צור קשר עם הרב ברלנד
גבריאל לביא בראיון לתקשורת בבית החולים

נס ההצלה של גבריאל לביא אחרי פדיון נפש לרב ברלנד שליט"א – ראיון רדיו קול חי

"צריך כוח להתקרב לצדיק האמת הרב אליעזר ברלנד בן עטיא, מי שקצת מבולבל יש רק פתרון אחד – להתפלל לה' ולבקש לראות את האמת, וה' יראה לו". עונה גבריאל לביא, האברך מברסלב שובו בנים, לעיתונאים שהגיעו לבה"ח שערי צדק לראיין אותו, אחרי שניצל מארבעים דקירות שמחבל ארור דקר אותו.

"לא הרגשתי כלום, הצדיק בעצמו הוציא אותי ברחמים, הרגשתי שאני ביד של הצדיק", מפתיע לביא את המראיין שציפה שיגיד כי סבל מול ההתקפות המרושעות של בן הבליעל. "גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי" (תהלים כג ד), הרגשתי שה' איתי, והרב אליעזר ברלנד בן עטיא צדיק הדור איתי. גם כשהייתי בן חיים למוות וגם בכל מהלך ההחלמה הרגשתי זאת."

לאחר מכן דיבר האברך גבריאל לביא שוב מול התקשורת, שם אמר. "הבנתי שהייתי בין חיים למוות. בזכות הפדיון נפש שעשו לי החברים בישיבה (אצל הרב ברלנד) כל המצב התהפך לטובה. אנחנו כמובן נמשיך ללכת דרך שער שכם ולא נפחד כהוראת הצדיק הרב אליעזר ברלנד, לא צריך לפחד משום דבר רק מבורא עולם."

אך, הסיפור של גבריאל לביא הולך ועושה רעש בעולם, איך אברך משי שנדקר 40 פעמים בכל גופו במשך דקה וחצי בלבד, ניצל לאחר שעשה פדיון נפש להגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א. אמצעי התקשורת ממשיכים ומחפשים לראיין ולשמוע את נס סיפור ההצלה המופלא שלו. האזינו לעוד דברים שאמר ברדיו קול חי.

      גבריאל לוי ברדיו קול חי

 

 

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

מרגש: שיח שרפי קודש אצל מורינו הרב ברלנד שליט"א לכבוד הייארצייט של הרב בנדר זצ"ל

פגישה מרגשת של זקני אנשי שולומינו במשכנו נאווה קודש של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *