צור קשר עם הרב ברלנד

"777 יהיה רק עוד אלף שנה, לכן משיח צריך לבוא דווקא בשנה הזו" – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

נשמת רבינו נחמן היא הסבא דסבין, הנשמה שפרחה מאדם הראשון לפני החטא, ברבינו לא נדבקה שום זוהמה. אדם הראשון חטא לפני 5777 שנה. והשנה שלנו תשע"ז היא כנגד 777 וממתיקה את החטא. אנשי כנסת הגדולה ידעו שהסוד הזה הוא הכי גדול.

777 יהיה רק עוד אלף שנה, לכן משיח צריך לבוא דווקא בשנה הזו, וכל מי שהיה באומן והשתתף ביורצייט של רבינו יזכה כעת שימחלו לו כל העוונות. כי הרב'ה חותם אותנו לחיים טובים ולשלום, לאין סוף חיים, חיי נצח כמו סרח בת אשר. כי דורות ראשונים שינקו מאריך אנפין חיו יותר מתשע מאות שנה.

יותם המלך לא שם את הכתר על ראשו אע"פ שמלך 16 שנה, לכן מי שאומר יותם נמחלים עוונותיו. וביחד עם רשב"י ורבי אלעזר בנו אפשר למחות את כל העוונות, אם אדם עושה תשובה אמתית. אז ברגע שאנחנו רוקדים ושמחים ושרים בלי סוף ימחלו העוונות של כל ישראל. כי ברגע שכתבו אותנו בספר של צדיקים אמתיים זה לא מספיק אם שאר ישראל יפגעו. עכשיו אנחנו זוכים שיחתמו את כל עם ישראל לחיים.

לקין היו תמרים, רימונים ופירות טובים, אבל הוא הביא לפני ה' רק פשתן, ממי הוא החביא את זה? רבי נתן מגלה שאלה כל הרשעים של כל הדורות שקין רצה להעלות את כל הנשמות ולהציל אותם, אבל אפשר להציל אותם רק על ידי ריקודים ושמחה. 

      הרב-בישיבת-מתחברים-יורצייט-רבינו-תשעז

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

מה הרתיח את המן במרדכי? החיזוק היומי מהגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

החיזוק היומי – "מרדכי מוכתר בנימוסו היה” יום ה', ח' אייר תשפ"ד הגמרא מספרת בסנהדרין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *