צור קשר עם הרב ברלנד
עדות: ניצל מהתאונה החזיתית בגלל הפדיון לרב ברלנד

תרם לפדיון השבויים וניצל בדרך נס מתאונה קטלנית – סיפור הצלה מצמרר

אומר שלמה המלך (משלי כא יח): "כֹּפֶר לַצַּדִּיק רָשָׁע, וְתַחַת יְשָׁרִים בּוֹגֵד"

מפרש תרגום מצודות: "אם נגזר מיתה על הצדיק ובטלה הגזירה, אין מידת הדין מתפייסת עד כי יותן רשע לכופר (פדיון) נפשו." שאם נגזרה על האדם גזירה, מידת הדין אינה מתפייסת עד שיעשה דין עם האדם, אך פדיון נפש ממתיק ומפייס את הדין.

סיפור הצלה מתאונה חזיתית קשה, אשר ייתכן מאוד שהייתה מביאה, חו"ש, לתוצאות קשות.

ההתנהלות הקשה של מוסדות המדינה בהכוונת הפרקליטות ושירותי שב"ס, כנגד מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, הביאה לקריאת וועדת הרבנים שליט"א להקמת מגבית חירום לפדיון שבויים, פדיון הצדיק. הסיפורים הקשים על ההתנהלות הנפשעת כנגד הרב ברלנד למרות גילו המופלג כזקן העצירים היום, ומצבו הרפואי הקשה, הביאו רבים להרים תרומה.

השבוע התחילו להתפרסם סיפורים על ניסים שפקדו תורמים שהתעוררו להשתתף במגבית פדיון השבויים. אברך ליטאי דל אמצעים מגייטסהד אנגליה, סיפר שבמצבו היה קשה לו לתרום אך בדרך נס הוא קיבל חזרה יותר משתרם.

עוד הסיפור הזה הולך ומתפרסם, וכבר מגיעה עדות חדשה על סיפור השגחה של אדם נוסף שתרם עבור פדיון השבויים. בעדותו מספר האדם, על איך שניצל באופן פלאי מתאונה חזיתית קשה!

זהו סיפורו:

"הנס אירע לי ממש לפני כחצי שעה אחרי שהיום נתתי את פדיון השבויים למורינו הרב ברלנד. סיימתי את ההתבודדות שלי ויצאתי מכיוון רמות לרח' החומה השלישית בירושלים. הגעתי לרמזור במהירות 90, היה מולי אור ירוק ובאתי לחצות את הצומת. פתאום, הגיח מולי רכב מהנתיב הנגדי במהירות של כ- 140 קמ"ש לפחות. הרכב עבר בדיוק מולי, עלה על אי תנועה, לא הספקתי אפילו לראות את זה. ראיתי רק אבק, זכוכיות ושברים של פלסטיק שעפים לי על השמשה."

      ניצל מתאונה קשה

"הוא פגע ברכב שלידי ופשוט העיף אותו מהמסלול, ואז המשיך לכיוון הנגדי, כיוון העלייה, תוך שהוא מועך עוד רכב בדרך. לרגע קפאתי במקום, יצאתי, ולתדהמתי לא הייתה אפילו שריטה על הרכב. אנשים יצאו מרכבם, הסתכלו ושאלו אם אני בסדר, תוך שהם תוהים בקול, 'איך הוא לא פגע בך?'. לא עיכלתי שעבר מולי רכב במהירות הזו ולא פגע בי, כביכול, הצדיק לקח את הרכב, איך שהוא באוויר והעביר אותו מעליי. לא יאומן, זו לא הזיה, זה קרה ממש לפני חצי שעה – נתנו לי את החיים במתנה."

"אגב, במשך כל השבוע חלמתי על רכבים שנפגעים, אמרתי לעצמי בכול יום: 'היום אסע יותר בזהירות'. לא הבנתי מה מרמזים לי משמיים – אבל, צריך להבין שאדם לא נותן פדיון שבויים למורינו הרב ברלנד, אלא פודה את עצמו. זה לא משחק, אדם צריך לעשות משהו למען הצדיק. אמירת 7 תיקוני הכללי, פדיון, תפילה על הרב, אדם לא יודע מה נגזר עליו."

"אדם בקלות יכול להציל את החיים שלו, הרי אם הוא היה פוגע בי בתאונה חזיתית…, אותו פוגע יצא מהרכב שלו מבוהל, תפס טרמפ וברח מהזירה. אח"כ הגיעו משטרות וניסו לאתר אותו, אין לי מילים לתאר את מה שקרה עכשיו."

"יהי רצון שכ"א יתחזק מהסיפור הזה וייתן פדיון לצדיק."

"כל טוב, שנזכה לראות עוד הרבה ניסים ונפלאות."

להשתתפות במגבית החירום עבור פדיון השבויים של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

מרכז עזרה וחסד ע"ש מוהר"ן מברסלב להצלת מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א  לתרומה ישירה לחץ כאן

לתרומה במענה טלפוני פנו למס' – 0527-184-729

להאזנה לדברי רבני הקהילה ולהרמת התרומה הקדושה בכרטיס אשראי (100% לקרן פדיון שבויים) חייגו כעת *9148 שלוחה 10

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

'קול רינה וישועה באהלי צדיקים' – שמחת החתונה לנכד הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א • הסיקור המלא וגלריית תמונות מרהיבה

מעמד סידור חופה וקידושין ○ ריקודי שמחת בית צדיקים בשמחת חתן וכלה ○ 'זיץ' שירי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *