צור קשר עם הרב ברלנד

התיקון הנפלא שגילה הגה"צ הרב ברלנד שליט"א והולך ומתגלה בעולם – ה'פרקים נבחרים' – חלק 3

עוד דיבורים נפלאים מהמעלה הגבוהה של ה'פרקים נבחרים' שגילה מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א.

רבי מרדכי חוזר אלינו בגילויים חדשים בחלק השלישי על ה'פרקים נבחרים, אלה דבריו.

"גילויים חדשים על ה'פרקים נבחרים', מאמר שלישי בסדרה, ארבעים ואחד אלף עותקים של ה'פרקים נבחרים' הופצו, ב"ה, מכול הארץ והעולם אנשים רוכשים את זה, ועכשיו בס"ד המהדורה החדשה של 'פרקים מובחרים' ממוסגרת, עם דיבורים נוספים של מורינו הרב ברלנד שליט"א, דברים נפלאים."

"שתי נקודות שנשמעו ממורינו הרב ברלנד שליט"א על גדולת הפרקים. שמעתי את זה מאחד המפקחים שנמצאים תדיר אצל מורינו הרב שליט"א, הרב אמר לו שבתקופה האחרונה הוא לא הפסיק למלמל את הפרקים הנבחרים הללו בפיו. הוא כל הזמן אמר אותם, והוסיף, בזכות הפרקים הנבחרים השתחררתי מהכלא ברמלה."

"זה היה בחודש אדר שאז הוא עבר לדירה והשתחרר מהבור הנורא ברמלה. אלו דברים שהרב אמר, בזכות ה'פרקים נבחרים' השתחררתי."

"כידוע, בעצרות התחילו האנשים לומר את הפרקים נבחרים אחרי אמירת ה- 7 תיקון הכללי, התאספו עד 100 אנשים ואמרו את הפרקים נבחרים. היו עצרות שאמרו אותם בציבור באופן רשמי, עצרות ברמלה, בירושלים.

"דבר נוסף שהרב אמר: שהשורש של ה'פרקים נבחרים' הוא בספירת הבינה. האימא של כל הספירות היא ספירת הבינה, זה לב. הרב אמר שמכיוון שהפרקים הנבחרים גורמים לאדם ללב נשבר, ישר מתחברים לפסוקים, בשונה מהתיקון הכללי, שאגב הרב אמר שאין תחליף לתיקון הכללי, ודאי שצריך לומר אותו. אבל, הפרקים הנבחרים מוציאים מהאדם את כל הרעל והחלודה מהמוח, מצילים אותו מהחטא, לכן הרב אמר .שהפרקים הנבחרים מביאים ללב נשבר, מרגישים את המילים."

"מי שקורא את המילים: נשכחתי כמת מלב, הייתי ככלי אובד…, רואים את המשפטים הללו, זה ממש מלחמות, עם ישראל עובר מלחמות עם היצר הרע, שואה רוחנית, וזה התיקון הגדול שהרב ברלנד גילה."

"מי שיכול להגיד אותם לפחות פעם אחת בכול יום, בעיקר בשבת. מי שלא יכול כל יום, הרב אמר שיגיד לפחות בשבת קודש. והרב אמר שזה מתקן את כל הגלגולים מחטא אדם הראשון. לכן, הרב אמר שהשורש שלהם מהבינה שהיא האימא, וזה עושה טיפול .שורש לקדושה של האדם."

"לאחרונה הופצה שמועה לפיה מה שהרב אמר להגיד שבע פעמים תיקון הכללי, מדובר על הפרקים הנבחרים. אנחנו חייבים להבהיר שמדובר באדם ספציפי ונאמן שסיפר שחלם חלום שהרב תפס בו את הפרקים ואמר לו להפיץ את זה בכול מקום, ואז הרב גם אמר לומר את זה 7 פעמים."

"ודאי מי שיזכה להגיד 7 פעמים יזכה לטיפול שורש לקדושה, אבל אלו לא דברים שהרב אמר במפורש. במפורש הרב אמר להגיד 7 פעמים תיקון הכללי שגילה רבינו הקדוש והנורא – רבי נחמן מברסלב."

"מי שיכול להוסיף את הפרקים הנבחרים פעם ביום, ומי שיכול יותר, זה מלחמות, זה מפוצץ את היצר הרע, אשריו ואשרי חלקו."

"עצה טובה, מי שיזכה להגיד בשבת ברעווא דרעווין, השעות הכי קדושות, הרבה אנשים מעידים שזה שבר להם את היצר הרע. לאט לאט מרגישים שינוי עצום מצד התאוות שעוברות מהם, וכול מיני דברים שליליים. השם יזכה אותנו להתמיד באמירתם."

להשגת ה'פרקים נבחרים' בטל': 052-713-4512

לצפייה וקריאת המאמרים הקודמים אודות הפרקים נבחרים לחצו למטה:

חלק 1

חלק 2

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לבחורי חכמה ודעת במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מבצע 'קימת שחרית' ○ תקציר מתוך השיעור ביום שני כ"ח אדר התקיים בבית מורנו הרב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *