צור קשר עם הרב ברלנד

"משיח מתגלה אצל עוד אנשים בכל יום" – הרב ניר בן ארצי בדברים נפלאים על התקופה

דברים מעוררים אודות הזמן והתקופה בה אנו נמצאים – הרב בן ארצי מעורר את האנשים מהתרדמה ופותח את העיניים לגבי דרך הגאולה והתגלות המשיח. אלה דברי קודשו.

מי יקרה עם מי שילעג לגאולה ומשיח

"אין ללכת אחורה עכשיו, משיח מתפרסם בכל יום בעם וגם בחו"ל – מגלים אותו בכל יום עד שיתגלה בהתגלות חזקה ויקבל אישור מבורא עולם לפעול ולעשות סדר בעולם. לטהרה וקדושה, לסלק את היצה"ר מהעולם הזה."

"מי שלועג לכך, בסופו של דבר יהיה עגל. ילעגו לו כולם והוא לא יהיה במעגל הראשון, לא יהיה לו מעגל בכלל. הוא יראה את כל מה שיהיה בעניין גילוי משיח, הוא יתפוצץ בתוך עצמו, יאכל את הלב, בגלל שהוא לעג לגאולה ולמשיח. ואח"כ ייקחו אותו למעלה לכף הקלע – הוא יראה בעיניים שלו, יאכל את עצמו, כי הוא לא רוצה להידבק בהקב"ה, כי הוא לא רוצה לחזור בתשובה, כי הוא לועג לגאולה ולמשיח. זה.., כאילו משהו הזוי."

"מי שחושב ככה (כנגד התגלות המשיח) הוא ההזוי, לו יש בעיות נפשיות – תתעוררו הסטרא אחרא בתוך הבטן שלכם, אתם נמצאים בכלא שלו, כלואים בו וחושבים רק מחשבות רעות כל היום."

"בורא עולם אומר לכם יהודים יקרים, אני הבאתי את הקורונה והנגיף הזה יעשה ניקיון לכולם. הרמתי ברוחניות את כל היהודים באוויר, גם את אלה שבחו"ל – אל תלכו אחורה, הבחירה בידיים שלכם."

כל גדולי תורה שיודעים חייבים לדבר מהגאולה

"הקב"ה אומר, את שלי עשיתי, הרמתי אותכם חזק ברוחניות. אל תגיד אין כלום, סתם שטויות, ניכנס בכולם, אכול ככל יכולתך, גנוב כגנובתך, רמה… – אל תעשו את זה, בורא עולם אומר לכם: stop, אתם ממסתבכים."

"בקרוב הקורונה תעלם והאנשים יחזרו לשגרה, אם האדם לא יחזור להידבק בהקב"ה, הוא לא יהיה במעגל הראשון ואני לא יודע באיזה מעגל ישים אותו הקב"ה. מצד אחד בורא עולם… יש גאולה חזק, מצד שני משיח מתגלה. כל יום מגלים אותו, מגלים, מגלים…, העם מגלה את המשיח ומבקש אותו מהקב"ה."

"כל אלה שילכו נגד מלך המשיח וילעגו: למה הוא ככה, למה הוא לא ככה…, יש להם בעיה חזקה עם הקב"ה."

"כל גדולי התורה שיודעים, לא לסתום את הפה, לדבר. לדבר, כי תזכו להיות מהמעגל הראשון, ואם לא – בורא עולם…, תורה, משיח זה לפני כל דבר שבעולם."

"בלי משיח העולם הזה נגמר, המשיח בכלל נולד לפני העולם הזה – נשמתו של המשיח, 'היחידה'. יש תורה ותפילות ומשיח, ואם אנשים לא מבינים את זה הם מסתבכים. זה כתוב בכל מקום בתורה."

"שאומרים שמשיח יבור בהיסח הדעת, התכוונו שלכל אחד יהיה היסח הדעת, לא התכוונו שפתאום הוא יגיע. לא, לא, לכל אחד זה יהיה פתאום, לא צריך קבוצה של מאה אלף שיגידו פתאום. כל אחד יהיה לו היסח הדעת, פתאום היסח הדעת, פתאום בא משיח – הכוונה, פתאום יגלו אותו."

צונאמי מדויק שלוקח בדיוק את מה שהמשיח אומר לו

"אז יהיה גלים גלים, כל יום יותר ויותר עד שכולם ידעו מי זה מלך המשיח. זה לא שיחפשו אותו איפה הוא נמצא, אלא לאט לאט יגלו יותר ויותר עד שיגיעו לשני שליש בארץ שיודעים, מאותו זמן יתחילו עם ישראל לשמוע לו ולעשות מה שצריך. וצה"ל ינוח, והמטוסים ינוחו, ומשיח יעשה מלחמות ישראל. יחריב את סוריה, לבנון וחיזבאללה בתוך הבונקרים, ישלח להם מאתיים אלף מלאכים שישחטו אותם, שיחנקו אותם, כי הם רוצים לפגוע בעם ישראל."

"אם ברצועת עזה לא יפסיקו להפריע, משיח אומר להם: תיכנס – אל עריש, רפיח, חַ'אן יוּנֶס, עזה, עד הגבולות של ישראל – כולם למים!"

"תקשיבו טוב, זה הכל מוקלט, כלום לא הזוי. כשבא צונאמי לאיזה מקום ולוקח חצי מליון בני אדם…, אז זה אפשרי. אבל הצונאמי שבא במקומות אחרים אין לו דין ואין לו דיין, הוא עושה מה שהוא רוצה. אבל, כשהמשיח מסמן לים מה לקחת, אז הים ייקח בדיוק מה שציווה אותו המשיח, כי הקב"ה מדבר מגרונו של המשיח. הקב"ה מצווה אותו דרך בן אדם. ואם הטורקים מפריעים, משיח ימית אותם ומי שיפריע לו לא יקום בבוקר. נשיא ועוד נשיא…, כמו שהיה באירן שהקורונה אכלה את כל הגדולים שלהם."

"שתבינו שמשיח כל יום ויום מתגלה, מגלים אותו האנשים, מעבירים את המידע מאחד לאחד, בגלל זה יש את האייפונים, או איך שקוראים לזה…, וואטסאפים, הודעות, אינטרנט. זה עובר בשקט בלי פרסום של ערוצים, משיח לא צריך פרסומת, בורא עולם מפרסם אותו בדרך שלו בכדי שכולם ידעו, והוא יזיז הצידה את כל המפריעים."

"יזהרו אנשים לחקות, לזייף ולהגיד הוא ככה…, וזו צריכה להיות שמחה גדולה לעם ישראל."

כששני שליש ידעו מי המשיח, עם ישראל יתחילו לשמוע לו

" כל יום ויום יהיה גל  של מאה, מאתיים או עשרת אלפים שידעו מי זה המשיח, כל יום זה ילך ויגדל עד שכמעט כלל מדינת ישראל תדע. יהיו התנגדויות פה ושם, בסדר…, וכל העולם גם ידע."

"להתגלות משיח בפרהסיה אין תאריך, בגלל זה לא היה תאריך -משיח מתגלה בשלבים, דרך בני אדם שמכירים אותו."

"כשבורא עולם אמר: תזעקו, תבקשו משיח! למה הוא אמר את זה? כדי שיכירו שיש משיח בעולם ושבורא עולם ייתן לו את השרביט, את הכוח, את האישור לפעול, שכל מדינת ישראל מכירה אותו. אבל, ההכתרה כמו במעמד הר סיני, לא יודעים מתי זה יהיה. שכל היהודים יבואו לפה? לפני בית המקדש השלישי? לא יודעים, זה אצל בורא עולם! אבל, משיח פועל ועובד בעם ישראל, ולא צריך זכוכית מגדלת או טלסקופ בשביל להסתכל בשמיים ולחפש איפה הוא נמצא – אל תחפשו דברים משוכללים ומשונים, חפשו דבר פשוט, פשטות."

"בורא עולם בוחר בעניו, לא בוחר במס שפתיים או מומחה בדיבורים. משה רבינו היה מגמגם, אלישע הנביא בא מהשדות באמצע החריש של השוורים. משה רבינו זרע חיטה ושעורה ודהר על חמורים, גם דוד המלך דהר על פרידות. והתנאים עבדו חצי יום ולמדו חצי יום – אל תחפשו גבוה גבוה, לכו לנמוך."

"אז, יהיו גלים גלים, כל יום יותר ויותר – עד שכולם ידעו מי זה מלך המשיח. זה לא שיחפשו אותו איפה הוא נמצא, אלה, שיגלו ועוד יגלו, עד שיגיעו לשני שליש בארץ שיודעים ממנו. אז, מאותו זמן יתחילו עם ישראל לשמוע לו ולעשות מה שצריך. וצה"ל ינוח, והמטוסים ינוחו, ומשיח יעשה מלחמות ישראל."

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

הָרַב יְהוּדָה דֶּרְעִי עוֹדֵד אֶת כָּל מִי שֶׁנִּהְיָה חֲסִיד בְּרֶסְלָב שׁוּבוּ בָּנִים • הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א בדברי הספד על הגאון הגדול רבי יהודה דרעי זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון האלוקים – אמש יום שלישי ג' בתמוז התשפ"ד הסתלק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *