צור קשר עם הרב ברלנד
עצרת תפילה בחברון
עצרת תפילה בחברון

עצרת תפילה בחברון – קריאת הרה"צ הרב שלמה אלמליח שליט"א

דברי הרה"צ הרב שלמה אלמליח שליט"א, בעל המחבר של הפירוש הנפלא על הספר 'עץ חיים', להאר"י הקדוש, בקריאת קודש לפני עצרת התפילה בחברון עיר האבות.

"אנחנו נמצאים, בעזה"י, לקראת הדיון בעניינו של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, ונערכים לעצרת תפילה גדולה מאוד ולאמירת שבעה 'תיקוני הכללי' בחברון. אתמול ובמוצ"ש ערכנו גם כן עצרות תפילה בציון שמעון הצדיק, ואני רואה שבכול עצרת יש אהבה ואחדות גדולה. אני מודה לכלל אנ"ש בארץ ובעולם על ההיענות וההשתתפות בעצרות התפילה לרפואת מורינו הרב ברלנד. יישר כוחכם, תבורכו מפי עליון, ה' ישפיע עליכם מוחין, קדושה וטהרה בזכות רבינו הקדוש, בזכות מורינו הרב ברלנד שליט"א."

"מחר, יום שלישי כ"ב כסליו, תערך העצרת במערת המכפלה בשעה 21:00, בתיאום עם המשטרה. אחרי כל עצרת אנחנו רואים הרבה ניסים וישועות בגשמיות בענייני מורינו הרב ברלנד. וכל שכן, כל עצרת כזו עוזרת ברוחניות במידה כ"כ גדולה שמלבד מורינו הרב ברלנד, אין לאף אחד השגה עד כמה."

"מורינו הרב ברלנד שליט"א ביקש בעצמו לערוך את העצרות ולהגיד את שבעת התיקונים הכלליים."

"הרבנית תליט"א ביקרה את הרב בביה"ח והוא ביקש שלא להתקרב לאזור בו הוא נמצא, לא לעלות אליו לחדר, זה לא נותן לרב כלום, זה רק יכול להזיק."

" כלל אנ"ש, חיזקו ויאמץ לבבכם להתחיל שוב בהתחלה חדשה, מלבד בעצרות הכלליות, שכל אחד יתחזק לקרוא בכל יום את השבע תיקונים הכלליים באופן פרטי."

"בעז"ה, שנזכה להתבשר בשורות טובות במהרה בימינו אמן."

      הרב אלמליח

להרשמה להסעות מכל רחבי הארץ לעצרת הרבבות הערב במערת המכפלה חייגו *9148 שלוחה 40

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הכי רשע יעשה בסוף תשובה | איך הרב ארוש חזר בתשובה? החיזוק היומי מהגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

החיזוק היומי ממורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – מה היה צריך לענות ר' …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *