צור קשר עם הרב ברלנד

לקיים בני חכמי ישראל • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א זקוק לתפילות לרפואה שלמה

בשבת הקרובה פרשת שמיני הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א לא ישתתף בתפילות השבת בבית מדרשינו, בעקבות מצבו הרפואי המצריך מנוחה – אנא הרבו בתפילות לרפואתו השלמה של מורינו הרב אליעזר בן עטיא ברלנד שליט"א בתושח"י!

לפניכם עדכון שנמסר מבית מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א על ידי הגבאי ר' דוב צוקר הי"ו בערב שבת קודש:

ברוך ה' הרב שליט"א חזר לביתו היום (ו') לפני הצוהרים למנוחה. לאחר שאתמול אחר הצוהרים הגיעו בדיקות דם שהראו כי מצבו הבריאותי מצריך טיפול ומעקב בבית הרפואה, ועל כן ביממה האחרונה שהה בבית החולים על מנת לייצב את המדדים. בסעייתא דשמיא המדדים התייצבו ולאחר אישור הרופאים על פי בקשת מורינו הרב שליט"א חזר לביתו לשבת קודש, אך לא יצא לתפילות השבת לציבור, מכיוון שהוא זקוק למנוחה מרובה בעקבות כך שבערב הבדיקת חמץ עבר ניתוח קל להחלפת קוצב לב, והיות ומסר את נפשו למען הציבור בכדי לצאת לכל תפילה ותפילה ואף לא דילג על מצוות עליה לרגל, התאמצות זו הובילה לעליה במדדים, ולמצב הנוכחי.
זה המקום לעורר את הציבור להמשיך להתפלל תפילה תמידית עבור מורינו הרב שליט"א, הן ב'רפאנו' והן באמירת שלושה תיקוני הכללי כפי שהורה מורינו הרב שליט"א, בכדי שנזכה שישאר עמנו בריא ושלם עד ביאת גואל צדק במהרה בימינו אמן.

לפניכם זמני התפילות בבית מדרשינו לשבת פרשת שמיני:

כמו"כ בעזרת ה' יתברך ביום ראשון הקרוב יתקיים עצרת תפילה לרפואתו השלמה של מורינו הרב אליעזר בן עטיא ברלנד שליט"א בשריד בית מקדשנו בשעה 17:00 אחר הצוהרים.

והן א־ל כביר לא ימאס תפילת רבים!!

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

וְשִׂמַּחְתִּים בְּבֵית תְּפִלָּתִי • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א עלה לרגל יחד עם מאות מחסידיו • גלריית תמונות

מורינו הרב אליעזר ברלנד שליט"א הגיע היום י' סיון לפנות בוקר לשריד בית מקדשינו לעליה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *