צור קשר עם הרב ברלנד

"עורה למה תישן" – מגבית החירום המהודרת ביותר עבור פדיון השבויים של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

הצדיק ממתיק מעלינו דינים קשים ופועל נסתרות בתיקון נשמות ישראל ובהבאת הגאולה ברחמים, אך לשם כך הוא לוקח על עצמו ייסורים וניסיונות קשים מאוד. הדבר אינו נסתר מהעין, צדיקי הדור כהאדמו"ר רבי דוד אבוחצירא שליט"א, רבי דוד גרוסמן שליט"א, הגאון המקובל הרב דב קוק שליט"א מטבריה ועוד רבים אחרים גילו מקצת מהסודות שעומדים מאחורי פועלו של הרב שליט"א. אך, אל לנו לשכוח שהרב ברלנד שליט"א כבר בן שמונים ושמאחוריו שנים רבות של מסירות נפש עבור עם ישראל בכללותו.

כעת, אחרי כל המלחמות המשפטיות של הרב שליט"א בחו"ל ואח"כ בארץ הצטברו חובות ענק אותם חייבים לשלם במהרה. והדבר גורע באפשרות של הרב שליט"א להשתחרר בקרוב, משום שחייבים להמשיך ולנהל את המערכת המשפטית ולהשיג לרב שליט"א את ניקוי ה'שליש' שכל כך חשוב כעת. הרב אמר על כך:

"בחנוכה עולים כולם לגבורה דעתיק ע"י הפדיונות. ה' אמר לאברהם, "שב לימיני". כשאליעזר זרק את הקש והעפר שהפכו לחרבות ולחצים, אברהם ישב והתפלל: "שב לימיני", ביום הזה הוא קיבל עונש כי על ידי תפילה וצדקה הוא היה צריך לפעול את הכל, כמו חזקיה שיצא מלאך ה' והרג את 260 המיליון חיילים שבאו נגדו. כך כל אדם ע"י תפילה וצדקה יכול לפעול את הכל, לא צריך אפילו לזרוק קש ועפר.

לכן, כל אחד צריך לתרום עכשיו אלף שקל, כי חנוכה זה זמן של ניסים בו כולם עולים לגבורה דעתיק."
      aud-20161229-wa0021
"עכשיו מנצחים את כל האויבים, את כל השונאים, את כל החולקים, לכן כל בן ובת מגיל 17 צריכים לתרום אלף שקל. יש סיכויים שהרב שליט"א ישתחרר בשבת הבאה וזה תלוי בפדיונות שאנשים יתרמו. אלף שקל בלי יוצא מהכלל, רווק ורווקה, נשוי ונשואה, ובזאת חנוכה (יום א') בשעה 14:00 נקריא את כל שמות התורמים ונגיד שיעור להצלחת ולכבוד התורמים."

ואם לא ברורים דברי הצדיק, חזר הרב שליט"א ופרסם הודעה נוספת בה הוא מסיר כל ספק ומודיע כי הזמן הזה מסוגל לישועות:

      aud-20161228-wa0005
וחוזר הרב שליט"א ואומר: "כל בן ובת מגיל 17 יתרמו אלף שקל, אפילו מגמח"ים, או לאסוף את זה ממתנות שמקבלים מהמשפחה ל מעות חנוכה, פורים, מעות פסח. כל אחד יראה איך הוא מתארגן בכדי שהרב שליט"א ישתחרר עד טו" בשבט. וע"י הפדיונות הללו הרב שליט"א יוכל להשתחרר ולהנהיג את הקהילה על מי מנוחות ולהביא את כולם לקראת מלך המשיח.

בעקבות המצב התעוררו יהודים יראי ה', אשר לב יהודי פועם בקרבם לעורר בגיוס התרומות מהר ככל האפשר. הנה מקצת הדברים שנאמרו ע"י תלמידי הרב שליט"א כפי שהובאו בקו המידע ברסלב (02-800-8800 מארה"ב 18456400007 מאנגליה 442038073333)

היסוד ושורש עבודה כותב שימי החנוכה הם המסוגלים ביותר בנתינת הצדקה יותר מכל ימי השנה לתיקון פגמי הנפש. חנוכה הוא החותם האחרון, ובזאת חנוכה (היום האחרון של חנוכה) יש חותם נוסף, כמו שכתוב בספרי הקודש וכמו שהרב שליט"א הזכיר בשיעוריו האחרונים. יש לנו עוד הזדמנות לקרוע את גזר הדין ע"י הצדקה, אם חו"ש היה גזר דין לא טוב.

      מפעל-הפורמטיםחיזוק-למגבית-חירום
הרב יצא בקריאת קודש לתרום עבור פדיון השבויים בזמן שהוא נמצא בכלא, אין צדקה יותר מהודרת מזו, כמו שהבאנו מהשולחן ערוך, " אביו ורבו בכלא, רבו קודם". ובפרט שמדובר פה בצדיק יסוד עולם, כדברי הגמרא, שכל העולם ניזון בשביל חנינה בני. כל דור ודור העולם ניזון בשביל הצדיק שבאותו הדור.
הצדקה עבור פדיון השבויים של כ"ק מורינו הגה"צ הרב אליעזר ברלנד היא הכי מהודרת שיכולה להיות. מדובר פה בספר תורה חי שלרגע אחד לא עוזב את התורה, לא עוזב את הניגון והקדושה.
בואו נראה לה' יתברך שאנו לא כפויי טובה ושאנו מוכירים לו טובה עבור שנתן לנו את הצדיק שמוסר נפש עבור כולנו. מליון שקל הוא החוב שיש כעת בעקבות המערכת המשפטית שנוהלה עבור הרב שליט"א ועוד סכום גדול נוסף נצרך להמשך המאבק המשפטי.

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

עלוני שובו בנים לפרשת במדבר לקריאה ולהורדה

לפניכם מקבץ עלוני קהילת שובו בנים לפרשת במדבר התשפ"ד: עלון שביבי אור לפרשת במדבר שיעוריו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *