צור קשר עם הרב ברלנד

מזעזע: הרב נחמן הורביץ שתי דקות לפני שהתמוטט בחצר רבי שמעון במירון

מבקשים מכל עם ישראל להרבות בתפילות ותיקוני כללי לרפואתו של הרה"צ הרב נחמן הורוביץ שליט"א, מגדולי משפיעי ברסלב בדורנו, בנו הבכור של ר' שבתי הורוביץ ונכדו של הרב שמואל הורביץ זצ"ל, מגדולי חסידי ברסלב מדור דעה.

השם המלא לתפילה – הרב אליהו נחמן בן סרח מרים גיטל.

אנו מביאים לפניכם הקלטה של ר׳ נחמן הורביץ ממש שתי דקות לפני שהתמוטט בציון רשב״י בערב ההילולה בל"ג בעומר. וכן מראות מזעזעים של רגעי האימה של הרב הורביץ שממש נלחם בכול כוחו בכדי שהשוטרים יפתחו את המחסומים לפני ציבור המתפללים.

(ההקלטה באדיבות קו הצדיק – 02-532-6502)

בהקלטה מתאר הרב נחמן הורביץ את המתרחש בחצר הרשב"י, יש אומרים שפיזרו שם השוטרים גז מדמיע ואז מיד הוא התמוטט, הרי ההקלטה לפניכם:

"רבותיי ממש מלחמה, המשטרה הוציאה את כל הנשים, עכשיו הגברים מלחמות, הם לא נותנים להיכנס, אנשים מוסרים את הנפש. צריכים להתפלל, מישהו אמר שאם יהיה מירון ל"ג בעומר יהיה
אומן ראש השנה. לצעוק לה', להתפלל."

"אנשים מוסרים פה את הנפש, ממש. לא מבינים מה קורה פה, מה הולך פה? מה רוצים? אלא, אמרתי למישהו, זה שיושבים בחוץ…, מה העניין? למה לא נותנים להתפלל? ה' יעזור על דבר קדוש שמו."

"לא סתם הסבא (רבי שמואל הורביץ זצ"ל, מגדולי חסידי ברסלב מהדור הקודם) היה אומר, 'מירון, מירון ראש השנה'."

"הנה עכשיו אני ניגש פה…, אבל מה נעשה, הם לא נותנים להיכנס, לא נותנים להיכנס, לא נותנים להיכנס. ממש נורא ואיום, עוצרים אנשים בכוח…, ה' יעזור…"

הרב נחמן הורביץ באחת משיחות החיזוק הרבות שלו

התחבר אלינו בוואצאפ

ראה עוד

שיעור לבחורי חכמה ודעת במעונו של הגה"צ רבי אליעזר ברלנד שליט"א

מבצע 'קימת שחרית' ○ תקציר מתוך השיעור ביום שני כ"ח אדר התקיים בבית מורנו הרב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *