צור קשר עם הרב ברלנד

שיעור לבחורי הישיבה לצעירים החדשה בראשות הר' יהודה קרימלובסקי שליט"א

בחורי הישיבה נכנסו לשיעור בקודש פנימה ◆ פעילות הישיבה החדשה ◆ סיכום מתוך השיעור

בליל ט"ז אייר זכו בחורי הישיבה החדשה לבחורים שמתחזקים בלימוד התורה בראשות הר' יהודה קרימלובסקי להיכנס אל הקודש פנימה לשיעור מיוחד לבחורי הישיבה.

הישיבה נפתחה לפני למעלה מחצי שנה בהוראתו של מורינו הרב שליט"א, ע"י מוסדות 'ברסלב נחמת ציון – שובו בנים' בראשות הרב יהודה קרימלובסקי שליט"א, שמהכרותו עם הבחורים דחף להקמת הישיבה כאשר בבוקר מגיד השיעור הוא הרב יעקב אמזלג שליט"א, ובצהריים לומדים הבחורים עם הרב יניב אהרוני שליט"א.

במהלך השיעור מורינו הרב שליט"א הרחיב על מכירת יוסף הצדיק, ועל רחמנותה של התורה הקדושה שעשתה הגבלות אפילו על אחד שחייב מיתה כגון שחילל שבת, שבשביל שהסנהדרין יוכלו להרוג אותו כצווי התורה, יצטרכו להוכיח שההתראה על ידי העדים עד לחטְא הייתה תוך כדי דיבור דָבָר שאינו במצוי.

בהמשך על מעלת הניגונים והריקודים ודיבר לבחורים באש להבה נגד פגעי הטכנלוגיה ועל כך שכל בחור שזוכה לזרוק את המכשיר הטמא הוא כאברהם אבינו שזכה לקפוץ לכבשן האש!

תוך כדי השיעור הסביר מורינו הרב שליט"א את חשיבות הישיבה החדשה בכך שיש בחורים שאינם יכולים ללמוד עם הלחץ שיש בישיבות שעומד עליו משגיח וכדו'… וחיזק את הבחורים ללימוד התורה הקדושה.

לאחר השיעור מורינו הרב בירך את הבחורים שיזכו לעלות מעלה מעלה בתורה ויראת שמים בדרכו של רבינו הקדוש הננמ"ח זיע"א.

מורינו הרב ברלנד שליט"א בשיעור לבחורי הישיבה החדשה

*התמונות באדיבות "אחרי הצדיק און-לין".

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

סוד הלוויתן • המאמר היומי מהגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מודע רק איוב זכה לסוד הלוויתן? ומה הקשר בין הריקודים לבין היסורים שאיוב קיבל על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *