צור קשר עם הרב ברלנד
הפרקים נבחרים שגילה הרב ברלנד שליט"א עושים גלים באירן

אור הגאולה: הפרקים נבחרים מופצים בקהילות הפרסים באירן, אמריקה וגרמניה

הפרקים נבחרים שהעיד כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א, שקיבל אותם מרבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב, ושמתפרסמים בכול העולם על שלל המעלות הנשגבות שיש בקריאתם. עכשיו מגיעה עדות מתוך קהילות הפרסים באירן, אמריקה וגרמניה, שגם שם מופצים מאות עותקים שממש מחזירות את כולם לצור מחצבתם.

רבי שמואל, אברך חשוב בקהילת קודש שובו בנים ועולה מאירן, מעיד בקולו בשיחה עם רבי מרדכי מיאמה על הניסים ונפלאות בהשתלשלות הפרקים נבחרים לקהילות היהודיות של הפרסים באירן ובעולם.

"איך הפרקים נבחרים הגיעו עד אירן העוינת? יש שם יהודים שקוראים אותם בכול יום."

"אנחנו כעת מדברים עם אחד מהיהודים שהגיעו מאירן, ר' שמואל שלום וברכה."

"שלום עליכם, מדבר שמואל מקהילת שובו בנים, זכיתי כבר 8 שנים להיות בקהילה, ואני רוצה לספר לכם סיפור נפלא. לפני שבוע התחלנו עם שלושה אנשים להתחזק בעניין של הפרקים נבחרים, לפני כשנתיים שלוש הם הגיעו לביקור בארץ, הם ביקשו את ה.., וחזרו לאירן."

"מסכן, גילו לו עכשיו את המחלה, מדובר בבן משפחה שלי שגר באירן, אמרתי לו שידפיס את העשרה פרקים נבחרים, והוא אכן הדפיס 500 עותקים, בכדי שאנשים יתחילו להגיד. התחלנו עם 3 אנשים שאמרו את הפרקים, בינתיים הגענו ל 170 שאומרים את הפרקים נבחרים כל יום."

"הפרקים נבחרים מגיעים לקהילות הפרסים בכול העולם."

"שמעתי מאנשים שהפרסים אומרים את זה גם בגרמניה, באמריקה, לא רק באירן. הם התקשרו ואמרו שבמשך שנים שכחו להגיד שמע ישראל. הם אמרו לי, זה התחיל מאז שראינו את התמונה של הרב ברלנד, עד אז הם לא ידעו כלום, ופתאום שמעו על הפרקים נבחרים. הם מרגישים כזה אור, כזו אמונה, ואומרים שמרגישים שהתקווה שלהם חזרה להם, ואנשים שבאמת סובלים, כמו שאנחנו יודעים את מצב העולם, כל אחד במצרים שלו, ואנשים שסבלו חזרה להם התקווה – אומרים שהם מרגישים את אור הגאולה שממש מחייה אותם."

"רבי שמואל, אתה מזכיר את האור הגדול בפרקים נבחרים ושאנשים מתקרבים מזה, באמת מורינו הרב ברלנד אמר לי שהייתי בבת ים. הוא אמר לי במפורש: אתה יכול להגיד לאנשים את כל המעלות שבעולם על הפרקים נבחרים, כי אין מעלה שזה לא כולל. והרב אמר שזה מנקה את כל החלודות מהשכל שנדבקו באדם, כמו שאתה אומר – זה עושה לב טהור ברא לי אלוקים."

"ועכשיו אתה אומר ש 170 אנשים קוראים את זה באירן."

"יותר מזה, אנשים מתקשרים משם ומתחננים לקבל עוד ועוד עותקים."

"זה לא יאמן, בשנה שעברה מורינו הרב ברלנד שליט"א היה מוסר הרבה שיעורים מכלא איילון, הוא היה אומר איילון גימט' אומן, והוא היה מדבר על הפרסים המשהדים והיזדים, איזו צדיקות היו הבנות שהיו להם 5 רעלות ובת שהתחתנה לא ידעה כלום, והן חשבו שסתם שמתפללים ומגיע בן, הן לא ידעו שבכלל מישהו נוגע בה.., כלום. הכול היה בכ"כ קדושה, והרב כ"כ שיבח את הפרסים והסבתות והמשפחות."

"והנה, פחות משנה אחרי שהרב היה מדבר על זה כל הזמן, ואנחנו שומעים בחודשים האחרונים שב"ה הפרסים מתעוררים."

פרקים נבחרים הגל השני – הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

"כן, ישתבח שמו, ושמעתי שמגיל 8 עד 80, מטף ועד זקן מתעוררים, אלה שאני בקשר איתם שולחים סרטונים שהם מתפללים ורוקדים. מדובר בחולים ואנשים שאיבדו את האמונה עד עכשיו."

"זה בדיוק מה שהרב ברלנד אמר על סוף הסיפור של הבטלר בלי הרגליים, ,שהבטלר בלי הידיים זהו התיקון הכללי, זה התיקון של הבת מלכה, אבל הקבצן בלי הרגליים שזה הצדיק השביעי זה פשוט מחזיר ומתקן את הבן מלך, הזכר שנפל לגמרי מהאמונה ולא נשאר לו שום לחלוחית, זה מחזיר נשמה חדשה לאדם מזמורי הפרקים נבחרים."

"הרב אלמליח סיפר שבאחד מקברי הצדיקים אמרו 10 פעמים את הפרקים נבחרים ברצף, והוא הכיר לנו את הרב שמואל, השגריר של מורינו הרב .ברלנד אצל יהדות פרס, אתה השגריר לקרב את כל הפרסים לצדיק. הרב אלמליח סיפר שמורינו הרב ברלנד שמע את זה והוא מאוד שמח."

הרב אלמליח והרב מאיר מלכה בעצרת התפילה

"ב"ה, הרב אלמליח חיזק אותנו שבעז"ה נעביר את זה לקהילה הזו, הם מחכים לזה ואנחנו מחזקים אותם שהרב נמצא בכול מקום, הרב שומע אותם, וכול חברי הקהילה הזו ממש שמחים."

"אחרי ש 50 אלף פרקים נבחרים נפוצו בעולם במהדורה איכותית מאוד, בעז"ה, עוד 20 אלף הולכים לצאת מהדפוס כבר מחר, וזה הולך להיות בשתי מהדורות אחת יותר לקהילה.., והשנייה כללית לכול העולם עם מסר לעם ישראל.., ויש ביקוש גדול ואנשים מתקשרים ותורמים להפצת והדפסת הפרקים נבחרים, ממש בכול יום."

'גם שם באירן הכניסו עוד 200 ועוד 200, ורוצים לעשות עוד הדפסה, ומדובר רק על זמן של שבוע.."

"אתה אומר, ככול שגדל החושך ככה האור צומח, הנה עכשיו נבחר באירן נשיא שונא.., קוראים לו הרוצח, התליין שם רשעים יירקב.., אחד צורר ישראל.., וככול שגדל החושך, ככה כמו שר' שמואל מספר לנו האור הגדול גם הולך ומנצנץ."

"ממש ככה, באותו היום שהוא עלה לשלטון הם התחילו להגיד את הפרקים נבחרים, זה פלא פלאים, זה האור שהתגלה שם להמתיק את כל הדינים."

"ממש ניסים ונפלאות. ר' שמואל חיזק את כל עם ישראל עכשיו, ויהי רצון שתזכה להחזיר את כל עדת הפרסים בתשובה שלימה."

"אמן."

"ותגדיל תורה ותאדיר."

"יישר כוח."

רבים התוודעו כבר לאור הנפלא של – "הפרקים נבחרים" שגילה מורינו, כ"ק הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א. הפרקים שירדו לעולם והתחברו לאור של התיקון הכללי במטרה לעזור לנשמות ישראל להגיע לתיקון המלא גם בדור שלנו.

הפרקים נבחרים להורדה, הדפסה והפצה – צבעוני

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

להורדה

הפרקים נבחרים להורדה, הדפסה והפצה – לא צבעוני

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

להורדה

להשגת ה'פרקים נבחרים' בטל': 052-713-4512

לצפייה וקריאת המאמרים הקודמים אודות הפרקים נבחרים לחצו למטה:

חלק 1

חלק 2

חלק 3

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

את מי צריך לדון לכף זכות – שיעורו השבועי של הרה"ח הרב עופר ארז שליט"א לשובו בנים מיאמי

האם צריך לדון רשע גדול לכף זכות? מה עושים שרואים מראה לא טוב? מה דרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *