צור קשר עם הרב ברלנד
הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א עם הרב עופר ארז שליט"א

מגבית חירום למורינו הרב ברלנד שליט"א בהוראת וועד הרבנים – דברי הרה"צ הרב עופר ארז שליט"א

לאחר שהגיעו מים עד נפש ומצבו של מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, עומד ממש לפני פיקוח נפש, ישנו חשש מוחשי שאם לא ייאסף סכום כסף מספיק יוחזר מורינו הרב ברלנד לריצוי פסק הדין בבית האסורים.

אחרי שהעסקנים המטפלים בכול נושאי מורינו הרב ברלנד שליט"א ממש קורסים תחת הנטל הכבד, החליטו וועד רבני קהילת הקודש לצאת במגבית חירום להצלת והחזקת מורינו הרב ברלנד. הפניה היא לכול הציבור הקדוש שבמשך עשרות שנים שותה ממימי תורתו וחוסה תחת צלו, וכמובן לכול מי שנפש יהודי בקרבו וזועק על העוול הקשה שעושים לצדיק יסוד עולם שממש נלחם בגופו עבור עם ישראל.

לתרומה ישירה עבור מגבית החירום להחזקת הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א – לחצו כאן 

 

דברי הרה"צ הרב עופר ארז שליט"א על חשיבות מגבית החירום לטובת מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

אנחנו עומדים לפני מהלכים לא פשוטים מבחינת הנושאים המשפטיים והרפואיים של הרב ברלנד.

עדיין יש מהלכים שלמים שצריך להתמודד איתם גם ברפואה וגם במשפט, לכן ההוצאות של החזקת הרב בכול הנושאים הקשורים לרפואה והמשפט, והחזקת הבית שאנחנו מזכירים את זה בכול חודש, עם כל הדברים הנלווים זה הוצאות עצומות – העסקנים שעוסקים בזה קורסים תחת הנטל העצום של ההוצאות.

לכן אנחנו פונים לציבור הרחב, כל מי שיכול לעזור וועד הרבנים מנהל זאת והכול נעשה בפיקוחו. הוחלט שכול משפחה תשתדל לתרום לפחות אלף שקל, ואם אפשר להתרים חברים, ידידים תבוא עליכם הברכה, כי אין ספק שזו מצווה גדולה לעזור למורינו הרב ברלנד במצב הזה. אנחנו בכול יום ממש מתמודדים עם נושאים משפטיים ורפואיים חדשים לבקרים.

בהזדמנות זאת אני רוצה לחזק במה שביקשו מאתנו, אפילו עורכי הדין פנו אלינו וגייסו אותנו להתחזק מאוד בתפילה ואמירת התיקון הכללי עבור רפואת והצלחת הרב ברלנד, כי למרות עסקת הטיעון עומדים על הפרק כמה נושאים משפטיים מאוד חשובים ומשמעותיים שצריך להתמודד איתם.

לכן כל מי שיכול לעזור בזה, וועד הרבנים קבעו שכול משפחה תיתן אלף שקל, ובַּד בְבַד להתחזק בהרבה תפילות. כי עדיין אנחנו צריכים הרבה מאוד תפילות.., וכול מי שיעזור יזכה לכפל כפליים.

כל טוב

לדברי הרבנים שליט"א על מגבית החירום כנסו לקישורים מטה

הרב מאיר מלכה שליט"א

הרב שמואל שטרן שליט"א

הרב משה צנעני שליט"א

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת האזינו – שבת תשובה לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת האזינו – שבת תשובה התשפ"ד: עלון שביבי אור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *