צור קשר עם הרב ברלנד
הרב מאיר מלכה שליט"א בעצרת תפילה בחברון

הרב מאיר מלכה שליט"א בקריאת קודש למגבית החירום לטובת הגה"צ הרב ברלנד שליט"א

עוד מדברי חברי וועד רבני קהילת הקודש ברסלב שובו בנים, היוצאים בקריאת קודש לציבור הרחב להתגייס ולתרום למגבית החירום לטובת מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

לאחר שהגיעו מים עד נפש ומצבו של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, עומד ממש לפני פיקוח נפש, ישנו חשש מוחשי שאם לא ייאסף סכום כסף מספיק יוחזר מורינו הרב ברלנד לריצוי פסק הדין בבית האסורים.

אחרי שהעסקנים המטפלים בכול נושאי מורינו הרב ברלנד שליט"א ממש קורסים תחת הנטל הכבד, החליטו וועד רבני קהילת הקודש לצאת במגבית חירום להצלת והחזקת מורינו הרב ברלנד. הפניה היא לכול הציבור הקדוש שבמשך עשרות שנים שותה ממימי תורתו וחוסה תחת צלו, וכמובן לכול מי שנפש יהודי בקרבו וזועק על העוול הקשה שעושים לצדיק יסוד עולם שממש נלחם בגופו עבור עם ישראל.

לתרומה ישירה עבור מגבית החירום להחזקת הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – לחצו כאן 

אלה דברי הקודש של הרה"צ הרב מאיר מלכה שליט"א, נציג וועד רבני קהילת הקודש ברסלב שובו בנים:

"לכול אנשי שלומינו היקרים, אחים ורעים, שוב אנחנו פונים לציבור הקדוש לציבור שפה בירושלים עיר הקודש, וכן לציבור הקדוש שבכול ערי ישראל ולכול מי ששומע אותנו, אוהדי ותומכי הרב ברלנד, חסידי הרב והנלווים אליהם -. אנא ואנא, שוב פונים אליכם מתוך מצב שדורש את עזרתכם היקרה."

"שוב ושוב, ההוצאות עבור הרב ברלנד מתחדשות, מלבד ההוצאות השוטפות כידוע.. על הרב: אבטחה, שמירה, החזקת הבית וכול מה שסביב העניינים האלה. זה עולה לרב בהוצאות מרובות, אלפים רבים מאוד מאוד, הן חובות העבר והן בשוטף."

"מלבד זה, בעז"ה, יש כוונה לשכור עוד עורכי דין שיטפלו בעניינים של הרב, ובעז"ה נוכל לדרוש, ולבקש, ולהשיג אפשרות של קשר מחדש של בני הקהילה הקדושה והנלווים אליהם עם מורינו הרב ברלנד שליט"א."

"אז הזכות של כל אחד ואחד וכול בן אנוש, לפנות למי שהוא חפץ לפנות.., שכול אחד ימלא מבוקשו בעניין הזה. "ומלבד זה ישנם ההוצאות הקודמות של עורכי הדין מדובר בחובות של אלפים רבים מאוד בכול חודש."

"אנא מכם המצב באמת דורש את עזרתכם היקרה, לכן פונים אליכם שוב בבקשה נחוצה שכול אחד יתחזק להתנדב בסך של אלף שקלים לכל אחד. אנחנו מרשים לעצמנו לבקש מתוך המצב הנדרש והנצרך, אנא מי שיש ביכולתו לפנות למכריו ואוהבי מורינו הרב ברלנד שליט"א."

"כל מי שליבו התנדב אנא לפנות לעוד אנשים, ולקבץ עוד ועוד תרומות תבוא עליכם הברכה, בעז"ה יחשב לכם לזכות גדולה ההירתמות מחדש."

"מה נעשה שבכול פעם מתחדשים צרכים חדשים, ההוצאות לבד מגיעות לעשרות אלפים רבים, ולא נדבר על חובות העבר, לשומרים, למאבטחים, לא שילמו להם כבר תקופה, ועוד ההוצאות הרפואיות של הרב, הרופאים הפרטיים וכול מה שנדרש מסביב ההוצאות גדולות מאוד."

"אנא מכם הירתמו נא בחפץ לב ומשמיים יבוא עליכם הטוב בזכות הצדיק."

"חזקו ואימצו."

לדברי הרבנים שליט"א על מגבית החירום כנסו לקישורים מטה

הרב משה צנעני שליט"א

הרב שמואל שטרן שליט"א

הרב עופר ארז שליט"א

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת ויצא לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת ויצא: עלון שביבי אור לפרשת ויצא שיעוריו מאמריו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *