ○ תקציר מתוך השיעור בשיכון המזרח בראשון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *