צור קשר עם הרב ברלנד
פרקים נבחרים הגל השני - הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

הפרקים הנבחרים שהתפרסמו לאחרונה כמסוגלים לצחצוח הנפש וישועות גדולות – הגל השני

גילויים חדשים על 'פרקים הנבחרים' שהתפרסמו לאחרונה, שגילה מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, והמסוגלים לצחצוח הנפש ולישועות גדולות

"פרקים נבחרים – הגל השני."

"אני חייב לומר, לא סתם אנחנו קוראים לזה הגל השני, כי הגל הראשון, מכול הארץ והעולם אנשים מתקשרים, הטל' שלי לא ראה מנוחה כבר הרבה זמן. מכול העולם מתקשרים ורוצים פרקים נבחרים, כזה תיקון לנשמה, כזו פצצה מתקתקת, מי לא רוצה את זה?"

"ב"ה, כאן ראינו שלמורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א, שייכים אליו עשרות אלפים מכול רחבי העולם, מכול הארץ והעולם. הרב הוא גלובלי, הוא חרש את כל הארץ והעולם לאורכם ולרוחבם. מכול מקום, מכול פינה, מהצפון והדרום, מהמזרח ומהמערב מתקשרים אנשים."

"זה דבר ראשון. דבר נוסף, התחדש לחברים דבר נפלא, הרי כמו שהרב אמר שרבינו הקדוש, רבי נחמן מברסלב, הוא גילה לו את הפרקים הללו, 'פרקים נבחרים' יוצא בגימטרייה רבנו נחמן מברסלב בדיוק."

"עוד דבר, פרקים 'פרקים נבחרים' יוצא בגימטרייה שמו של הרב הרב אליעזר בן עטיא וחיים. בלי הו"ו של 'וחיים', אלא עטיא חיים, בדיוק. 'פרקים נבחרים' גימטרייה 'מכפרת'."

"פרקים נבחרים גימטרייה – פגם הברית, כי זה מציל את האדם מהדברים הכי קשים, ממש אחד לאחד. ויש עוד הרבה דברים שהחברים עשו וחישבנו…, זה גם גימטרייה 'ויגש י' טבת'. כי בדיוק בפרשת ויגש גילוי הצדיק – אני יוסף. – אז הופץ הפרקים נבחרים, והרב עצמו אמר בטל' כמה פעמים
אני יוסף, לא סתם זה פרשת ויגש, זה אני יוסף – ובי' בטבת, ב"ה, זה עלה לרשת ולעוד מקומות."

",גם כן, אמר לי אחד החברים, פרקים הנבחרים גימטרייה ארבעת האימהות, שהם מקור הקדושה לכול הדורות. ויש עוד הרבה ברוך השם, אבל זה פשוט נפלא לראות איך הפרקים האלו השתרשו בכול עם ישראל."

"לסיום, במוצ"ש האחרון דיברנו עם אחד מגדולי תלמידי מורינו הרב, והוא אמר לנו שלפני 11 שנה בערך, לפני הפיצוץ הראשון, מורינו הרב ברלנד גם כן אמר להם את הגילוי הזה של ה'פרקים נבחרים'. ושהוא שאל את הרב, האם זה העומק של המעשה מהשריון שמספר רבנו הקדוש בהשמטות שבחיי מוהר"ן? שאפשר גם, אדם שהוא מת לגמרי אפשר להחיות אותו מחדש?
אמר לו מורינו הרב ברלנד – כן."

"וגם כן,  אחד מהצדיקים של הקהילה, שאני קורא לו היהושע בן נון של הקהילה, נ.פ, אחד מהצדיקים הקדושים שאני ממש רואה אותו כמו יהושע בן נון, כל מקום עם הרב…, והוא אמר, שהרב אמר לו, שזה מתקן את כל הגלגולים של האדם עד חטא האדם הראשון, אשרינו שזכינו."

"גם הרב מרדכי סופרין אמר שהוא דיבר עם הרב על הנושא הזה לפני שנתיים והרב אמר לו שזה סוד גדול. ולכן, אשרינו שזכינו לנקודה הזו, חבר'ה להתמיד בזה, זה לוקח 12 דקות, אבל זה מקרצף את הנשמה."

"וכמובן, לא לשכוח כל יום אמירת תיקוני הכללי, מי שיכול לעשות כל יום מקווה – פעם ביום בקצרה על הבוקר, או אפילו לפני שאדם הולך לישון – מקווה, לא משנה העיקר פעם ביום. קשה לך? פעם בשבוע!"

"ובעז"ה נזכה בקרוב לראות ממש בגאולה השלימה, אמן כן יהיה רצון."

להשיג את הפרקים נבחרים  בטל' – 052-713-4512

ואצל רבי אהרן שושן הי"ו 050-412-0653

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הָאוֹרוֹת שֶׁל פּוּרִים קָטָן יוֹתֵר גְּבוֹהִים מִפּוּרִים גָּדוֹל • תפילה לפורים קטן מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

היום יום שישי י"ד אדר־א'  חל פורים קטן, מובא בספרים הקדושים כי בפנימיות פורים קטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *