צור קשר עם הרב ברלנד
הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א עם הרב שמואל שטרן שליט"א

"כל אחד יודע כמה הרב ברלנד עשה בשבילו וצריך להכיר טובה" – דברי הרב שמואל שטרן שליט"א

הרה"ג הרב שמואל שטרן שליט"א, ראש מוסדות 'נחלי נצח', בקריאה כואבת מעומקא דליבא לציבור הרחב לפתוח את הלב עבור מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

"לא צריך להאריך, כל אחד מבין היטב את העוולות שעושים עם הרב ברלנד שליט"א"

אלה דבריו המלאים

"קודם כל, יש לנו בכלל את הזכות לעזור בכול ההוצאות של מורינו הרב ברלנד, זו זכות של אלף שקל, שלכול אחד יש פשוט את הזכות."

"כל כך הרבה זמן בלי הרב, ואנחנו כ"כ מתגעגעים לרב כל אחד ואחד מאיתנו, ולפחות משהו שאנחנו באמת יכולים איכשהו להכיר את הטובה והתודה לרב על כל מה שעשה אתנו כל השנים שכל אחד יודע כמה הרב ברלנד עשה בשבילו."

לתרומה ישירה עבור מגבית החירום להחזקת הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – לחצו כאן 

"וכרגע, באמת, אחרי שהרב יושב כ"כ הרבה זמן בבית הסוהר, זה הרי לא יאמן שזה מה שקורה עם הרב, זה דבר שלא נתפס בשכל, כי אם היה אדם אחר בגיל הזה, כבר מזמן מזמן הוא היה כבר בחוץ. פשוט אנחנו רואים.., כ"א יודע בדיוק מה שהולך פה, אני לא צריך להאריך, כל אחד מבין את העוולות העצומות והנוראיות שהולכות פה, אין פשוט מה לדבר, אלו דברים ידועים שאפילו אנשים הכי רחוקים רואים את זה."

"אנחנו צריכים לשים יד, כי הכוח של הציבור זה משהו אחר לגמרי, אנחנו כולנו, ב"ה, באמת מאוחדים ע"י הצדיק, וכולנו רוצים את הטוב של הצדיק."

"הרב נמצא כבר הרבה זמן בבית הסוהר, אלו דברים שלא היו מימות עולם, ועכשיו הוא במעצר בית כבר ארבעה וחצי חודשים במקום לא ידוע. לפני כן היה הרב במעצר ארבעה וחצי חודשים והחזירו אותו למשפט שוב והגיעו לעסקה.., כי אחרת מי יודע כמה היו ממשיכים להתנכל לרב."

"לכן, ב"ה שקבלנו את העסקה הזו אחרי שכולם פה ישבו הרבה על המדוכה וראינו שזה הדבר הכי טוב אליו אפשר להגיע, כי יש פה אינסוף רוע לצערנו המצב הוא כך: שכרו דירה לרב, ואבטחה שעולה למעלה ממאה אלך שקל לחודש, הבית משפט ביקש את זה, ועוד הוצאות העורכי דין שלא שילמו."

"ישנם הוצאות הרפואה של הרב, כמובן שלוקחים עבורו את הרופאים הכי טובים, כי זה מה שבאמת צריך לעשות, אין בזה שאלה, ספק ומחלוקת. צריכים לדעת שכול דבר כזה עולה כ"כ הרבה כסף בלי סוף, ההוצאות נוראות.., כמובן אין קבלת קהל ותרומות. הכול נופל על העסקנים שאני מכיר אותם אישית, ואני אומר שהציבור ידע שיש פה עסקנים נאמנים."

"הלוואי שלכול רב היו כאלה עסקנים נאמנים שמוסרים את הנפש יומם ולילה ללא לאות. מאז שהרב נכנס, אין יום ולילה אני קרוב אליהם ורואה שהם פשוט מוסרים את הנפש. הם לוקחים הלוואות רק שלרב יהיה טוב, אי אפשר להבין את המסירות נפש שלהם, אני מקנא בעולם הבא שלהם.., לא קיימת כזו מסירות נפש."

"עשרים וארבע שעות ביממה העסקנים עזבו את הכול, אפילו בית, אפילו ילדים, הם רק עסוקים מסביב לרב.., כרגע מכיוון שבאמת אין תרומות, ועל פי הבית משפט אסור להתרים עבור הקנס שהרב קיבל שזה 2.5 מיליון שקל, ועבור זה אנחנו לא מתרימים והעסקנים לוקחים הלוואות עבור זה, כי זה מה שאפשר כרגע."

"וחוץ מזה יש להם עוד חובות קודמים שאי אפשר לעכל ולהבין באיזה סכומים הם נמצאים בחובות בעקבות כל המצב הזה. ולכן אנחנו פונים לציבור מעומקא דליבא, אף אחד לא עושה את זה בשביל עצמו, כולנו עושים את זה רק בשביל מורינו הרב ברלנד שליט"א."

"מורינו ורבינו הרב ברלנד שליט"א הוא צדיק יסוד עולם, בעז"ה, אנו מבקשים מכולם לעזור להוצאות השוטפות שהן למעלה ממאתיים אלף שקל בכול חודש. אי אפשר לעמוד בזה, זה מצטבר, כל חודש עוד מאתיים אלף.., זה מגיע למיליונים."

"וועד הרבנים מתחננים ופונים שהלב יפתח ולכול הפחות כל משפחה תיתן אלף ש"ח כי בנפשנו הדבר. אם חו"ש לדוגמה, אם אין אבטחה הכול חוזר לביהמ"ש, מי רוצה את זה? למי יש כוח לזה? אנחנו רק רוצים שלרב יהיה טוב."

"מורינו ורבינו הרב ברלנד שיאריך ימים ושנים, כולנו יודעים מי זה הרב שלנו, לכן אנו מבקשים באמת שכול אחד יפתח את ליבו וכיסו, ויעביר תרומה לאותם העסקנים שהם חזקים מאוד, אך כבר כ"כ חלשים, כ"כ הרבה זמן מתעסקים בזה, זה לעצמו פיקוח נפש שלהם, כמה הם יכולים? אני רואה אותם, כמה הם יכולים?"

"הם לא מערבים את הרב בצער שיש להם, בכול הסבל שהם עוברים. הם לא מצערים את הרב אפילו רגע אחד, הכול כביכול, זורם על מי מנוחות סביב הרב."

"מבקשים מכולם לפתוח את כיסם וליבם ולתת תרומה של אלף שקל לפחות, כי פדיון אסור.., אבל לפחות לעזור לכול ההוצאות."

"ובעז"ה, כל אחד שיתרום יזכה לשלימות ולנחת מילדיהם בזכות העזרה לצדיק."

"על ידי זה נזכה לגאולה השלימה במהרה בימינו אמם."

לדברי הרבנים שליט"א על מגבית החירום כנסו לקישורים מטה

הרב מאיר מלכה שליט"א

הרב עופר ארז שליט"א

הרב משה צנעני שליט"א

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת במדבר לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת במדבר התשפ"ד: עלון שביבי אור לפרשת במדבר שיעוריו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *