צור קשר עם הרב ברלנד

חבורת בני הנעורים ברסלב שובו בנים – בני ברק בבית הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

חבורת בני הנעורים בני ברק ○ פעילות החבורה ○ תקציר מתוך השיעור שמסר מורינו הרב לבני החבורה

גם בעיר התורה והחסידות בני ברק, היכן ששהלבת האש של שובו בנים החלה, ישנה פעילות רבה של אנשי שלומינו 'שובו בנים' בין התפילות בניגונים לבין המלווה מלכה הרבתי, ישנה גם פעילות לבחורי החמד של משפחות שובו בנים בעיר התורה, וכן לבחורים בני התורה המתקרבים. מידי שבוע ביום שלישי מתאספים בחורי החמד בבית הכנסת של אחת מהחסידויות החשובות בעיר התורה והחסידות בני ברק – במסגרת חבורת 'בני הנעורים ברסלב שובו בנים' – בני ברק בנשיאות מורינו הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א – לשירי רגש ושיחת חברים, וכן אחת לכמה שבועות מגיע אחד מחשובי משפיעי אנ"ש להוסיף להם דעת בנחל הנובע מקור חכמה.

זכו אותם בחורי חמד להכנס לשיעור מיוחד לבני החבורה בקודש פנימה במעונו של מורינו הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א.

מורינו הרב ברלנד בשיעור לבחורי חבורת בני הנעורים – בני ברק

בשיעור שנמשך קרוב לארבעים וחמש דקות, דיבר מורינו הרב שליט"א על מעלת לימוד התורה הקדושה, וכן דיבר מגדולתה של מרים הנביאה שזכתה להשפיע לכל העולם, וכן דיבר על קדושת האדם באש להבה, כמו"כ הזכיר מורינו הרב ברלנד שליט"א את מעלת היום י"ז בתמוז שהוא כיום הכיפורים ממש, שעל ידי היום הזה שעלה משה לארבעים יום נוספים לקבלת הלוחות השניות. בסיום השיעור דיבר מורינו הרב שליט"א גודל מעלת התפילה והתחנונים והזכיר את כך שאסתר המלכה התחננה על עמה ומולדתה, והסכימה לאבד עצמה בשביל עם ישראל, כאן מורינו הרב החל בשירת 'ותוסף אסתר ותדבר לפני המלך…' במשך כעשר דקות, לאחר מכן סיים בקדיש אש להבה בניגונים. בסיום הקדיש עברו כל בחורי החבורה הקדושה, לקבלת 'שיחות הר"ן' הוצאת אור הנחל מידיו הקדושות של מורינו הרב ברלנד שליט"א.

מורינו הרב ברלנד שליט"א בחלוקת שיחות הר"ן לבחורי החבורה
התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הָרַב יְהוּדָה דֶּרְעִי עוֹדֵד אֶת כָּל מִי שֶׁנִּהְיָה חֲסִיד בְּרֶסְלָב שׁוּבוּ בָּנִים • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בדברי הספד על הגאון הגדול רבי יהודה דרעי זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון האלוקים – אמש יום שלישי ג' בתמוז התשפ"ד הסתלק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *